اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی یا پیشنهاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی یا پیشنهاد

سلام..من یه پروژه دارم که از چهار قسمت تشکیل شده...دما و رطوبت و فرکانس متر و. و سنسور وزن و ارسال اطلاعات.....این چهار مورد رو جداگانه که رو میکرو میریزم جواب میگیرم و دیتا توسط uart ارسال میشه....ولی.......
    همشون رو که میریزم رو اتمگا 16 فقط دما و رطوبت و فرکانس رو ارسال میکنه رو uart و وزن ارسال نمیشه.....از چه راهی میتونم این مشکل رو حل کنم یا چه پیشنهادی میشه

پاسخ : درخواست راهنمایی یا پیشنهاد

سلام - ببین هر کدوم از این موارد از واحد های جانبی یکسانی استفاده نمیکنند؟ یا مثلا تنظیم فلان واحد جانبی 2 بار اجرا میشه با 2 تنظیم مختلف ( مثلا از تایمر 0 استفاده کردی تو دو تا از پروژه های فوق با 2 تنظیم و کاربرد مختلف! ) - به کدنویسیتون هم بستگی داره - مثلا اگه برا uart از وقفه استفاده نکنید - ممکنه برا قسمت های دیگه دچار میشکل بشید مثلا اگه از تابع read-char ( اسم دقیقت یادم نی ولی اون تابعی که 1 کاراکتر میخونه ) استفاده کنی تا زمانی که 1 کاراکتر نخونه تو اون لوپش گیر میکنه و ....
    شما پروژه ها رو دونه دونه بیار تو پروژه اصلی - بعد این مواردی که گفتم رو بررسی کن - هر چند که شونصد تا دلیل میتونه داشته باشه ( مثلا استفاده از متغییر های مشابه اما با کارکرد متفاومت ! - مثلا متغییر abc در پروژه اول تعریف کردی با یه کاربرد و در پروژه دوم .... )
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X