ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2015/05/23
    26
    9

اشکال پاور تلوزیون قدیمی

سلام دوستان، یه تلوزیون قدیمی ۱۴ اینچ دارم فیوز میسوزاند ای سی پاور رو عوض کردم درست شد ولی تا روشن میکنم بعد از یک ثانیه خاموش میشه خازن الکترولیت ۴۰۰ولت عوض کردم دو تا خازن سرامیک هم بود عوض کردم ولی دریت نشد اگه میشه راهنمایی کنید کدوم قسمت دنبال مشکل باشم.ممنون
    2011/05/07
    تبریز
    862
    186

پاسخ : اشکال پاور تلوزیون قدیمی

عزیز من تقریبا هیچی نگفتید .. مدل تلویزیون ، عکس از پشت و روی برد ، ولتاژ های ورودی و خروجی و ...
    من نمیتونم کمک زیادی بکنم ولی هر کسی بخواد کمکتون کنه این موارد رو لازم داره .. هرچقدر میتونید اطلاعات بدید
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...
    2015/05/23
    26
    9

سلام، تشکر از پاسخ، تلوزیون سامسونگ۱۴ اینچ لامپی است و برد تغذیه(پاور) با برد اصلی همراهاست ولتاژ ۲۲۰ولت که توضیح دادم ای سی str سوخته بود تعویض شد و خازنهای اطراف ای سی همه تست کردم سالم بودن عیب فعلی اینه بمحض روشن شدن بعد از یک ثانیه فوری خاموش میشه نمیدونم کجا دنبال مشکل باشم.ممنون
    2018/07/09
    تهران
    171
    90

نقل قول نوشته اصلی توسط smmojab

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام، تشکر از پاسخ، تلوزیون سامسونگ۱۴ اینچ لامپی است و برد تغذیه(پاور) با برد اصلی همراهاست ولتاژ ۲۲۰ولت که توضیح دادم ای سی str سوخته بود تعویض شد و خازنهای اطراف ای سی همه تست کردم سالم بودن عیب فعلی اینه بمحض روشن شدن بعد از یک ثانیه فوری خاموش میشه نمیدونم کجا دنبال مشکل باشم.ممنون
    سلام دوست عزیز باز هم توضیحات دقیق اعلام نفرمودی سامسونگ 14اینچ انواع مختلف داره
    شما می بایست مدل دستگاه و شماره شاسی رو هم اعلام بفرمایید و حتی شماره قطعه ک تعویض فرمودید . وقتی str رو تعویض کردید آیا دستگاه نرمال بود و بعد چند لحظه خاموش شد ویا اصلأ روشن نشد
    زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
    عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده
    2015/05/23
    26
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط smmojab

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryamm

سلام دوست عزیز باز هم توضیحات دقیق اعلام نفرمودی سامسونگ 14اینچ انواع مختلف داره
    شما می بایست مدل دستگاه و شماره شاسی رو هم اعلام بفرمایید و حتی شماره قطعه ک تعویض فرمودید . وقتی str رو تعویض کردید آیا دستگاه نرمال بود و بعد چند لحظه خاموش شد ویا اصلأ روشن نشد
    س

سلام، تلوزیون سامسونگ ۱۴ اینچ مدلcs-3366V با شاسی S15A و ای سی تعویضی شماره 3s0680RF بوده، که بعد از تعویض نرمال روشن و بعد از یک ثانیه خاموش میشه وled سبز هم خاموش میشه و در همین حالت وقتی از برق جدا میشه مجددا یه لحظه led سبز روشن میشه ضمنا قبل از تعویض ای سی فیوز میسوزاند ولی الان مشکل فیوز نداریم امیدوارم ابندفعه کامل توضیح داده باشم تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5