اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف نویز پنل بلوتوث دار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف نویز پنل بلوتوث دار

سلام
    من یه مشکل برام پیش اومده یه امپلی و یه پری ساختم خروجی موبایل رو که به ورودی پری میدم خیلی. باکیفیت و بدون نویز ، امپلی صداروپخش میکنه. یه پنل بلوتوثی دارم دارم ک وقتی خروجی پنل روبه ورودی. پری میزنم صدای نویز شدیدی داره. خروجی پنل و به هدفن وصل کردم کوچکترین صدای نویزی نداره. ولی وقتی به پری وصل میکنم صدایی ک از امپلی میاددرحالتی ک حتی اهنگ هم پخش نمیشه صدا خیلی نویز داره. خواستم ببینم فیلترباید بین پنل و پری بزارم؟ درکل چجور اون نویز و حذف کنم؟
    جدیدترین ویرایش توسط miladtandis; ۰۲:۱۳ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹.

پاسخ : حذف نویز پنل بلوتوث دار

نوشته اصلی توسط miladtandis نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل برام پیش اومده یه امپلی و یه پری ساختم خروجی موبایل رو که به ورودی پری میدم خیلی. باکیفیت و بدون نویز ، امپلی صداروپخش میکنه. یه پنل بلوتوثی دارم دارم ک وقتی خروجی پنل روبه ورودی. پری میزنم صدای نویز شدیدی داره. خروجی پنل و به هدفن وصل کردم کوچکترین صدای نویزی نداره. ولی وقتی به پری وصل میکنم صدایی ک از امپلی میاددرحالتی ک حتی اهنگ هم پخش نمیشه صدا خیلی نویز داره. خواستم ببینم فیلترباید بین پنل و پری بزارم؟ درکل چجور اون نویز و حذف کنم؟
    تو یه سایتی که فروش اینترنتی این پنلها رو داره نوشته که باید یه خازن 470 میکروفاراد 16 ولت رو با برق 12 ولت موازی کنید(به این دلیل گفته 12 ولت چون برای برق ماشین توضیح داده یعنی فرض کرده میخوای پنل رو روی پخشهای قدیمی ماشین نصب کنی)
    جدیدترین ویرایش توسط amir_sl; ۰۶:۵۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X