اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زیف سوکت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زیف سوکت

سلام خدمت اساتید
    من میخام پروگرمر tmn 2000 رو بخرم برای پروگرم ecu و بایوس و ... ولی همونطور که میدونید ای سی های اس ام دی رو داخل زیف سوکت میزارن و به پروگرمر متصل میکنن (تبدیل به دیپ)
    الان سوالم اینه این زیف سوکت باید حتما مخصوص پروگرمو طراحی شده باشه یا زیف سوکتایی هم هست مخصوص پروگرم کردن که فقط مثلا چهار تا پایه مورد نیاز پروگرم رو از ای سی گرفتن با اونا هم میشه ؟
    اصلا تمام ای سی ها از طریق 4 سیم rst و ... پروگرم میشن ؟ اگه با همین زیف سوکتای معمولی که میگم چند پایه رو میگیره فقط استفاده کمنیم لازمه پایه ها رو درست بزنیم یا خودش پروگرمر شناسایی میکنه ؟
    دوستان خیلی خیلی مهمه ممنون از توجهتون

پاسخ : زیف سوکت

نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    من میخام پروگرمر tmn 2000 رو بخرم برای پروگرم ecu و بایوس و ... ولی همونطور که میدونید ای سی های اس ام دی رو داخل زیف سوکت میزارن و به پروگرمر متصل میکنن (تبدیل به دیپ)
    الان سوالم اینه این زیف سوکت باید حتما مخصوص پروگرمو طراحی شده باشه یا زیف سوکتایی هم هست مخصوص پروگرم کردن که فقط مثلا چهار تا پایه مورد نیاز پروگرم رو از ای سی گرفتن با اونا هم میشه ؟
    اصلا تمام ای سی ها از طریق 4 سیم rst و ... پروگرم میشن ؟ اگه با همین زیف سوکتای معمولی که میگم چند پایه رو میگیره فقط استفاده کمنیم لازمه پایه ها رو درست بزنیم یا خودش پروگرمر شناسایی میکنه ؟
    باسلام دوست عزیز زیف سوکت ها برحسب نوع پکیج ای سی ها انتخاب میشه و عملکرد خاصی نداره و فقط پایه های ای سی رو برای پروگرمر دردسترس قرار میده و ترتیب پایه ها هم بستگی داره ای سی رو چجور بر روی زیف قرار بدید برعکس قرار بدید ترتیب پایه ها هم برعکس هست درکل پیچیدگی خاصی نداره و بر روی پروگرمر tnm هم توضیح داده که ای سی ها به چه نحو بر روی سوکت قرار بگیرن
    جدیدترین ویرایش توسط amir_irani; ۲۲:۲۶ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW نمایش پست ها
      سلام خدمت اساتید
      درود
      فکر کنم منظور شما این است که با استفاده از یک زیف و سیم کشی ان و اتصال به کامپیوتر ، و بوسیه نرم افزار tnm پروگرام کنید ؟؟!!
      جدیدترین ویرایش توسط 00098; ۱۶:۱۷ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱.

دیدگاه

نه عزیز منظورم پروگرام با پروگرمر تی ام ان بود .
        یعنی زیف سوکتهایی که یه جا زدن 20 هزار تومن مثلا SOP8 به DIP هستن با زیفهایی که خود شرکتش میزنه و میگه مخصوص پروگرمر TMN و خیلی هم گرون هستن فرقی میکنه ؟! فوقش جای پایه ها رو عوض میکنی دیگه نه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X