اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک به انتخاب ماژول آمپلی فایر برای خودرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک به انتخاب ماژول آمپلی فایر برای خودرو

سلام به دوستان عزیز
    بنده یک جفت باند infinity با توان واقعی 100 وات در هر باند و امپدانس 2 اهم روی خودرو نصب دارم ، متاسفانه پخش خودرو توان استفاده کامل از این باند ها رو نداره، به نظر شما بهترین و با کیفیت ترین ماژول آمپلی فایر جهت راه اندازی کامل باندها چی پیشنهاد میدین با در نظر گرفتن 2 اهم بودن هر باند ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ : کمک به انتخاب ماژول آمپلی فایر برای خودرو

سلام دو تا آمپ با ایسی tda7294 بساز بعدم یه مدار سوئیچینگ بساز برای تقویت ولتاژ باتری ماشین برای کار شما کافیه
    TDA7294 amplifier circuit design, as distinct from other solid power supply on a single PCB layout has a regular All inputs and outputs are via terminals. Prote

@ Tahir brother's a nice project, pc power supply transformer carried out with a 12 volt input voltage of 2 × 55 .90 volts + - symmetric voltage is turning circ

دیدگاه

ببخشید من مبتدی هستم و توانایی ساخت مدار ندارم اگر ماژول آماده مناسب هست معرفی کنید و اگر ماژول تقویت ولتاژ لازمه مدل لازم رو معرفی کنید متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin_dx3 نمایش پست ها
        ببخشید من مبتدی هستم و توانایی ساخت مدار ندارم اگر ماژول آماده مناسب هست معرفی کنید و اگر ماژول تقویت ولتاژ لازمه مدل لازم رو معرفی کنید متشکرم
        سلام خوب برادر من برو یه آمپ اصلی دو کانال یا چهار کانال بخر ببند رو ماشین
        ماژول آمپ زیاد هست من خودم ساخته تضمینی زیاد دارم ولی مورد اصلی تغذیه سوئیچینگ هست پس به نظر من اگر مبتدی هستین برین یه امپ ماشین بخرین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X