ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    2018/07/09
    تهران
    165
    87

پاسخ : مشکل بالا بودن ولتاژ پاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

او واقعا متاسفم که الان پستتون و میبینم . عزیز همون طور که تو پست بالایی توضیح دادم و الان کاملشو میگم :
    برای تنظیم ولتاژ میتونید یه سیم از 5 ولت بگیرین مقابلش یه پتاسیومتر قرار بدین و به پایه تک متصل کنید دو تا پایه دیگه میمونه از یکیش ( فرقی نمیکنه ) بگیر بده به پایه شماره 1 یا 2 . یعنی OP- و OP+ که با دادن ولتاژ به یکی و کم و زیاد کردن پتاسیومتر ( 100 کیلو اهم ) ولتاژ افزایش پیدا میکنه و به اون یکی ولتاژ کاهش میده . البته با هر دوش میشه کاهش و افزایش داد ولی در این صورات رنجشش بیشتر و مناسبتر برای کاهشه یا افزایش .
    البته میتونید برای تمیزتر شدن کار از پایه 2 توسط مقاومتهایی ()دو یا سه ) به خط 5 یا 12 وصل میشه یکی از اونا رو میتونی برداری بقیه رو هم دو سرشونو به هم وصل کنی (حذف) و پتاسیومترو قشنگ به جای یکی از اونا لحیم کنی پایه اضافه رو هم بچینی اینجوری انگار فابریک پتاسیومتر تنظیم ولتاژ داشته دوباره هم اوردن پیشت راحتی .
    ولی من روی همه ای سیها تست ردم نفهمیدم این فیدبک کلا به چه درد میخوره ؟ فک کنم برای کنترل جریانه نه ولتاژ . چون من از ولتاژ -12 تا +12 رو بهش دادم هیچ تاثیری تو ولتاژ نداشت اگه اساتید دلیلشو میدونن بگن
    سلام یک طرح دارم ولی عملاً آزمایش نکردم و پاور کامپیوتر هم ندارم اگر پاور کامپیوتر گیر بیارم عملاً آزمایش می*کنم اگر نتیجه مثبت گرفتم به اشتراک میزارم و حدود پنجاه نقشه پاور کامپیوتر دارم اگر به کار تون میاد بگید ارسال کنم بیشتر شون هو نام گذاری شده یا با شماره ایسی یا با نام و مدل پاور
    ویرایش توسط Pooryamm : 2019/01/08 در ساعت 02:53
    زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
    عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده
    2019/01/25
    2
    0

[QUOTE=Reza Azimy_RW;687602]سلام خدمت اساتید محترم
    یه پاوری هست ولتاژ 5 ولتشس یکم بالا بود و استند بای هم همینطور که با تعویض سه خازن 50 ولت در قسمت گرم مدار درست شدن فقط ولتاژا همه کاملا عادی هستن فقط ولتاژ 5 ولت نمیدونم چرا 5.26 وایساده تسترای گین هم بالاتر از 5.25 ارور میدن میخاستم با پیدا کردن خط فیدبک یه کارایی بکنم که نشد البته دیشتب تا حالاخ خیلی تست و ... کردم دهنم صاف شده . اصلا مطمئن نیستم کدوم پایه فیدبکه 5 ولته عادیه . به هر حال فک کنم ولتاژ رو از فیدبک یکم پایینن بیارم مشکل حل بشه ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم مقاومت یا خازن من هرچی تعویضض کردم به نتیجه نرسیدم
    راستی راستی ای سی TL494 و پاور ATX1000
    مهماش یادم رفا

با سلام این پاور کاملا سالمه با مولتی متر فقط تست کنید
    2016/05/07
    336
    128

[QUOTE=صفی آبادی;691681]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام خدمت اساتید محترم
    یه پاوری هست ولتاژ 5 ولتشس یکم بالا بود و استند بای هم همینطور که با تعویض سه خازن 50 ولت در قسمت گرم مدار درست شدن فقط ولتاژا همه کاملا عادی هستن فقط ولتاژ 5 ولت نمیدونم چرا 5.26 وایساده تسترای گین هم بالاتر از 5.25 ارور میدن میخاستم با پیدا کردن خط فیدبک یه کارایی بکنم که نشد البته دیشتب تا حالاخ خیلی تست و ... کردم دهنم صاف شده . اصلا مطمئن نیستم کدوم پایه فیدبکه 5 ولته عادیه . به هر حال فک کنم ولتاژ رو از فیدبک یکم پایینن بیارم مشکل حل بشه ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم مقاومت یا خازن من هرچی تعویضض کردم به نتیجه نرسیدم
    راستی راستی ای سی TL494 و پاور ATX1000
    مهماش یادم رفا

با سلام این پاور کاملا سالمه با مولتی متر فقط تست کنید
    رفیق یه پست بالاتر یکی همن مشکلو داشت کامل توضیح دادم
    برای تنظیم ولتاژ میتونید یه سیم از 5 ولت بگیرین مقابلش یه پتاسیومتر قرار بدین و به پایه تک متصل کنید دو تا پایه دیگه میمونه از یکیش ( فرقی نمیکنه ) بگیر بده به پایه شماره 1 یا 2 . یعنی OP- و OP+ که با دادن ولتاژ به یکی و کم و زیاد کردن پتاسیومتر ( 100 کیلو اهم ) ولتاژ افزایش پیدا میکنه و به اون یکی ولتاژ کاهش میده . البته با هر دوش میشه کاهش و افزایش داد ولی در این صورات رنجشش بیشتر و مناسبتر برای کاهشه یا افزایش .
    البته میتونید برای تمیزتر شدن کار از پایه 2 توسط مقاومتهایی ()دو یا سه ) به خط 5 یا 12 وصل میشه یکی از اونا رو میتونی برداری بقیه رو هم دو سرشونو به هم وصل کنی (حذف) و پتاسیومترو قشنگ به جای یکی از اونا لحیم کنی پایه اضافه رو هم بچینی اینجوری انگار فابریک پتاسیومتر تنظیم ولتاژ داشته دوباره هم اوردن پیشت راحتی .
    ولی من روی همه ای سیها تست ردم نفهمیدم این فیدبک کلا به چه درد میخوره ؟ فک کنم برای کنترل جریانه نه ولتاژ . چون من از ولتاژ -12 تا +12 رو بهش دادم هیچ تاثیری تو ولتاژ نداشت اگه اساتید دلیلشو میدونن بگن
    حدود پنجاه نقشه پاور کامپیوتر دارم اگر به کار تون میاد بگید ارسال کنم بیشتر شون هو نام گذاری شده یا با شماره ایسی یا با نام و مدل پاور
    ممنون میشم
    2018/07/09
    تهران
    165
    87

ارسال شد به خصوصی
    ویرایش توسط Pooryamm : 2019/02/28 در ساعت 16:37
    زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
    عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده
    2019/03/02
    1