اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pc adaptor s7-300

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pc adaptor s7-300

سلام از دوستان تقاضا دارم قیمت pc adaptor s7-300 رو به من بگن وکجا میتونم دست دو اون رو پیدا کنم

پاسخ : pc adaptor s7-300

حدود 500 یا400 هزار تومان

ممکنه مارک چینی هم تو بازار پیدا بشه ارزونتر باشه
    از شرکت های فروشنده محصولات اتوماسیون صنعتی و زیمنس خبر بگیر در تهران خیلی هستند.
    عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
    برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

سلام
      ممنون از راهنمایی شما
      ایا ادرسی از این شرکتهای که مارک چینی رو دارند دارید در اختیار من بزارید. ممنون می شم

دیدگاه

سلام
        با اینجا تماس بگیر شاید داشته باشه:

تلفن: 0511-8900367
        آدرس: مشهد نبش بلوار وکیل آباد 57 و شماره1179
        موفق باشی

دیدگاه

سلام،

با اینجا تماس بگیر ، مدل تایوانی با قیمت 110 هزار تومان داره.

تلفن تهران : 88100300
          سلامت باشید.

دیدگاه

سلام
            تا دوستان باشند ما غم که نداریم هیچ. کلی هم خوشحالیم
            با کمک شما دوستان یک مدل ایرانی رو که اقای حیاتی ادرس داده بودند خریدم البته تایوانیی که معرفی شده بود قیمتش خوبه اما به دلیل اینکه من خیلی ایرانی هستم ایرانیش رو گرفتم. قیمت مدل ایرانی 250 هزار تومان

دیدگاه

با سلام، خوب مدل ایرانی تمام قطعاتش وارداتی است و شما حدود 120% گران خریده اید. :surprised: لطفاً مرا توجیه کنید.

پیشنهاد میکنم که به سایت شرکت ایمن ایستا یک سری بزنید.
              ممکن است خیلی چیزهایی که -- بدلیل وطن پرستی-- الان گران میخرید، بتوانید مفید تر و ارزانتر تهیه کنید. به خصوص منابع تغذیه سوئیچینگ. I love my country too

http://www.imenista.com

به هر حال متشکرم. به امید تماس های بیشتر بعدی.
              سلامت باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط imenista

لیست قیمت ندارید ؟ :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط imenista
                  با سلام، خوب مدل ایرانی تمام قطعاتش وارداتی است و شما حدود 120% گران خریده اید. :surprised: لطفاً مرا توجیه کنید.

پیشنهاد میکنم که به سایت شرکت ایمن ایستا یک سری بزنید.
                  ممکن است خیلی چیزهایی که -- بدلیل وطن پرستی-- الان گران میخرید، بتوانید مفید تر و ارزانتر تهیه کنید. به خصوص منابع تغذیه سوئیچینگ. I love my country too

به هر حال متشکرم. به امید تماس های بیشتر بعدی.
                  سلام
                  می دونید اگر وطن پرستی نباشه وطنی نمی مونه تا ادم اون رو بپرسته یا نپرسته برای هر چیزی که دوست داری باید مایه بزاری گاهی پول گاهی جون

دیدگاه

آقای رضا طاهری،

خوب ما که آخرش نفهمیدیم چطوری با صرف هزینه های بالا می شه وطن پرست شد.

معمولا از چه HMI در کاربردهای خود استفاده میکنید؟

آیا سایت www.imenista.com را دیده اید؟ لطفاً از ارسال نظرات خود در مورد محصولات معرفی شده در این سایت دریغ نفرمایید.

با تشکر
                    سلامت باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط imenista
                      آقای رضا طاهری،

خوب ما که آخرش نفهمیدیم چطوری با صرف هزینه های بالا می شه وطن پرست شد.

معمولا از چه HMI در کاربردهای خود استفاده میکنید؟

آیا سایت www.imenista.com را دیده اید؟ لطفاً از ارسال نظرات خود در مورد محصولات معرفی شده در این سایت دریغ نفرمایید.

با تشکر
                      سلام دوست عزیز
                      باشما دیگر حرفی ندارم

دیدگاه

اومدیم اینجا اطلاعات خودمونو به هم انتقال بدیم و دانش خودمونو افزایش بدیم کل کل نکید آخه مگه موضوع چی آخه یک کاب plc چیه که روش حساس شدید حالا یا ایرانی یا خارجی . سعی کنیم با هم ارتباط سبز ایجاد کنیم
                        ای ول چی گفتم.
                        عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
                        برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

به نظر من این عبارات به توضیح بیشتر احتیاج دارند. ممکن است بعضی از ماها از عبارات فقط معنی ظاهری آن یا معنایی که توسط دیگران به ما القا میشود را برداشت کنیم. از دوستان خواهش میکنم درباره مطالب خودبیشتر بیندیشند و سعی کنند که حرف تازه ای مطرح کنند.
                          سلامت باشید.

دیدگاه

سلام
                            من اصلاَ دوست ندارم که این بحث رو ادامه بدم ولی مجبورم
                            اولاَ از همه دوستان تشکر می کنم که وقت صرف کردید و به من کمک کردی
                            من تو یه شرکتی کار می کنم که دستگاهامون همه المانی هستند و هیچ اثری از ایران و تکنولوژی ایرانی در اون نیست اما باور کنید اگر از پرسنل شرکت ما تست بگیرند از شرکت سازنده ازهمه نظر جلو تر هستیم پس چرا اونها سازنده هستند و ما مصرف کننده. چون خودمون رو مصرف کننده می دونیم و مصرف کننده پرورش می دیم

دیدگاه

ماژول چینی در حدود 200 هزار تومان با پورت usb هم وجود داره عین pc adapter زیمنس.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X