اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیت درایور! افزایش ولتاژ پالس منطقی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گیت درایور! افزایش ولتاژ پالس منطقی

دوستان برای افزایش ولتاژ پالس مربعی(بدون به هم خوردن رایزینگ اج و فالینگ اج) چه کنم! خسته شدم بس گشتم-پالس 5 ولته میخوام بکنم 40 ولت (افت آمپراژ اشکالی نداره)

امیرحسین ضیا

پاسخ : گیت درایور! افزایش ولتاژ پالس منطقی

سلام. اگر تنها منبع ولتاژتون ۵ ولت هست با ترانس پالس باید این کار را انجام بدی ولی اگر تغذیه ۴۰ ولت هم در کنار ۵ ولت هست دوراه داری: اگر جریان مهم نیست (بعید میدونم اینطوری باشه) با یکی دوتا ترانزیستور و مقاومت انجام میشه ولی اگر جریان مهمه از آی سی های IRxxxx میتونی استفاده کنی. اگر ایزولاسیون مهمه از آی سی های HCPLxxxx میشه استفاده کرد.

دیدگاه

سری ای سی های IR xxxx نمیتوانند تا ولتاژ 40 ولت خروجی بدهندماکزیمم ولتاژ خروجیشون 20 ولت هست که اون رو هم با این ای سی های کپی که توبازار هست شما بخونید 15 ولت. تنها راه استفاده همون ترانس پالس هست. یه سوال شما برای چه کاری نیاز به پالس 40 ولتی دارید؟
      گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
      همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

به این دلیل که نمیخوام با روش بوت استرپ ماسفت های ساید رو روشن کنم. تنها راه باقیمانده ایزوله سازی گراند ماسفتای های ساید بود که اونم به دردسرش نمیارزه فکر کنم تنها راه حل استفاده از ترانس پالس باشه. اونم یسری معایب داره. فرکانس اگه بخواد پایین باشه راه حلی وجود نداره.

امیرحسین ضیا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X