اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت یک نور افکن یا منبع نور قوی برای فیلم برداری با موبایل لطفا راهنمایی کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت یک نور افکن یا منبع نور قوی برای فیلم برداری با موبایل لطفا راهنمایی کنید

دوستان بزرگوار میخوام با led و یا smd منبع نوری قوی برای گوشی بسازم ،، میخوام برای روشن کردنش هم از پاور بانک ۱۰ هزار و یا ۲۰ هزار استفاده کنم ،، لطفا بفرمائید دقیقا چکار کنم تا بهترین نتیجه را داشته باشم

پاسخ : ساخت یک نور افکن یا منبع نور قوی برای فیلم برداری با موبایل لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز. از لحاظ طول عمر وضعیت این مدار چه جوریه و صرفه اقتصادی داره

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ببخشید اشتباه شد

دیدگاه

پاسخ : ساخت یک نور افکن یا منبع نور قوی برای فیلم برداری با موبایل لطفا راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط Itcc نمایش پست ها
      دوستان بزرگوار میخوام با led و یا smd منبع نوری قوی برای گوشی بسازم ،، میخوام برای روشن کردنش هم از پاور بانک ۱۰ هزار و یا ۲۰ هزار استفاده کنم ،، لطفا بفرمائید دقیقا چکار کنم تا بهترین نتیجه را داشته باشم
      از cob با خنک کننده بسته به واتی که استفاده میکنید.فکر کنم 10 وات کافی باشه و یه ماژول بوست که ولتاژ ببره بالا در حد 30 ولت

دیدگاه

اینو امتحان کردم پاوربانک با این مدار های بوستر مثل xl6009 به دلیل افت ولتاژ خیلی زیادی که میده ماژول نمیتونه جبرانش کنه،دردسرهای جانبی خیلی داره،بهترین راهش خریدن یه باطری 12 ولتی،وصل کردن یه ماژول رگولاتور و وصل کردن یه cob بهشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کسراا نمایش پست ها
          اینو امتحان کردم پاوربانک با این مدار های بوستر مثل xl6009 به دلیل افت ولتاژ خیلی زیادی که میده ماژول نمیتونه جبرانش کنه،دردسرهای جانبی خیلی داره،بهترین راهش خریدن یه باطری 12 ولتی،وصل کردن یه ماژول رگولاتور و وصل کردن یه cob بهشه
          بله با باطری 7 ولتی هم جواب میده و کوچکتر هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X