اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افت ولتاژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افت ولتاژ

سلام من یه سوال دارم در مورد ولتاژ 5 ولت یا کلا ttl. مثلا وقتی میخواهیم برای یک مدار یک ولتاژ 5 ولت را در طول یک سیم مثلا سه چهار متر انتقال بدیم آیا اگر این سیم از کنار سایر سیم های با ولتاژ 5 ولت یا برق شهری عبور بکنه ولتاژش دچار تغییر میشه؟
    من ماژول esp8266 را با درایورش راه اندازی کردم وقتی روی درایورش نصب میکنم خوب کار میکنه ولی وقتی با دو سیم مثبت و منفی درایور را به یه پین هدر وصل میکنم و ماژولو به پین هدر میزنم درست کار نمیکنه و به wifi وصل نمیشه.
    دوستان اگر کمک بکنن ممنون میشم در مورد الکترونیک اطلاعات کمی دارم .

پاسخ : افت ولتاژ

نوشته اصلی توسط fdrvhv نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم در مورد ولتاژ 5 ولت یا کلا ttl. مثلا وقتی میخواهیم برای یک مدار یک ولتاژ 5 ولت را در طول یک سیم مثلا سه چهار متر انتقال بدیم آیا اگر این سیم از کنار سایر سیم های با ولتاژ 5 ولت یا برق شهری عبور بکنه ولتاژش دچار تغییر میشه؟
    من ماژول esp8266 را با درایورش راه اندازی کردم وقتی روی درایورش نصب میکنم خوب کار میکنه ولی وقتی با دو سیم مثبت و منفی درایور را به یه پین هدر وصل میکنم و ماژولو به پین هدر میزنم درست کار نمیکنه و به wifi وصل نمیشه.
    دوستان اگر کمک بکنن ممنون میشم در مورد الکترونیک اطلاعات کمی دارم .
    با سلام:
    این بار با دومترسیم شیلد دار مرغوب استفاده کنید و نتیجه را گزارش کنید. سیم مغزی به خط مثبت و زره سیم به خط منفی.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X