ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2018/03/22
    44
    6

انتخاب ریموت

سلام
    من به یک ریموت یا یک فرستنده و گیرنده نیاز دارم که امواج رو برام ارسال کنه.اکثر ریموت ها فضای باز هستند ولی من میخام امواج رو از طبقه اول به طبقه پنجم ارسال کنم ، از چه چیزی باید استفاده کنم ؟ یک کانال هم کافیه
    2008/09/29
    6,000
    410

پاسخ : انتخاب ریموت

چکاری باید انجام بده؟
    2018/03/22
    44
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

چکاری باید انجام بده؟
    وقتی دکمه از طبقه اول زدم تو طبقه پنجم خروجی بده .
    2008/09/29
    6,000
    410

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad=1

وقتی دکمه از طبقه اول زدم تو طبقه پنجم خروجی بده .
    اگر میخای فقط یه رله رو قطع و وصل کنه با دکمه ای که طبقه اوله فکر کنم ابزار فروشی ها انواع و اقسامشو دارن، اگر میخای خودت بسازی بفرمایید چقدر اطلاعات درمورد الکترونیک دارین و همینطور ابزار اندازه گیری چی دارین؟
    2018/03/22
    44
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx

اگر میخای فقط یه رله رو قطع و وصل کنه با دکمه ای که طبقه اوله فکر کنم ابزار فروشی ها انواع و اقسامشو دارن، اگر میخای خودت بسازی بفرمایید چقدر اطلاعات درمورد الکترونیک دارین و همینطور ابزار اندازه گیری چی دارین؟
    برای خرید از کجا و چه مدلی گیر بیارم (چون شهرستانم اگه میشه مدل بدید تا اینترنتی سفارش بدم) از هرجا که پرسیدم گفت که در فضای باز کار میکنه و وقتی مانع جلوش باشه بردش میاد پایین
    برای ساختش هم سطح بالایی ندارم ولی با پروتیوس میتونم کار کنم و مدار بسازم ابزاراندازه گیری مولتی متر vc97 رو دارم

حالا به پیشنهاد خودتون اگه میگید بسازم ،اگر هم میخاید مدل بدید بخرم ولی از نظر خودتون هرکدوم برد بیشتری میگیره و زمان و هزینه کمتری داره رو بگید.ممنون
    2008/09/29
    6,000
    410

والا نمیدونم کدوم ریموت میتونه جوابگوی کار شما باشه ، ولی شما آمادشو باید پیدا کنی تو اینترنت بگرد دنبال ریموت تک کاناله
    2018/02/22
    1,096
    695

درود ، اینکه برد ریموت رو در فضای باز ذکر میکنند به دلیل معیار مشخصی برای فاصله ست . وگرنه با مانع هم کار می*کنه ، منتها ، مثلا ریموت ۱۰۰ متری که البته این عدد برای محیط ایده آل هست و یحتمل توی محیط شهری به ۵۰ متر هم نرسه ، شاید یکی دو مانع رو بتونه رد بکنه . پس مثلا شما باید برای ۵ طبقه ریموت ۵۰۰ متری تهیه کنید . گیرنده سوپرهترودین برد بیشتری داره . آنتن بسیار مهمه . تقویت کننده فرکانس ۳۱۵ و ۴۳۳ هم در بازار هست فرضا میشه با ریموت معمولی و یک تقویت کننده در طبقه دو یا سه سیگنال رو رسوند . و نهایتا همه چیز به شرایط ساختمان شما و محیط بستگی داره که جز آزمایش نتیجه نمیده
    2012/05/13
    Planet Earth
    861
    365

چون توی شهرستان تشریف دارید این حرف رو میزنم. شما باید تشریف ببرید دم مغازه برقی و یک زنگ چینی ریموت دار تهیه کنید قیمت تقریبیش هم 30 هزار تومن هست. این زنگ یک ریموت داره که دم در نصب میشه و یک زنگ داره که شما توی خونه میزنید به برق معمولا برد این ریموت ها بالا هست. البته من از ماژول داخلش خبر ندارم. بعد شما در جعبه که مدار زنگ داخلش قرار داره رو باز می کنید و دقیقا دوسر بلندگو رو میگیرید برای تحریک یک رله 5 ولت.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8