اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاچ و ال سی دی n96

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاچ و ال سی دی n96

درود بر اساتید محترم از مغازه ای ماژول تاچ و ال سی دی n 96 را خریداری کرده ام و برای استفاده در پروژه آردوئینو به شدت به مشکل برخوردم ، خواهشا از دوستان اگر کسی نقشه شماتیک ، نمونه کد آردوئینو یا هر چیزی که بتونه کمکی بهم بکنه داره بفرمایید ممنون.

پاسخ : تاچ و ال سی دی n96

سلام مدل
    آردوئینو چیه؟

دیدگاه

مدل mega 2560

دیدگاه

سلام
        من این چندتا پروژه ساده با همون مشخصات که گفتید رو تست کردن مشکلی نداشته و به راحتی اجرا شده
        دانلود کنید.

دیدگاه

خیلی ممنون ، میشه در مورد نحوه اتصال پایه ها توضیحی بهم بدید ، من پایه ها رو وصل کردم ولی اصلا ال سی دی روشن نمیشه

دیدگاه

این دوتا صفحه رو نگاه کن

سلام خدمت دوستان من یه شیلد lcd tft 2.4 دارم که میخوام اونو راه اندازی کنم. خیلی مطلب انگلیسی و فارسی خوندم و از چندتا کتابخونه استفاده کردم ولی نشد راهش بندازم. دیگه واقعا ناامید شدم ... اگه ممکنه کمکم کنید. یکی از چیزایی که فک میکنم توش مشکل دارم نحوه اتصال پین های شیلد به برد آردوینو مگا هستش. در ضمن من میخوام خروجی یک

دیدگاه

درود بر شما و ممنون از وقتی که گذاشتید ، دوست عزیز این دوتا لینک مربوط میشه به ال سی دی 2.4 اینچی که با شیلد متصل شده ، برنامه هایی هم که ارسال کردید رو بررسی کردم ولی الان مشکلم اتصال ال سی دی به برد هست چون این ماژولی که به ما داده اند شیلد نداره و بنده هم اطلاعاتی راجع به نحوه اتصالش ندارم ممنون میشم اگر راجع به اتصال به برد راهنمایی بفرمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X