اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیازمند راهنمایی درباره رابطه بین ولتاژ ،جریان و فرکانس های صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیازمند راهنمایی درباره رابطه بین ولتاژ ،جریان و فرکانس های صوتی

درود
    نیاز ب راهنمایی دارم در مورد:
    قبل از اینکه سوالمو مطرح کنم بگم ک من اطلاعات الترونیکم زیاد نیست
    دوستان من میخام بدونم
    فرکانس ،ولتاژ ، جریان در خروجی (دو سر اتصال ب بلندگو) در یه امپلی فایر معمولی مثل اسپیکر کامپیوتر به ترتیب در در چه بازه ای هست
    و دریک امپلی فایر حرفه ای،مثلا حدود 150W همون پارامترها در چه بازه ای قرار میگیرن ؟؟
    سپاسگزارم

پاسخ : نیازمند راهنمایی درباره رابطه بین ولتاژ ،جریان و فرکانس های صوتی

دوست شما اول باید در مورد مفاهیم پایه ولتاژ و جریان مطالعه کنین بقیش یواش یواش دستت میاد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezafallah590 نمایش پست ها
      درود
      نیاز ب راهنمایی دارم در مورد:
      قبل از اینکه سوالمو مطرح کنم بگم ک من اطلاعات الترونیکم زیاد نیست
      دوستان من میخام بدونم
      فرکانس ،ولتاژ ، جریان در خروجی (دو سر اتصال ب بلندگو) در یه امپلی فایر معمولی مثل اسپیکر کامپیوتر به ترتیب در در چه بازه ای هست
      و دریک امپلی فایر حرفه ای،مثلا حدود 150W همون پارامترها در چه بازه ای قرار میگیرن ؟؟
      سپاسگزارم
      درود نیاز ب راهنمایی دارم در مورد: قبل از اینکه سوالمو مطرح کنم بگم ک من اطلاعات الترونیکم زیاد نیست :various_058: دوستان من میخام بدونم فرکانس ،ولتاژ ، جریان در خروجی (دو سر اتصال ب بلندگو) در یه امپلی فایر معمولی مثل اسپیکر کامپیوتر به ترتیب در در چه بازه ای هست و دریک امپلی فایر حرفه ای،مثلا حدود 150W همون پارامترها در چه
      ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

مرسی از راهنماییتون،اره حق باشماست.
        البته با استفاده از مطالب انجمن Ic lm331 رو دیدم ک تا حدودی به اون چیزی ک دنبالشم شبیهه،فقط چیزی ک هست من همینو با خروجی AC 220V توان حدود 10 اسب و فرکانس متغیر بین 50/150 HZ و ورودیشم حدود20V AC و 1/16KHZ نیاز دارم.
        بازم اگه راهی بهم نشون بدین ممنون میشم.
        جدیدترین ویرایش توسط rezafallah590; ۲۱:۱۱ ۱۳۹۷/۰۸/۲۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X