اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در رابطه با برد شارژ و محافظ باتری لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در رابطه با برد شارژ و محافظ باتری لپ تاپ

سلام

یک پک باتری لپ تاپ دل Vostro دارم که میخوام بدون اتصال به لپ تاپ شارژرش کنم. میخوام یه جورایی سیم کشیش کنم و ازش به عنوان پاور بانک استفاده کنم البته برای دوربین مدار بسته نه شارژ موبایل. پک باتری رو باز کردم و پایه های خروجی در دسترسه ولی نمیدونم دقیقآ سیم های ورودی و خروجی به چه ترتیبه! میترسم با ازمون و خطا جلو برم و به مدار آسیب بزنم (باتری ها سالم و تقریبآ نو هستند!) ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند که برای شارژ این پک چه ولتاژی و با چه جریانی به کدام پایه ها متصل کنم و خروجی رو به چه نحوی ازش بگیرم.

عکسی از پایه های خروجی و نوشته های روی برد :

پایه هایی که با +P و -P مشخص شدند به صورت پیش فرض دارای ولتاژ 16 ولت هستند که به نظر میرسه همون پایه های خروجی هستند و میتونم از اونها برای گرفتن جریان مناسب استفاده کنم ولی نمیدونم برای شارژ کردن این پک باید چه ولتاژی رو با چه جریانی و به کدام پایه ها بدم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    جدیدترین ویرایش توسط pckho0r; ۱۱:۰۷ ۱۳۹۷/۱۱/۱۲.

پاسخ : سوال در رابطه با برد شارژ و محافظ باتری لپ تاپ

پایه های مثبت ومنفی نباید ولتاژ بدن چون خودم پیگیر این موضوع بودم ..به نتیجه رسیدم که تا زمانیکه پایه sیا سوییچ .ودیتا به منفی متصل نشن ایسی باطری دستور وزودی خروجی نمیدن ینی یه سیم از پایه سوییچ یا دیتا باید به پایه منفی باطری وصل بشن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X