ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2017/08/20
    12
    0

ولناژ STK 411-240E

سلام. کسی قبلا با این ایسی کار کرده؟ اصلا تا حالا کسی اسم این ایسی به گوشش خورده؟! یه ولتاژ +- vh داره یه +- vl اگه ولتاژ vh تامین بشه نیازی به اعمال ولتاژ vl هم هست؟ ممنون اگه کسی میبینه کمک کنه.
    ویرایش توسط Daghig Azma : 2018/12/06 در ساعت 23:32
    2013/12/05
    117
    28

پاسخ : ولناژ STK 411-240E

نقل قول نوشته اصلی توسط Daghig Azma

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام. کسی قبلا با این ایسی کار کرده؟ اصلا تا حالا کسی اسم این ایسی به گوشش خورده؟! یه ولتاژ +- vh داره یه +- vl اگه ولتاژ vh تامین بشه نیازی به اعمال ولتاژ vl هم هست؟ ممنون اگه کسی میبینه کمک کنه.
    سلام دوست گرامی .من قبلا با انواع ای سی های stkاز قبیل 4048-4192-4142-240وای سیهای دیگر کارکردام.بله ای سی شما هم مثل همین ای سیهای ذکر شده هست.ولتازهایی ک گفتید برای راه اندازی ایسی با بالاترین ولت یا پایینترین ولت هست وشما با ید با یکی ازین ولتازها کارکنید وهمزمان نباید هردو ولتاز بالا وپایین را وصل کنید.
    2011/09/13
    366
    142

نقل قول نوشته اصلی توسط زمانی

سلام دوست گرامی .من قبلا با انواع ای سی های stkاز قبیل 4048-4192-4142-240وای سیهای دیگر کارکردام.بله ای سی شما هم مثل همین ای سیهای ذکر شده هست.ولتازهایی ک گفتید برای راه اندازی ایسی با بالاترین ولت یا پایینترین ولت هست وشما با ید با یکی ازین ولتازها کارکنید وهمزمان نباید هردو ولتاز بالا وپایین را وصل کنید.
    درود
    نظر شما اشتباه میباشد و برای راه اندازی این ic به هر دو ولتاژ vl و vh نیاز میباشد...

2017/08/20
    12
    0

تشکر از دوستان گرامی ممنونم بابت کمک شما.. متاسفانه data sheet خود ic به زبان ژاپنیه و data sheet انگلیسیش جایی نیست.. جایی هم آموزش خاصی از محصول موجود نبود چون مثل اینکه دیگه محصول تولید نمیشه و من هم این ic رو از قبل داشتم گفتم یه امپ کوچولو باهاش درست کنم .. من هم خودم فکر میکردم ولتاژ vh و vl برای توان های max و min باشه ولی مطمئن نبودم برای همین تصمیم گرفتم با دوستان گرامی مشورت و همفکری کنم.. متشکرم.. راستی برای تولید ولتاژ 78 ولت dc بهترن راه حل چیه؟ چون قصد دارم یه مدار کامل براش طراحی کنم و ایشالا نتیجه کار هم همین جا به اشتراک میزارم تا دوستان ببینند و در صورت وجود اشتباهات در طراحی مدار لطف کنند و کمکم کنند.. تازه کارم! تازه دارم یاد میگیرم.. خیلی خیلی ممنون .
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4