اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دلیل وجود سوییچ در خروجی lm2577

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دلیل وجود سوییچ در خروجی lm2577

سلام
    تو مدار پایین دو تا سوییچ وجود داره یکیش sw1 و دیگری sw2 که ظاهرا مقاومت ها رو موازی میکنه و باعث کاهش مقاومت کلی بین خروجی تا زمین میشه
    حالا تو دیتا شیت هر چی گشتم متوجه نشدم تغییر این سوییچ ها چه تغییری تو فید بک داره
    از دوستان کسی میدونه؟

پاسخ : دلیل وجود سوییچ در خروجی lm2577

سلام. اینا مدارهای تست هستند که پارامترهای دیتا شیت بر اساس همین مدارها بدست آمده. اون سویچ ها همون طور که خودتون حدث زدید برای تغییر بار در شرایط تست هستند و تاثیری در مدار فیدبک ندارند.
    جدیدترین ویرایش توسط Mostafa.y; ۰۲:۰۳ ۱۳۹۷/۱۰/۰۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa.y نمایش پست ها
      سلام. اینا مدارهای تست هستند که پارامترهای دیتا شیت بر اساس همین مدارها بدست آمده. اون سویچ ها همون طور که خودتون حدث زدید برای تغییر بار در شرایط تست هستند و تاثیری در مدار فیدبک ندارند.
      سلام
      لطف کردید
      منظورتون از تغییر بار جریان هست دیگه؟
      والا من نتونستم تشخیص بدم
      من بار 1 و نیم امپری لازم دارم
      با این تفاسیر باید روی کدوم مقاومت فیکسش کنم؟

دیدگاه

سلام. بله منظور از بار جریان هست. عرض کردم این مقاومت ها لازم نیستند. فقط اگر چیپ شما مدل ADJ هست برای دستیابی به ولتاژ خروجی مورد نظر، خروجی رو با تقسیم مقاومتی به پایه فیدبک FBمتصل کنید. اگر هم ADJنیست خروجی را مستقیم به FBوصل کنید. بنابراین پس از دیود در خروجی غیر از خازن (و تقسیم مقاومتی در صورت ADJ بودن) چیز دیگری نباید باشد.
        مقادیر مقاومت ها در تقسیم ولتاژ مقاومتی در مدل ADJ باید به گونه ای باشد که در ولتاژ خروجی مد نظر مقدار ولتاژ ۱.۳ ولت روی پایه فیدبک داشته باشیم.
        جدیدترین ویرایش توسط Mostafa.y; ۲۰:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۰۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X