اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت اسپیکر قابل حمل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت اسپیکر قابل حمل

سلام من 4 عدد باطری 3.7 ولت 3000 میلی آمپر دارم و جعبه خالیه harman kardon go play میخواستم یه اسپیکر بسازم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

پاسخ : ساخت اسپیکر قابل حمل

نوشته اصلی توسط Nima2246 نمایش پست ها
    سلام من 4 عدد باطری 3.7 ولت 3000 میلی آمپر دارم و جعبه خالیه harman kardon go play میخواستم یه اسپیکر بسازم لطفا راهنماییم کنید ممنونم
    سلام دوست عزیز: میتونید باتری ها رو موازی ببندید که در این صورت شما 12000 میلی آمپر خواهید داشت. در مرحله بعد شما به دو عدد ماژول دیگر نیاز پیدا میکنید: یک ماژول برای شارژ باتری ها مانند https://eshop.eca.ir/ماژول-های-تغذیه...?یومی.html و یک ماژول افزاینده ولتاژ جهت تبدیل ولتاژ باتری ها به ولتاژ تغذیه آمپلیفایر مانند https://eshop.eca.ir/ماژول-های-تغذیه...lm2577-4a.html حالا فقط به یک ماژول آمپلی فایر نیازداری که اتصال بلوتوث هم داشته باشه که من اینجا پیدا نکردم ولی میتونی یه ماژول بلوتوث و یه ماژول آمپلی فایر بخری و ورودی آمپلی فایر رو از خروجی ماژول بلوتوث بگیری . البته فراموش نکن که توان آمپلی فایری که انتخاب میکنی از توان بلندگوها بیشتر نباشه تا باعث سوختن بلندگو نشه. موفق باشی.

دیدگاه

یک دنیا ممنونم

دیدگاه

اگر باتری هارو موازی ببندم برای محافظ باتری از چه نوعی باید استفاده کنم؟ ۴ سل؟ ۲تا ۲ سل؟ یا ۴تا تک سل؟

دیدگاه

اگر باتری هارو موازی ببندم برای محافظ باتری از چه نوعی باید استفاده کنم؟ ۴ سل؟ ۲تا ۲ سل؟ یا ۴تا تک سل؟
          یک عدد تک سل(در واقع یک باتری یک سل با ظرفیت بالاتر دارین)

امیرحسین ضیا

دیدگاه

ممنونم مهندس

دیدگاه

آیا شما ماژول آپلی فایر هم دارید؟

دیدگاه

بله ماژول TPA6113D2 رو دارم
                ماژول افزاینده ولتاژی که به من معرفی کردید 3 آمپر بیشتر خروجی نمیده ما باتری هارو که موازی کنیم 12 آمپر داریم که عملا 3 آمپرش رو مصرف میکنه که باعث میشه توان ما بیاد پایین
                پیشنهاد دیگه ای دارید؟
                در ضمن بلندگو های من هرکدوم 15 وات هست
                جدیدترین ویرایش توسط Nima2246; ۱۳:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۸.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir_sl نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز: میتونید باتری ها رو موازی ببندید که در این صورت شما 12000 میلی آمپر خواهید داشت. در مرحله بعد شما به دو عدد ماژول دیگر نیاز پیدا میکنید: یک ماژول برای شارژ باتری ها مانند https://eshop.eca.ir/ماژول-های-تغذیه...?یومی.html و یک ماژول افزاینده ولتاژ جهت تبدیل ولتاژ باتری ها به ولتاژ تغذیه آمپلیفایر مانند https://eshop.eca.ir/ماژول-های-تغذیه...lm2577-4a.html حالا فقط به یک ماژول آمپلی فایر نیازداری که اتصال بلوتوث هم داشته باشه که من اینجا پیدا نکردم ولی میتونی یه ماژول بلوتوث و یه ماژول آمپلی فایر بخری و ورودی آمپلی فایر رو از خروجی ماژول بلوتوث بگیری . البته فراموش نکن که توان آمپلی فایری که انتخاب میکنی از توان بلندگوها بیشتر نباشه تا باعث سوختن بلندگو نشه. موفق باشی.
                  ماژول افزاینده ولتاژی که به من معرفی کردید 3 آمپر بیشتر خروجی نمیده ما باتری هارو که موازی کنیم 12 آمپر داریم که عملا 3 آمپرش رو مصرف میکنه که باعث میشه توان ما بیاد پایین
                  پیشنهاد دیگه ای دارید؟
                  در ضمن بلندگو های من هرکدوم 15 وات هست

دیدگاه

من پارسال ۲ تا اسپیکر بلوتوث قابل حمل و چند کاره ساختم
                    شما می توانید ۴ سلول را سری ببندید (قاب مربوطه در بازار وجود دارد)
                    ماژول محافظ شارژ ۴ سل هم که قابل تهیه است
                    دیگر به ماژول اضافی برای افزایش ولتاژ نیازی نخواهد بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس ربانی نمایش پست ها
                      من پارسال ۲ تا اسپیکر بلوتوث قابل حمل و چند کاره ساختمشما می توانید ۴ سلول را سری ببندید (قاب مربوطه در بازار وجود دارد) ماژول محافظ شارژ ۴ سل هم که قابل تهیه استدیگر به ماژول اضافی برای افزایش ولتاژ نیازی نخواهد بود
                      bale doroste ama injoori 3000mah sharzh negah midare ama dar halate movazi 12000mah

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X