اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کجا سفارش PCB با فایل گربر قبول میکنن؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کجا سفارش PCB با فایل گربر قبول میکنن؟

درود بر شما
    لطفا جایی رو معرفی کنید که گربر قبول کنن و کار تکی هم انجام بدن.با هر کی تماس گرفتم یا گربر قبول نمیکنه یا فقط تعداد بالا کار میکنن.بنده اصفهان هستم و هیچکس اینجا با گربر pcb نمیزنه.یه جاهایی مثل آلفا هم که پول خونشون رو میگیرن.
    ***کارم خیلی ساده هست دو سه تا pcb یک رو.
    اگر هم دوستان خودشون انجام میدن لطفا بفرمایید.
    با سپاس

پاسخ : کجا سفارش PCB با فایل گربر قبول میکنن؟

خوب دوست من اگه بردت زیاد پیچیده نیست که خودت بساز اگرم پیچیدس که برو طالقانی بپرس
    با پرینتر و اتو راحت میشه برد زد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1 نمایش پست ها
      خوب دوست من اگه بردت زیاد پیچیده نیست که خودت بساز اگرم پیچیدس که برو طالقانی بپرس
      با پرینتر و اتو راحت میشه برد زد
      دو هفته دارم سعی میکنم ولی در نمیاد.قبلا زده بودم ولی الان هر کاری میکنم درست نمیشه.نمیدونم اشکال از کاغذ pcb هست یا پرینترم (کاغذ pcb جدید که گرفتم واقعا مزخرفه)....به هر حال دیگه نمیخوام خودم وقت بذارم.
      طالقانی هم پرسیدم کسی کار نمیکنه.فدک ،بهساز مدار،آوا،بیس الکترونیک و ... کسی با گربر pcb نمیزنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam18 نمایش پست ها
        دو هفته دارم سعی میکنم ولی در نمیاد.قبلا زده بودم ولی الان هر کاری میکنم درست نمیشه.نمیدونم اشکال از کاغذ pcb هست یا پرینترم (کاغذ pcb جدید که گرفتم واقعا مزخرفه)....به هر حال دیگه نمیخوام خودم وقت بذارم.
        طالقانی هم پرسیدم کسی کار نمیکنه.فدک ،بهساز مدار،آوا،بیس الکترونیک و ... کسی با گربر pcb نمیزنه.
        تو انجمن سرچ کن آموزش تبدیل پروتئوس به التیوم تو اموزشش تبدیل گربر به آلتیوم رو هم داره فکر کنم بعد فایل التیوم رو بده تا برات بزنن
        کاغذم بهترین کاغذ اونیه که پشت کاغذ برچسبیا هست بعدم همون کاغذ گلاسه جنس خوب

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1 نمایش پست ها
          تو انجمن سرچ کن آموزش تبدیل پروتئوس به التیوم تو اموزشش تبدیل گربر به آلتیوم رو هم داره فکر کنم بعد فایل التیوم رو بده تا برات بزنن
          کاغذم بهترین کاغذ اونیه که پشت کاغذ برچسبیا هست بعدم همون کاغذ گلاسه جنس خوب
          قبلا اون مطالب رو در مورد تبدیل خوندم ولی کامل تبدیل نمیشه و مشکل دارم.
          اون کاغذ برچسبها رو نگوووووو که پرینترم رو نابود کردن.کاغذ گلاسه تا حالا امتحان نکردم.

دیدگاه

قبلا اون مطالب رو در مورد تبدیل خوندم ولی کامل تبدیل نمیشه و مشکل دارم.
            اون کاغذ برچسبها رو نگوووووو که پرینترم رو نابود کردن.کاغذ گلاسه تا حالا امتحان نکردم.
            من کلا با گلاسه بورد میزنم

دیدگاه

الفا مدار تهران
              گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
              همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
                الفا مدار تهران
                ممنون دوست عزیز
                در پست اول اشاره کردم به جز آلفا... کی برای یک برد 10*10 یکرو 100 هزار تومن پول میده؟!

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
                  در پست اول اشاره کردم به جز آلفا... کی برای یک برد 10*10 یکرو 100 هزار تومن پول میده؟!
                  در صورتی که بردتون زیاد بزرگ نیست و در صورتی که صلاح میدونید می تونید شماتیک مدارتون رو در اختیار من بذارید من براتون PCBرو توی ALTIUM می کشم (رایگان برای اعضا ECA)
                  گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                  همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
                    در صورتی که بردتون زیاد بزرگ نیست و در صورتی که صلاح میدونید می تونید شماتیک مدارتون رو در اختیار من بذارید من براتون PCBرو توی ALTIUM می کشم (رایگان برای اعضا ECA)
                    درود بر شما
                    از لطف و بزرگواری شما سپاسگزارم
                    مشکلم رو حل کردم و در موردش یک پست زدم شاید به کار بقیه دوستان هم بیاد.

دیدگاه

سلام
                      لطفا لینک پستی که زدید رو بذارید چون من هم مشکلتبدیل گربر به آلتیوم دارم و هیچ آموزشی تا حالا مشکل من رو حل نکرده

دیدگاه

درود بر شما
                        من هم به نتیجه قابل قبولی نرسیدم و ولش کردم.در کل آلتیوم یاد بگیری راحت تره تا اینکارا
                        اون تاپیکی که زدم ربطی به اینکار نداشت ...

دیدگاه

شرکت اریامدار ارجمند گربر قبول میکنن تکی هم میزنن برات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X