اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک دوبل دیود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک دوبل دیود

روز بخیر
    یک دوبل دیودی با مشخصات 200V 16A نیاز دارم (هرچی فقط جریان و ولتاژ بالا باشد)
    کسی اسم دقیقش یا کدش بدونه بگه که دونوع به صورت متفاوت بسته شده باشه مثل این بهم معرفی کنه؟؟

مثل اینا نیاز دارم .هرچی توی نت میگردم مثل اینا (پایین) پیدا نمکینم اگر کسی اسم دقیقش را بلد باشد ممنون میشم راهنمایی ام کند

پاسخ : کمک دوبل دیود

نوشته اصلی توسط sjdrobot نمایش پست ها
    روز بخیر
    یک دوبل دیودی با مشخصات 200V 16A نیاز دارم (هرچی فقط جریان و ولتاژ بالا باشد)
    کسی اسم دقیقش یا کدش بدونه بگه که دونوع به صورت متفاوت بسته شده باشه مثل این بهم معرفی کنه؟؟

مثل اینا نیاز دارم .هرچی توی نت میگردم مثل اینا (پایین) پیدا نمکینم اگر کسی اسم دقیقش را بلد باشد ممنون میشم راهنمایی ام کند
    باسلام:
    دوست عزیز، احتیاجی نیست که حتما این شماره را پیدا کنید. به فروشنده قطعات الکترونیکی بگوید دیود شاتکی دوبل 16 یا 20 آمپر 200 ولت آند مشترک( 2 پایه آند وسط بهم وصل و 2 پایه کاتدکناری رو به بیرون) و یکی دیگر کاتد مشترک.( دو پایه کاتد وسط بهم وصل و دو پایه آن آند رو به بیرون). شکلش را هم روی کاغذ نشان دهید. با توجه به این که این دیود ها درمدارات سویچینگ مصرف زیادی دارد، صددرصدبا قیمت ارزان تر از اصلی آن را می توانید پیدا کنید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
      باسلام:
      دوست عزیز، احتیاجی نیست که حتما این شماره را پیدا کنید. به فروشنده قطعات الکترونیکی بگوید دیود شاتکی دوبل 16 یا 20 آمپر 200 ولت آند مشترک( 2 پایه آند وسط بهم وصل و 2 پایه کاتدکناری رو به بیرون) و یکی دیگر کاتد مشترک.( دو پایه کاتد وسط بهم وصل و دو پایه آن آند رو به بیرون). شکلش را هم روی کاغذ نشان دهید. با توجه به این که این دیود ها درمدارات سویچینگ مصرف زیادی دارد، صددرصدبا قیمت ارزان تر از اصلی آن را می توانید پیدا کنید.
      خیلی ممنونم
      من دوتا پاور باز کردم دو تا دوبل دیود دیدم که دوتاشون اند مشترک بودن یکی 200 ولت 5 امپر و دیگری 40 ولت 30 امپر پیدا کردم که ظاهرن دوتاشون بدردم نمیخورن
      و اگر بخوام توی نت سفارش بدم اون چیزی که بخوام پیدا نمیکنم
      اگر مطمئن هستید توی پاور های سوخته ی کیس بتونم پیدا کنم باز میگردم
      و اگر نه به فروشنده های قطعات الکترونیکی مراجعه میکنم و امیدوارم پیدا کنم

دیدگاه

خیلی ممنونم
        من دوتا پاور باز کردم دو تا دوبل دیود دیدم که دوتاشون اند مشترک بودن یکی 200 ولت 5 امپر و دیگری 40 ولت 30 امپر پیدا کردم که ظاهرن دوتاشون بدردم نمیخورن
        اگر به فروشنده قطعات الکترونیکی بگوئید خودش متوجه می شود. اما اکثر قطعات را که با پارت نامبر بگوئید گران تر هم می فروشند.

دیدگاه

خیلی ممنونم
          سلام قبل هم گفتم کلیپ واقعی نیست چون عملاً خودم تست کردم فقط هزینه می کنید چرا مبدل که آقای تحیری با یک 3055 دادن رو منتاژ نمیکند
          فروش قطعات الکترونیکی ، قیمت خرید ماژول رباتیک پنل برد اردوینو سنسور فن رسپبری پای آی سی پروگرامر مونتاژ ال ای دی اس ام دی smd و LED مدارچاپی PCB
          جدیدترین ویرایش توسط Pooryamm; ۱۶:۱۸ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳.
          زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
          عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Pooryamm نمایش پست ها
            سلام قبل هم گفتم کلیپ واقعی نیست چون عملاً خودم تست کردم فقط هزینه می کنید چرا مبدل که آقای تحیری با یک 3055 دادن رو منتاژ نمیکند
            http://www.tecsho.com/View/2073/دیودها(Diodes)?page=2
            با سلام:
            ولی قیمت 10هزار تومان برای یک عددخیلی گران است. سعی شود بدون پارت و ذکر آمپر و ولتاژخریداری شود. این طوریبا قیمت هایپائین تر می شود پیدا کرد.

