اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مضرات استفاده از پاک کننده نوک هویه F.L.D

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مضرات استفاده از پاک کننده نوک هویه F.L.D

درود
    من قبلا با پارچه کتان یا دستمال کاغذی نوک هویه رو تمیز میکردم که زیاد دلچسب نبود (هویه زیاد با کیفیت نیست و سریع سیاه میشه) از طرفی خاکستر دستمال کاغذی یا پارچه هم مشکلاتی ایجاد میکنه و طول میکشه تا سیم لحیم ذوب بشه .. با روغن لحیم هم اصلا میونهخوبی ندارم
    از بین لوازم فروشگاه ایـــن مورد رو دیدم کار کردش خیلی خوبه سریع نوک هویه رو تمیز میکنه شدیدا ازش راضیم .. ولی از محتویاتش اصلا اطلاعاتی ندارم که چی هستن و مضراتی داره یا نه
    مثلا اگه روی پوست بریزه ضرری داره یا نه یا اگه بخاراتی که موقع پاک کردن هویه تولید میشه و ... موقع لحیم کاری مواظبم که بخار قلع یا روغن سیم لحیم یا بخارات رو تنفس نکنم و تو چشم نره ولی بعد از استفاده ازین مایع کمی احساس خارش در چشم داشتم که نمیدونم از اینه یا نه
    شوک حرارتی برای نوک هویه مضر هست؟ و ..
    اگر تجربیاتی دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید

ضمنا ازین دو نوک هویه کدوم بهتر ن و عمر بیشتری دارن .. از کجا میشه فهمید زود سیاه میشن یا نه
    نوک هویه مارک GOOT با توان حداکثر 40W دارای نوک نسوز و بادوام مناسب براي انواع مصارف لحيم كاري

جدیدترین ویرایش توسط afceaglee2013; ۲۱:۰۲ ۱۳۹۷/۰۸/۲۰.
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

پاسخ : مضرات استفاده از پاک کننده نوک هویه F.L.D

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
    درود
    من قبلا با پارچه کتان یا دستمال کاغذی نوک هویه رو تمیز میکردم که زیاد دلچسب نبود (هویه زیاد با کیفیت نیست و سریع سیاه میشه) از طرفی خاکستر دستمال کاغذی یا پارچه هم مشکلاتی ایجاد میکنه و طول میکشه تا سیم لحیم ذوب بشه .. با روغن لحیم هم اصلا میونهخوبی ندارم
    از بین لوازم فروشگاه ایـــن مورد رو دیدم کار کردش خیلی خوبه سریع نوک هویه رو تمیز میکنه شدیدا ازش راضیم .. ولی از محتویاتش اصلا اطلاعاتی ندارم که چی هستن و مضراتی داره یا نه
    مثلا اگه روی پوست بریزه ضرری داره یا نه یا اگه بخاراتی که موقع پاک کردن هویه تولید میشه و ... موقع لحیم کاری مواظبم که بخار قلع یا روغن سیم لحیم یا بخارات رو تنفس نکنم و تو چشم نره ولی بعد از استفاده ازین مایع کمی احساس خارش در چشم داشتم که نمیدونم از اینه یا نه

ضمنا ازین دو نوک هویه کدوم بهتر ن و عمر بیشتری دارن .. از کجا میشه فهمید زود سیاه میشن یا نه
    نوک هویه مارک GOOT با توان حداکثر 40W دارای نوک نسوز و بادوام مناسب براي انواع مصارف لحيم كاري

https://eshop.eca.ir/%D9%86%D9%88%DA...B%8C-goot.html
    با سلام:
    دوستعزیز، بهترین پاک کننده نوک هویه ابر نسوز استکه با خیسکردن آن در آب و چلاندن آب ان اماده کار می شود. نوک هویه را واقعا براق و مناسب لحیم کاری می کند. برای استفاده نوک هویه از پاک کننده های شیمیایی نمی شودزیاد اطمینان کرد.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
      درود

https://eshop.eca.ir/%D9%86%D9%88%DA...B%8C-goot.html
      درود
      بهترین هویه و نوک هویه : هویه سرامیکی است
      و بهترین پاک کننده : اسفنج نسوز که با اب مرطوب میشود.
      جدیدترین ویرایش توسط 00098; ۱۵:۴۸ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱.

دیدگاه

من هم از این مایع که در زیر تصویرش هست استفاده می کنم اصلا نمیدونم توش چی هست آیا اسیده یا آبه !!

هرچی هست کارش درسته
        البته اگر دوستان اطلاعاتی بدهند بد نیست روی بطری اصلا برچسبی نبود !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electro.kar96 نمایش پست ها
          من هم از این مایع که در زیر تصویرش هست استفاده می کنم اصلا نمیدونم توش چی هست آیا اسیده یا آبه !!

هرچی هست کارش درسته
          البته اگر دوستان اطلاعاتی بدهند بد نیست روی بطری اصلا برچسبی نبود !!
          درود
          یک شرکت است به نام آسران
          فکر کنم اونم همچین چیزی داره
          گوگل کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X