اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک درباره ساخت مدار تقویت کننده ی واکی تاکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک درباره ساخت مدار تقویت کننده ی واکی تاکی

سلام دوستان. بنده در یکی از مباحثی که ایجاد کرده ام درباره ی افزایش برد واکی تاکی به موضوع پرداخته ایم.
    اگر دوستان یه مدار تقویت کننده ای که قطعات ان یافت میشود ارائه کنن و بنده رو بی نصیب نذارن.یه مدار تقریبا جمعو جور بطوری که داخل واکی تاکی جا بشه و با ولتاژ ٩ ولت کار کنه. واکی تاکیم در فرکانس ۴٣٠ الی ۴٧٠ مگاهرتز کار میکنه و حداکثر بردش در فضای بیرون شهری و ازاد به ٣۵٠ متر و شایدم ۴٠٠ متر برسه. یه مدار تقویت کننده ای میخوام که حداکثر بردشو به یک کیلومتر افزایش بده تا این اندازه کفایت میکنه برام.ممنون از همه دوستان

پاسخ : کمک درباره ساخت مدار تقویت کننده ی واکی تاکی

از اساتید کسی نیس یه لطفی کنه!!

دیدگاه

تاپیک ۴۴۵ بازدید خورده ولی کسی راهنمایی نمیکنه چرا؟

دیدگاه

درود ، جسارته . قوانین رو نقض میکنم ، اما شما دو تاپیک دیگر در این باره داشتید و حالا تاپیک سوم !!! یکی از آن تاپیک ها تعداد بالایی پست خورده و دوستان نظرات متعددی دادند چه درست چه غلط .
        اگر قرار باشه یک واکی تاکی اسباب بازی ۲۰ هزار تومانی ، با چند تا ترانزیستور و خازن مقاومت ، برد کیلومتری پیدا کنه دیگه کسی چند صد هزار تومان برای کنوود و موتورولا و ... هزینه نمی*کرد .
        من جای شما باشم با پذیرش واقعیت از این کار منصرف میشدم .

دیدگاه

سلام عزیز ممنون از توجه شما
          من فقط یه تاپیک درباره افزایش برد واکی تاکی زدم، این تاپیکم زدم تا از دوستان فقط درخواست یه مدارو ساده کنم.
          از انجایی که اطلاع دارم یه مدار تقویت کننده نسبتا ساده میتونه برد یه فرستنده رو دو برابر کنه، منم دنبال همچین مداری هستم که برد واکی تاکیمو دوبرابر کنه.انتظار برد چند کیلومتری به هیچ وجه ندارم. جهت اطلاع عرض کنم واکی تاکی بنده به قیمت روز جفتی ١٨٠ هزار هست
          جدیدترین ویرایش توسط ariyan22; ۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۴.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X