اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشکال پاور تلوزیون قدیمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشکال پاور تلوزیون قدیمی

سلام دوستان، یه تلوزیون قدیمی ۱۴ اینچ دارم فیوز میسوزاند ای سی پاور رو عوض کردم درست شد ولی تا روشن میکنم بعد از یک ثانیه خاموش میشه خازن الکترولیت ۴۰۰ولت عوض کردم دو تا خازن سرامیک هم بود عوض کردم ولی دریت نشد اگه میشه راهنمایی کنید کدوم قسمت دنبال مشکل باشم.ممنون

پاسخ : اشکال پاور تلوزیون قدیمی

عزیز من تقریبا هیچی نگفتید .. مدل تلویزیون ، عکس از پشت و روی برد ، ولتاژ های ورودی و خروجی و ...
    من نمیتونم کمک زیادی بکنم ولی هر کسی بخواد کمکتون کنه این موارد رو لازم داره .. هرچقدر میتونید اطلاعات بدید
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

سلام، تشکر از پاسخ، تلوزیون سامسونگ۱۴ اینچ لامپی است و برد تغذیه(پاور) با برد اصلی همراهاست ولتاژ ۲۲۰ولت که توضیح دادم ای سی str سوخته بود تعویض شد و خازنهای اطراف ای سی همه تست کردم سالم بودن عیب فعلی اینه بمحض روشن شدن بعد از یک ثانیه فوری خاموش میشه نمیدونم کجا دنبال مشکل باشم.ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smmojab نمایش پست ها
        سلام، تشکر از پاسخ، تلوزیون سامسونگ۱۴ اینچ لامپی است و برد تغذیه(پاور) با برد اصلی همراهاست ولتاژ ۲۲۰ولت که توضیح دادم ای سی str سوخته بود تعویض شد و خازنهای اطراف ای سی همه تست کردم سالم بودن عیب فعلی اینه بمحض روشن شدن بعد از یک ثانیه فوری خاموش میشه نمیدونم کجا دنبال مشکل باشم.ممنون
        سلام دوست عزیز باز هم توضیحات دقیق اعلام نفرمودی سامسونگ 14اینچ انواع مختلف داره
        شما می بایست مدل دستگاه و شماره شاسی رو هم اعلام بفرمایید و حتی شماره قطعه ک تعویض فرمودید . وقتی str رو تعویض کردید آیا دستگاه نرمال بود و بعد چند لحظه خاموش شد ویا اصلأ روشن نشد
        زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
        عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smmojab نمایش پست ها
          نوشته اصلی توسط Pooryamm نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز باز هم توضیحات دقیق اعلام نفرمودی سامسونگ 14اینچ انواع مختلف داره
          شما می بایست مدل دستگاه و شماره شاسی رو هم اعلام بفرمایید و حتی شماره قطعه ک تعویض فرمودید . وقتی str رو تعویض کردید آیا دستگاه نرمال بود و بعد چند لحظه خاموش شد ویا اصلأ روشن نشد
          س

سلام، تلوزیون سامسونگ ۱۴ اینچ مدلcs-3366V با شاسی S15A و ای سی تعویضی شماره 3s0680RF بوده، که بعد از تعویض نرمال روشن و بعد از یک ثانیه خاموش میشه وled سبز هم خاموش میشه و در همین حالت وقتی از برق جدا میشه مجددا یه لحظه led سبز روشن میشه ضمنا قبل از تعویض ای سی فیوز میسوزاند ولی الان مشکل فیوز نداریم امیدوارم ابندفعه کامل توضیح داده باشم تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X