دیدگاه

با سلام:
              ولی قیمت 10هزار تومان برای یک عددخیلی گران است. سعی شود بدون پارت و ذکر آمپر و ولتاژخریداری شود. این طوریبا قیمت هایپائین تر می شود پیدا کرد.
              سلام خدمت شما استاد گرامی بله فقط خواستم قیمت رو ببینید که برای این کلیپ الکی هزینه نشه
              بنده این کلیپ رو دیدم https://www.aparat.com/v/50Zd8/آموزش...ت_ساده_و
              جدیدترین ویرایش توسط Pooryamm; ۱۶:۳۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳.

دیدگاه

اگر به فروشنده قطعات الکترونیکی بگوئید خودش متوجه می شود. اما اکثر قطعات را که با پارت نامبر بگوئید گران تر هم می فروشند.
                خیلی ممنون استاد تحیری

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

http://www.tecsho.com/View/2073/دیودها(Diodes)?page=2
                بازهم ممنون دوست گرامی
                شما خودتون دقیقا انجام دادید و اینکه با وسایل ذکر شده انجام دادید؟؟
                من این وسایل ها را برای یک چیز دیگر لازم دارم من در هرصورت باید ان ها را بخرم
                متشکرم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

با سلام:
                ممنون از پاسخگوی سریع شما
                انشالله به گفته های شما عمل میکنم

دیدگاه

چند وقت پیش منتاژ کردم بله با همین دیود ها البته چون اطلاعات در مورد ترانسفورمر ش نداشتم با چندین ترانسفورمر مختلف چک کردم با ولتاژ های 2/5تا 16ولت با آمپر بالا اینجوری کلیپ های برای بالابردن بازدید سایت ها هست اگر درست باشند اطلاعات دقیق میدن که که از چه قطعات استفاده میشه و شماتیک ترانسفورمر رو هم میزارن .
                  جدیدترین ویرایش توسط Pooryamm; ۰۱:۲۸ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴.

دیدگاه

چند وقت پیش منتاژ کردم بله با همین دیود ها البته چون اطلاعات در مورد ترانسفورمر ش نداشتم با چندین ترانسفورمر مختلف چک کردم با ولتاژ های 2/5تا 16ولت با آمپر بالا اینجوری کلیپ های برای بالابردن بازدید سایت ها هست اگر درست باشند اطلاعات دقیق میدن که که از چه قطعات استفاده میشه و شماتیک ترانسفورمر رو هم میزارن .
                    متشکرم دوست عزیز
                    من ترانسفورمر دقیق کلیپ را گیر اوردم و فقط خود دیود ها برای من مبهم بود که با لطفا شما و اقای تحیری فهمیدم

دیدگاه

متشکرم دوست عزیز
                      من ترانسفورمر دقیق کلیپ را گیر اوردم و فقط خود دیود ها برای من مبهم بود که با لطفا شما و اقای تحیری فهمیدم
                      سلام دوست عزیز ،
                      این کلیپ کاملا دروغین هست ،
                      امکان نداره همچین چیزی !
                      اون لامپ 100 وات هست ، اون باتری هم 1.5 ولت ، با یه فرمول ساده میشه فهمید باید از این باتری 60 آمپر بگذره!!!! که اون سیم ها همه باید ذوب بشن!
                      متاسفانه از این کلیپ ها تو نت و یوتوب زیاده!!!!
                      موفق باشید
                      به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
                      الکترونیک قدرت
                      الکترونیک آنالوگ
                      طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                      ---------------------BMCELEC@-------------------
                      ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                      ---------------www.bmc-elec.com--------------
                      ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

با سلام... پیشنهاد میکنم به لینک دیود های همین سایتم سری بزنید
                        از لیست دوبل دیودهای اینجا هم میتونید رنج مورد نظر خودتون رو با قیمت مناسبتر پیدا کنید.
                        خرید انواع دوبل Diode دیود ها Rectifier یکسوساز شامل 2 دیود پر سرعت پکیج DIP, SMD و مشخصات فنی قطعات الکترونیک با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

دیدگاه

متشکرم دوست عزیز
                          سلام و بسیار عالی من دیود ها رو دارم مشخصات ترانس رو اگر لطف کنید بدید ممنون میشم که یک بار دیگه ببندم شاید بنده با ترانس درست منتاژ نکرده باشم و مدیون سازنده نشم که بگم دروغین هست با سپاس و ب امید موفقیت شما )هرچند با عقل و در عمل جور در نمیاد)
                          جدیدترین ویرایش توسط Pooryamm; ۱۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X