اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط میکرو و HMI

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط میکرو و HMI

با عرض سلام
    از بین دوستان کسی هست که ارتباط میکرو با HMI برقرار کرده باشه. ممنون میشم . من یک میکرو avr دارم که می خوام ارتباطش را با HMI برقرار کنم ممنون می شم راهنماییم کنین
    در ضمن آیا میشه با قلم روی HMI شکلی رو کشید که اونو ذخیره کنه و یا لینکه بفهمی چه طرحی روش کشیده شده؟

به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
    اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

پاسخ : ارتباط میکرو و HMI

با سلام
    دوست من ، شما در مورد HMI بحث کردید ولی نوع و اطلاعاتی راجع به این HMI ندادید. کسی نمیتونه اینجوری به شما کمک کنه .
    توضیحات رو کامل بدید تا راهنمائی بشید. در ضمن HMI ها معمولا" بصورت سریال RS485 ارتباط داده میشن ، ولی اینکه چه پروتکلی
    هست باید شما بگید. :agree:
    افتادگی آموز اگر طالب علمی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

سلام
      اگه میشه انواع hmi رو توضیح بدین با تشکر

دیدگاه

من یه بار اومدم همیچین کاری بکنم که به اینجا ختم شد که یه جور HMI ساختم. فقط OMRON که من باهاش کار کردم حدود 7 تا پروتکل رو ساپورت میکرد. معمولا HMI ها نمی تونن با چیزی غیر از PLC ارتباط برقرار کنن، شما باید با واسطه کردن PLC کار رو انجام بدید. البته میشه شبکه کرد که یکم سخت افزار و نرم افزار پیچ در پیچ میشه. البته تا نگید HMI دقیقا چه مدیلیه هیچ حرفی نمیشه زد. ساده ترین راه اضافه کردن یه کارت سریال به PLC هست که خرجش بالاست.
        بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
        اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

سلام
          در مورد dalta اگه میشه توضیح بدین با تشکر

دیدگاه

delta

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X