اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد مدار یکسوساز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد مدار یکسوساز

آرزوی سلامتی و بهروزی
    بنده یک ترانسفورماتور ۲۲۰ به۲۴ ولت دارم که میخوام براش یک مدار یکسو ساز برای شارژ باتری ماشین بسازم اگه ۲۴ ولت هم بشه میتونم ازش استفاده کنم ، امکانش هست که در مورد مدار و مشخصات المانهاش بنده رو راهنمائی بفرمائید، مدار یکسوساز تمام موج با خازن و مقاومت و.. که خودم ساختم دوام نیاورد و دیودهاش ترکید. ممنون میشم پاسخ بدین

پاسخ : راهنمایی در مورد مدار یکسوساز

نوشته اصلی توسط amin.raamia نمایش پست ها
    آرزوی سلامتی و بهروزی
    بنده یک ترانسفورماتور ۲۲۰ به۲۴ ولت دارم که میخوام براش یک مدار یکسو ساز برای شارژ باتری ماشین بسازم اگه ۲۴ ولت هم بشه میتونم ازش استفاده کنم ، امکانش هست که در مورد مدار و مشخصات المانهاش بنده رو راهنمائی بفرمائید، مدار یکسوساز تمام موج با خازن و مقاومت و.. که خودم ساختم دوام نیاورد و دیودهاش ترکید. ممنون میشم پاسخ بدین
    با سلام:
    در پستی مشابه همین مطالب جواب شما داده شده است.لذا خواهشمنداست اززدن پست های تکراری اجتناب کنید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

با سلام، از همون پستها استفاده کردم و متاسفانه مدار جواب نداد و دوتا از دیودها ترکید ، برای پیدا کردن مقادیر دقیق تر پست رو گذاشتم.

دیدگاه

Re: راهنمایی در مورد مدار یکسوساز

لطفا از دادن اسپم خودداری کنید و در همان تایپیک ادامه دهید با تشکر
        این مشکل رو تجربه کردم
        یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
        بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
          یه سوالی از اساتید محترم داشتم اگه انجمن و این سایت فقط برای استفاده اساتید و مهندسین عزیز و محترمه؟ که بنده بی سواد و بی تجربه لفت بدم و مزاحم وقت عزیزان هم نشم، و علت پیوستنم این بود که فکر کردم جایی پیدا کردم که میتونم جواب چندتا سوالم هرچندهم به نظر شما ساده و پیش پا افتاده باشه رو بگیرم و کمکم کنه، هر تلاشی هم کردم که از پستهای قبلی جواب بگیرم با معلومات کم بنده نشد که سوال کردم، در هرصورت قصد اتلاف وقت و آزرده کردن کسی رو نداشتم اگه اینطور بوده معذرت بنده رو بپذیرید، موفق و پیروز باشید.
          جدیدترین ویرایش توسط amin.raamia; ۱۸:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X