اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کشیدن تصویر در C یا C++

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کشیدن تصویر در C یا C++

سلام
    در زبان سی دیدم که با کتابخانه graphics.h
    تصاویری رو ایجاد می کنند
    من از dev استفاده می کنم که متوجه شدم هم چین کتابخانه ای رو نداره و براش دانلود کردم و اضافه کردم که یه ایراد دیگه می گیره
    هدف من اینه که بتونم در نهایت برای هر پیکسل یه رنگ تعریف کنم می خوام نتایج برنامه رو به شکل یک عکس دربیارم و ببینم
    آیا این کتابخانه منسوخ شده و جایگزینی داره ؟؟
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : کشیدن تصویر در C یا C++

بیش از بیست. سال پیش من در بورلند سی 3.1 اینکار رو انجام دادم . اونموقع هنوز سیستم عامل داس خیلی جاها استفاده میشد.
    محیطهای ویژوال هم که میشه پیکسلهای زمینه یک پنجره که هندل زمینه ش رو در اختیار دارید تغییر بدید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
      بیش از بیست. سال پیش من در بورلند سی 3.1 اینکار رو انجام دادم . اونموقع هنوز سیستم عامل داس خیلی جاها استفاده میشد.
      محیطهای ویژوال هم که میشه پیکسلهای زمینه یک پنجره که هندل زمینه ش رو در اختیار دارید تغییر بدید
      چه طور میشه این کار رو کرد
      من سی شارپ بلد نیستم
      اگر با همین سی پلاس پلاس بشه یا سی بشه عالی میشه فعلا نمی خوام خودم رو سرگرم زبان جدیدتری بکنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

یه سوال دیگه مثلا windows.h
      خب وقتی واردش میشیم خودش یه سری هدر دیگه رو اضافه کرده
      یعنی نمیشه به راحتی فهمید که چه توابعی توش هست چه طور میشه این اطلاعات رو پیدا کرد
      یعنی رفرنس اینترنتی وجود داره یا اینکه چیز دیگه ای هست
      در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

کتاب برنامه نویسی با C++ آقای جعفرنژاد قمی قسمت توابع گرافیکی رو بخونید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
          کتاب برنامه نویسی با C++ آقای جعفرنژاد قمی قسمت توابع گرافیکی رو بخونید
          سلام
          من کتاب ایشون رو دیدم ولی این قسمت توش نبود البته کتاب من ویراست سوم هست نمی دونم مطالب جدید اضافه شده یا نه
          در مورد windows.h
          کجا می تونم اطلاعات دقیق و خوبی پیدا کنم توابع داخلش چیه امکاناتش چیه و هم چنین آموزشش

دیدگاه

متاسفانه اگه از کامپایلر استاندارد سی یعنی گنو جی سی سی استفاده میکنید این کار امکان نداره.کامپایلرتون رو به بورلاند و یه همچین چیزایی عوض کنید(که اصلا پیشنهاد نمیشه)و با راهنمایی های کتاب جعفر نژاد برنامتون رو بنویسید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A.I.E نمایش پست ها
              و با راهنمایی های کتاب جعفر نژاد برنامتون رو بنویسید.
              بنده عرض کردم تو کتاب این موضوع رو پیدا نکردم اگر می دونید کدوم صفحه لااقل بفرمایید
              ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed نمایش پست ها
                بنده عرض کردم تو کتاب این موضوع رو پیدا نکردم اگر می دونید کدوم صفحه لااقل بفرمایید
                ممنون
                باسلام.کتاب برنامه نویسی به زبان سی ویراست 4.فصل 16 صفحه 485.اسم فصل گرافیک هست.
                البته چاپ 81 این کتاب در اینترنت موجوده.توی پی دی اف فصل 16 گرافیک ص483.
                جدیدترین ویرایش توسط A.I.E; ۱۸:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰.

دیدگاه

الان من متوجه شدم بله درکتاب c++ این موضوع نیست البته یه کتاب دیگه در همین مورد نوشته شده ویژوال c++ که احتمالا توی اون هست
                  ولی در کتاب زبان c هستش
                  برای همین بود که پیداش نمی کردم چون کتاب من c++ بود
                  این نسخه pdf رایگانه ؟؟ یا نویسنده راضی نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed نمایش پست ها
                    الان من متوجه شدم بله درکتاب c++ این موضوع نیست البته یه کتاب دیگه در همین مورد نوشته شده ویژوال c++ که احتمالا توی اون هست
                    ولی در کتاب زبان c هستش
                    برای همین بود که پیداش نمی کردم چون کتاب من c++ بود
                    این نسخه pdf رایگانه ؟؟ یا نویسنده راضی نیست
                    راستش خودم هم نمیدونم راضی هست یانه.ولی خودم تهش رفتم خریدم.35 تومن بود تو نمایشگاه 28 تومن خریدم.میتونید نسخه های قدیمیشو هم بخرید زیاد تفاوتی نداره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A.I.E نمایش پست ها
                      راستش خودم هم نمیدونم راضی هست یانه.ولی خودم تهش رفتم خریدم.35 تومن بود تو نمایشگاه 28 تومن خریدم.میتونید نسخه های قدیمیشو هم بخرید زیاد تفاوتی نداره.
                      سلام
                      من ایمیل زدم و ازشون پرسیدم گفتن>> آن کتاب را سارقین اسکن کردند و در سایتها گذاشتن. و از نظر ما یک سرقت است<<
                      البته بخشی از متن ارسالیشون هست
                      بعدشم کتاب بهتر از فایل هست
                      ممنون
                      جدیدترین ویرایش توسط seyed saeed; ۱۵:۲۰ ۱۳۹۷/۱۱/۰۱.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X