اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیسی معادل آیسی آمپلی TA7222AP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیسی معادل آیسی آمپلی TA7222AP

ضمن سلام خدمت دوستان عزیز.آیسی آمپلی TA7222AP متعلق به ضبط صوت خانگی سوخته و در بازار پیدا نمیشه دوستانی که از آیسی معادل اون اطلاع دارن لطفا راهنمایی بفرمایین.ممنون

پاسخ : آیسی معادل آیسی آمپلی TA7222AP

نوشته اصلی توسط abbasr نمایش پست ها
    ضمن سلام خدمت دوستان عزیز.آیسی آمپلی TA7222AP متعلق به ضبط صوت خانگی سوخته و در بازار پیدا نمیشه دوستانی که از آیسی معادل اون اطلاع دارن لطفا راهنمایی بفرمایین.ممنون
    درود
    میتوانید از آمپیلی آماده و جایگزین استفاده کنید ....

دیدگاه

پاسخ : آیسی معادل آیسی آمپلی TA7222AP

ممنون دوست عزیز اتفاقا کیت آمپلی ضبط کاملا جدا از کیت اصلی هسته و به راحتی میتوان جایگزین کرد.سه سیم ورودی آمپلی .منبع تغذیه و خروجیهای بلندگو .یه کیت آماده آمپلی ۳۰ وات استریو دیدم تهیه کرده وجایگزین میکنم.بازم سپاس

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون دوست عزیز اتفاقا قسمت آمپلی ضبط کاملا جدا از مدار اصلی هسته و به راحتی میتوان جایگزین کرد.سه سیم ورودی آمپلی .منبع تغذیه و خروجیهای بلندگو .یه کیت آماده آمپلی ۳۰ وات استریو دیدم تهیه کرده وجایگزین میکنم.بازم سپاس

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون دوست عزیز اتفاقا قسمت آمپلی ضبط کاملا جدا از مدار اصلی هسته و به راحتی میتوان جایگزین کرد.سه سیم ورودی آمپلی .منبع تغذیه و خروجیهای بلندگو .یه کیت آماده آمپلی ۳۰ وات استریو دیدم تهیه کرده وجایگزین میکنم.بازم سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X