اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال چند برد با سی پی یو stm 32 f 103

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال چند برد با سی پی یو stm 32 f 103

درود بر اساتید و دوستان گرامی ، جهت یک پروژه صنعتی نیازه که چندتا (به تعداد نامشخص ) برد با تراشه stm 32 f 103 طراحی بشه و با فاصله نسبتا زیاد (حداقل 20 متر از هم ) قرار بگیرند و هر کدام از این بردها چند تا سنسور دارن که قراره این بردها در هر لحظه برای برد اصلی بفرستن (فکر کنم همون مستر و اسلیو ) باشه ، از دوستان خواهش میکنم اگر اطلاعاتی از نحوه اتصال این بردها به یکدیگر ، نحوه انتقال اطلاعات و کلا نمونه یا هر تجربه ای دارن اعلام بفرمایید ممنون

پاسخ : اتصال چند برد با سی پی یو stm 32 f 103

rs485 یا 1-wire
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

تشکر از شما سرور گرامی ، اگر از rs485 بخام استفاده کنم ، امکانش هست راهمایی بفرمایید یا منبع یا هرچیز دیگری هست بفرمایید، هیچ اطلاعاتی ازش ندارم
      دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره توی این زمینه ارائه بده ممنون میشم
      جدیدترین ویرایش توسط Sajad123123; ۱۸:۵۳ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹.

دیدگاه

دوستان خواهشن اگر کسی اطلاعاتی داره در مورد rs485 ممنون میشم ارائه بده

دیدگاه

یک راه ساده این هست که با استفاده از پورت سریال میکرو (بستگی به کارتون هر می کرو ای می تونه باشه) و اتصال به مبدل های سریال به RS485 مثل آیسی
          ADM485 که به سادگی در بازار ایران قابل تهیه است استفاده کنید و دقت داشته باشید باید دو تا چیپ قرار بدید یکی سمت گیرنده و یکی سمت فرستنده روال کار هم به
          این صورت میشه که شما اطلاعات رو به صورت سریال با پورت UART میکرو ارسال می کنید و در این چیپ به پروتکل RS485 در میاد و روی باس شما ارسال میشه
          که طبق پروژه شما 20 متر هست و در ست گیرنده توسط چیپ ADM485 دریافت و به پروتکل سریال قابل فهم برای میکرو در میاد و توسط پورت سریال گیرنده اطلاعات
          خوانده می شود.
          جالب هست که بدونید چیپی مثل ADM485 نوع اصلی در صورتی که باس حفاظت شده باشه میتونه تا فاصله 1200 متر بدون تقویت کننده یا بافر یا هر گونه ریپیتر داده رو ارسال و
          دریافت کنه.

اگر سوالی بود بلد باشم راهنمایی می کنم
          به سایت خیلی سر نمی زنم ادرس ایمیل من
          llmpowerll@gmail.com
          جدیدترین ویرایش توسط mpowersat16; ۱۳:۵۸ ۱۳۹۸/۰۱/۲۰.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X