اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل هوای گرم gordak 952

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل هوای گرم gordak 952

با سلام
    هوای گرم gordak 952 , رو وقتی روشن میکنم ولوم مربوط به هوا رو هرچقدر که تغییر میدم تاثیری توی باد خروجی نداره و کلا باد خیلی ضعیفی از دسته خارج میشه و اینکه المت دسته به شدت سرخ میشه و باید خاموش کنم دستگاه رو و دوم اینکه قسمت هویه هم کلا بین 75 تا 80 بیشتر نمایش نمیده و با کم و زیاد کردن هیچ تغییری نمیکنه .
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    در ضمن مدل دستگاه من Gordak 952 بدون هیچ پسوندی هست و از نوع قدیمی این دستگاه ست و هیچ ای سی میکرویی هم نداره
    خودم شکم به کمپرسور هواشه ولی خوب روشن میشه کمپرسور و شلنگ مکش هوا داخل دستگاه هم مکش میکنه هوا رو .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

پاسخ : مشکل هوای گرم gordak 952

سلام . ولوم هارو از مدار جدا و سلامتشون رو با مولتی متر تست کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronic2000 نمایش پست ها
      با سلام
      هوای گرم gordak 952 , رو وقتی روشن میکنم ولوم مربوط به هوا رو هرچقدر که تغییر میدم تاثیری توی باد خروجی نداره و کلا باد خیلی ضعیفی از دسته خارج میشه و اینکه المت دسته به شدت سرخ میشه و باید خاموش کنم دستگاه رو و دوم اینکه قسمت هویه هم کلا بین 75 تا 80 بیشتر نمایش نمیده و با کم و زیاد کردن هیچ تغییری نمیکنه .
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
      در ضمن مدل دستگاه من Gordak 952 بدون هیچ پسوندی هست و از نوع قدیمی این دستگاه ست و هیچ ای سی میکرویی هم نداره
      خودم شکم به کمپرسور هواشه ولی خوب روشن میشه کمپرسور و شلنگ مکش هوا داخل دستگاه هم مکش میکنه هوا رو .

سلام،بهتر بود که از برد دستگاه چند تا عکس میذاشتین
      به درود.
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام ببخشیدبردجورداک ۹۵۲شماره t7وt8 چیه ؟کمکم کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X