اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا ماسفت IRFZ34N یا IRFZ46N را میتوان جایگزین IRFZ44N نمود و همان انتظار عملکردی را از آنها داشت ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا ماسفت IRFZ34N یا IRFZ46N را میتوان جایگزین IRFZ44N نمود و همان انتظار عملکردی را از آنها داشت ؟؟

درود به مدیران گرانقدر و خدوم مجموعه بزرگ ECA و کاربران و اعضای فهیم و مددرسان این خانواده ...امیدوارم اینبار نیز مانند دفعات مکرر قبلی که اقدام به ارسال پرسش و مسائل فراوانی که بواسطه مبتدی بودنم در این راه بی نهایت امری دائمی و همیشگی میباشد بدستتان برسد چراکه با وجود آشنایی چندساله بنده و همچنین چندماه عضویتم هنوز نتونستم مکان سیستم ارسال و سوالات رو پیدا کنم فقط یکبار آنهم بصورت اتفاقی بوده که هنوز پاسخ سوالم رو که فرستاده اید نتونستم باز کنم ..! متاسفانه یا من درست و حسابی دقت نمیکنم یا اشا ه ای به مکان سوال و جواب و .....در صفحه اصلی نشده است

سرافراز و سلامت باشید سامان از سنندج

پاسخ : آیا ماسفت IRFZ34N یا IRFZ46N را میتوان جایگزین IRFZ44N نمود و همان انتظار عملکردی را از آنها داشت ؟؟

سلام ما که متوجه نشدیم چی شد سوالتون همین تایتله؟ شما با مراجعه به دیتاشیت ماسفت و مطالعه ولتاژ و جریان در قصمت های مختلف و در قسمت سوییچینگ دیتاشیت متووجه این موضوع خواهید شد! دو ماسفت 44 و 46 چون شباهت های بسیاری دارند میتونن استفده بشن(اگر شما شرایط خاصی برای سوییچینگ مد نظرتون نباشه)

امیرحسین ضیا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X