اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم اجازه ویندوز برای نوشتن در درایو C

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم اجازه ویندوز برای نوشتن در درایو C

سلام، کمی سطح دسترسی روی درایو C رو تغییر دادم (برای کار شبکه) عملا هم روی every one> full access هست همه ش!
    ولی ویندوز اجازه نمیده در اکثر فولدرهای دراوی C تغییرات داشته باشم در نتیجه مثلا نمیتونم نرم افزارها رو آپدیت کنم
    یوزرم ادمین هست، همه دسترسیها هم every one> full access هست دیگه نمیدونم باید چکار کنم؟
    کسی ایده ای داره یا نرم افزاری میشناسه که بتونم تغییرات امنیتی ویندوز رو برگردونم به حالت پیش فرض خودش؟

پاسخ : عدم اجازه ویندوز برای نوشتن در درایو C

یوزر ها رو تک تک اضافه کنید همه رو. قبلا هم یه نرم افزارداشتم که خیلی را حت رو درایو یا پوشه راست کلیک میکردی و دسترسی میدادی ولی یادم نیست اسمشو متاسفانه

دیدگاه

درود
      جسارتا فولدر ها در حالت owner هستن؟
      با یوزر جدید امتحام کردید؟
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

اگر system restore کمکی نمی کند
        از روش زیر برای افزودن گزینه ی take ownership به منوی راست کلیک کمک بگیرید

دیدگاه

طی یک عملیات سراسر بلاهت آمیز ، تمام یوزرها و گروپها رو پاک کردم که بعد فقط یه دونه ادمین اضافه کنم با همه حقوق!!!
          ولی بعد از اینکه آخرین یوزر رو دیلیت کردم، الان دیگه کل درایوC قابل دسترسی نیست ، نمیتونم یوزر اضافه کنم و....
          یکسری از نرم افزارها هم که از درایو C برای ذخیره موقت داده هاشون استفاده میکنند هم دیگه قابل اجرا نیستند. نرم افزار هم؛ نه میتونم دانلود کنم و نه میتونم نصب کنم. خلاصه بد مخمصه ای انداختم خودمو. بریم واسه فرمت و نصب دوباره ویندوز و نرم افزارها

دیدگاه

کلا ویندوز بالا نمیاد؟
            اگه به صفحه لاگین میره و اون ایکون accessibility در دسترسه شاید بشه با دستورات net user یکارایی کرد
            زندگی پر ز وجود است ولی ..
            ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

روشهای زیادی رو امتحان کردم ولی جواب نداد و در ضمن وقت بیشتری هم از من تلف شد. تو نصف روز ویندوز و نرم افزارهای کاربردی رو نصب کردم. دفعه بعد سعی میکنم با آگاهی بیشتر ویندوز رو انگولک کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X