اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد را ه اندارزی تابلو روان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد را ه اندارزی تابلو روان

سلام دوستان
    این برد مربوط به دستگاه نوبت دهی بانک هست متنش در حال حاضر در مورد تبلیغ بانک هست
    آیا میشه متنش رو عوض کرد...
    میکروکنترلرش هم مگا 64 هست

پاسخ : کمک در مورد را ه اندارزی تابلو روان

نوشته اصلی توسط Tamim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این برد مربوط به دستگاه نوبت دهی بانک هست متنش در حال حاضر در مورد تبلیغ بانک هست
    آیا میشه متنش رو عوض کرد...
    میکروکنترلرش هم مگا 64 هست
    سلام
    عوض کردن متن تبلیغ احتیاج به سورس کد اصلی برنامه داره. راه حل بعدی اینه که کلا برنامه از نو براش نوشته بشه که دردسر های خودش رو داره! بهتره از سازنده بخوایید که براتون برنامه جدیدی بنویسه

دیدگاه

به نظرتون میشه سورس کد اصلی رو از توی میکرو برداشت؟

دیدگاه

به نظرتون میشه سورس کد اصلی رو از توی میکرو برداشت؟
        ببینید در حافظه میکروکنترلر فقط 0 و 1 قرار داره! از 0 و 1 خالی در حالت معمول نمیشه هیچ اطلاعاتی بدست آورد مگر اینکه شناخت درستی از معماری اون قطعه داشت که فکر نمیکنم کار راحتی باشه
        معمولا حافظه میکروکنترلر ها رو باز خوانی میکنن تا بتونن عینا همون رو در حافظه میکروکنترلرهای دیگری کپی کنن. شما بهتره یا یجوری با سازنده کنار بیایید و مشکلتون رو از بابت برنامه جدید یا گرفتن سورس کد برطرف کنید، یا اینکه برنامه جدیدی برای این برد بنویسید که اون هم لازمه حداقل اطلاعاتی در مورد عملکرد این برد و قطعات و ارتباطاتش داشته باشید که احتمالا باز هم باید مراجعه کنید به سازنده

دیدگاه

یه چیز دیگه... اگر من سخت افزارشو توی شبیه ساز پروتوس طراحی کنم اونوقت برنامه نوشتن براش راحت تر نمیسه؟

دیدگاه

یه چیز دیگه... اگر من سخت افزارشو توی شبیه ساز پروتوس طراحی کنم اونوقت برنامه نوشتن براش راحت تر نمیسه؟
            گفتید این برد یک دستگاه نوبت دهیه؟ پس احتمالا باید با بخش های دیگه و بردهای دیگری هم در ارتباط باشه. برای ساختن برنامه جدید باید بدونید که این برد با بقیه اجزاء چه نوع ارتباطی داره و با چه نوع فرمتی در حال تبادل اطلاعاته. اگر این ها رو بدونیم شاید بشه کارایی کرد

دیدگاه

سلام
              من فایل پروتیوس رو طراحی کردم
              یه برنامه برای این میخوام

دیدگاه

سلام
                وقت بخیر
                سلام
                من فایل پروتیوس رو طراحی کردم
                یه برنامه برای این میخوام

با توجه به تصاویر پست اول تاپیک و فایل پروتیوس ارسالی ، بنظر میاد سخت افزار ، یا خیلی قدیمی هست و یا خیلی پیچیده طراحی شده !
                اگر برنامه داخل میکرو قفل نباشه ، شاید بتونید متن رو تغییر بدید (با کمی سعی و خطا البته )
                در غیر اینصورت ، برای تغییر در متن باید روش اسکن سطر و ستون و همینطور قرار دادن دیتا را باز نویسی نمایید .

این ماتریس 56X24 رو میشه با حد اقل سه سیم و یا حد اکثر 5 سیم کنترل نمود .

با احترام
                97/9/25
                جدیدترین ویرایش توسط amir_moayeri; ۱۹:۰۸ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵.

دیدگاه

مداری موجود است که تقریبا شبیه مدارشماست ولی با میکرو مگا32 وباکدویژن نوشته شده است باید کد هاشوتغییربدی یعنی میتونم بگم بعنوان یک ایده والگو میتونی ازش استفاده بکنی اگه مایلی قراربدم
                  سوالی داشتم نحوه سیم بندی این ماتریس های LED درحالت اتصال های سطری وستونی چگونه است یعنی همین ماتریس هایی که دراین مدارها مورداستفاده قرارگرفته چگونه است ؟ البته بایدبگم بصورت تکی را بلدهستم

دیدگاه

سلام ممنون میشم این مداری رو که میگید برام بزارید
                    در ضمن تمام مثبت ماتریس های سطر به هم وصل هست

دیدگاه

این تابلوروان ساعت است بافونت بسیارزیبا که اعداد را فارسی نشان میدهد میتونی برنامه شو تجزیه وتحلیل کنی وباتغییردادن کدها وهمینطور پینها ازمگا 32به مگا 64تغییربدی موفق باشی
                      ولی توضیح شما رادرباره ماتریس های ال ای دی متوجه نشدم چون منظور من این بود ماتریسها وقتی بصورت سری وموازی بهم وصل میشوند نامگزاریشون به چه صورت است البته درپروتیوس
                      جدیدترین ویرایش توسط mohamad341; ۱۳:۲۹ ۱۳۹۷/۰۹/۲۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X