اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تمرین برای BascomAVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تمرین برای BascomAVR

سلام به همه بسکام بازا. دنبال یه سری مجموعه تمرین از مبتدی تا پیشرفته میگردم. مثلا بگه: "برنامه ای بنویسید که فلان کارو بکنه و..."
    کسی چیزی سراغ داره؟ اگه چیزی پیدا کردید یا دارید ممنون میشم در اختیار من و بقیه قرار بدید.
    اگر هم کتاب خاصی سراغ دارید لطفا معرفی کنید. ممنون.

پاسخ : تمرین برای BascomAVR

خیلی خوب
    شما شروع کن و یه دایرتامعارف همین جا بساز اونم با جواب
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

خیلی خوب
      آقا محسن منظورت چیه دایره المعارف بزارم؟ یعنی چی؟

دیدگاه

سلام
        من خودممم تازه واردم و تازه کار ولی خیلی خیلی الکترونیک دوست دارم :wow: به همین خاطر کتاب گرفتم و فکر میکنم خوب باشه ولی هنوز درست نخوندم
        اصول و راهنمای کار با میکروکنترلرهای avr انتشارات نگین دانش :bye
        تو انقلاب خریدم

موفق بیاشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد منفرد
          خیلی خوب
          آقا محسن منظورت چیه دایره المعارف بزارم؟ یعنی چی؟
          سلام
          من گفتم
          پس یعنی شما شروع کن به سوال کردن در مورد برنامه نویسی
          مثلا
          برنامه ای بنویسید که بدون استفاده از روشهای اتصال مثلا sda scl rxt txd , spi , .... با پین های یه پورت دیتا به میکرو دیگه فرستاد که گیرنده قابل تشخیس (کدوم گیرنده اجازه دریافت داشته باشه) و دیتا شامل متن باشه
          انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
          [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
          http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

سلام و روزتون بخیر

همین انجمن و همینطور سایت های Alirezaavr.blogfa.com و yazdkit.com فایلهای اموزشی خیلی خوبی راجع به بیسکام ارایه دادن فکر کنم جوابگوی نیازتون باشه
            چه دعایی کنمت بهترازاین ،که کنار پسر فاطمه هنگام اذان ، سحر جمعه ای پشت دیوار بقیع قامتت قد بکشد در دو رکعت به نمازی که نثار حرم و گنبد برپا شده ی حضرت زهرا بکنی ... انشاالله

دیدگاه

من گفتم
              پس یعنی شما شروع کن به سوال کردن در مورد برنامه نویسی
              سلام محسن جان

آقا من اگر سوالی پیش بیاد حتما میپرسم اما دنبال تمرینم. یعنی دارم یه جزوه آموزشی میخونم میخوام بعد از مثلا چند تا دستور که یاد گرفتم یه چند تا تمرین رو انجام بدم تا یا بگیرم. اگر سراغ دارید لطف کنید بزارید.

mikla:
              همین انجمن و همینطور سایت های Alirezaavr.blogfa.com و yazdkit.com فایلهای اموزشی خیلی خوبی راجع به بیسکام ارایه دادن فکر کنم جوابگوی نیازتون باشه
              من اتفاقا همه جزوه هایی که تو این سایت ها در مورد آموزش بسکام هستش رو دارم اما هیچ کدوم تمرین نداره.

دیدگاه

سلام
                چرا از sampleهای خود بسکام استفاده نمیکنی؟خیلی خوبه و مفید

دیدگاه

شما بگو در رابطه با چه مبحثی نیاز به تمرین دارین تا مطرح کنیم.

دیدگاه

سلام به همگی.
                    چرا از sampleهای خود بسکام استفاده نمیکنی؟خیلی خوبه و مفید
                    ببین دوست عزیز sample ها مانند مثال هایی هستش که مثلا استاد تو دانشگاه در مورد درسی میگه. اما اون کافی نیست و باید بهش تمرین هم اضافه بشه.

شما بگو در رابطه با چه مبحثی نیاز به تمرین دارین تا مطرح کنیم.
                    آقای جعفری من برای bascomAVR تمرین لازم داشتم از مبتدی تا حر فه ای تا مثلا وقتی چند تا دستور رو یاد گرفتم با چند تا تمرین اونا رو خوب یاد بگیرم. تو این سایت و سایت های دیگه چنین تمرین هایی ندیدم به خصوص تو مجموعه های آموزشی Bascom. حالا از شما و هر دوست دیگه ای که تمرین برای BascomAVR سراغ داره خواهش میکنم اینجا قرار بدن. ممنون.

دیدگاه

سلام
                      دوست عزیز مثال و تمرین و پروژه ساخت می خوای که یاد بگیری:
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=9411.msg53155

این پروژه های آماده است شما این رو مطالعه کن اگه سوال داشتی در همین جا مطرح کن.
                      کتاب هم خواستی بگو به چه زبانی می خوای کار کنی تا دوستان بهت بگن چه کتابی خوبه؟

دیدگاه

دوست عزیز مثال و تمرین و پروژه ساخت می خوای که یاد بگیری:
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=9411.msg53155

این پروژه های آماده است شما این رو مطالعه کن اگه سوال داشتی در همین جا مطرح کن.
                        کتاب هم خواستی بگو به چه زبانی می خوای کار کنی تا دوستان بهت بگن چه کتابی خوبه؟
                        سلام. ممنون از توجهتون. من Bascom کار میکنم. اما متاسفانه اینجا دوستان فقط sample و پروژه و... معرفی کردند که من یه آرشیو از شون دارم. اما دنبال تمرین هستم که هیچ کس انگار سراغ نداره. مثلا "برنامه ای بنویسید که عدد زده شده با کیبرد تلفنی را روی سون سگمنت نشان دهد" و....
                        از این فرم تمرین ها برای bascomAVR میخواستم (مثل تمرین هایی که تو درس میکروپروسسور و میکروکنتلر تو دانشگاه میخونیم)
                        دیدگاه

1- برنامه ای که با تاخیر یک ثانیه پایه های یک پورت میکرو را به صورت یکی در میان روشن و خاموش کند.
                          2- برنامه کنترل یه مخزن مخلوط کن ( Mixer ) . یک سنسور در بالا برای غیر فعال کردن شیر ورودی ، یک سنسور در پایین برای فعال کردن اون ،و یک همزن که به مدت 10 ثانیه این کارو انجام بده و در نهایت یک شیر در پایین برای خروج ماده مخلوط شده تا زمانی که سنسور پایین فرمان بده .
                          3- برنامه چراغ راهنمایی با تایمر زمانی مشخص برای 4 طرف
                          4- برنامه کنترل عبور و مرور افراد در اتاق
                          5- برنامه تعیین سرعت اتومبیل های عبوری از یک محل
                          و ...

دیدگاه

یه سوال .....تو اوی ار میشه با دستور wait یه تاخیر 2 سه ساعته واسه یکی از پورت های خروجی ایجاد کرد ؟ :wow:
                            موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
                            (اديسون)

دیدگاه

با AVR هر نوع تاخیری میشه ساخت ( حتی برای یک سال )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X