اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ic استفاده شده در ضبط های شروود.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ic استفاده شده در ضبط های شروود.

با سلام.
    من یه ظبط شرووددارم ic ترکیده و اسمش مشخص نیست.حالا کسی میتونه اسمشو به من بگه؟؟؟منظورم مدله icشه.با تشکر.

پاسخ : ic استفاده شده در ضبط های شروود.

نوشته اصلی توسط amir.t.1261 نمایش پست ها
    با سلام.
    من یه ظبط شرووددارم ic ترکیده و اسمش مشخص نیست.حالا کسی میتونه اسمشو به من بگه؟؟؟منظورم مدله icشه.با تشکر.
    سلام ، معمولا TDA7377 و یا TDA7388 هستند
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
      سلام ، معمولا TDA7377 و یا TDA7388 هستند
      این نوشته دو تا 30 وات.مال من 4 تا خروج داشت.
      ما باتری ماشینمون ترکیده بود.چراغاش روشن نمیشد ولی صفحه روشن میشد و صدا نداشت.بعد کندمش ic شو دیگه روشن نمیشد.اونو عوض کنم مشکلش حل میشه؟؟؟با تشکر.
      جدیدترین ویرایش توسط amir.t.1261; ۱۶:۴۵ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰.

دیدگاه

این نوشته دو تا 30 وات.مال من 4 تا خروج داشت.
        ما باتری ماشینمون ترکیده بود.چراغاش روشن نمیشد ولی صفحه روشن میشد و صدا نداشت.بعد کندمش ic شو دیگه روشن نمیشد.اونو عوض کنم مشکلش حل میشه؟؟؟با تشکر.
        سلام
        آی سی tda7377 در واقع 4 کانال هست 4 تا کنال 15 وات که در حالت بریج میشه دوتا 30 وات
        آی سی رو tda7377 بزارید
        موفق باشید

دیدگاه

اخیرا یک سری از همین پخش های رادیو فلش اومده توبازار که ای سی امپلی صداشون به شماره YD1028 هست فک کنم همین شروود هم باشه ... که خیلی افتضاحه و اکثرا بعد یکی دو ماه --- شاید هم یکی دو روز --- از کار میوفته چون گذشته از اینکه جنسش بد هست ... توانش هم خیلی کمه و از اون طرف این ای سی در حقیقت استریو هست و خروجی دوتا باند بیشتر نداره و دوتا باند ساپورت میکنه که در خروجی پخش چهارتا باند ... دوتا دوتا به صورت موازی انشعاب گرفته شده و باعث میشه زود از کار بیوفته ... کلن این سیستم پخش ها خیلی بد هستن و با تعویض ای سی باز هم در مدت خیلی کوتاه دوباره میسوزه ...

جدیدترین ویرایش توسط MohsenMsvi; ۰۰:۰۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MohsenMsvi نمایش پست ها
            اخیرا یک سری از همین پخش های رادیو فلش اومده توبازار که ای سی امپلی صداشون به شماره YD1028 هست فک کنم همین شروود هم باشه ... که خیلی افتضاحه و اکثرا بعد یکی دو ماه --- شاید هم یکی دو روز --- از کار میوفته چون گذشته از اینکه جنسش بد هست ... توانش هم خیلی کمه و از اون طرف این ای سی در حقیقت استریو هست و خروجی دوتا باند بیشتر نداره و دوتا باند ساپورت میکنه که در خروجی پخش چهارتا باند ... دوتا دوتا به صورت موازی انشعاب گرفته شده و باعث میشه زود از کار بیوفته ... کلن این سیستم پخش ها خیلی بد هستن و با تعویض ای سی باز هم در مدت خیلی کوتاه دوباره میسوزه ...

سلام.قید اینو زدم.یه اسپیکر پرتابل دارم میخوام با جای هندزفریش وسلش کنم به ماشین.برقش هم از شارژر فندکی بگیرم.حالا میخوام بدونم به اسپیکرم آسیب نمیزنه؟؟؟تست کردم شده.و اینکه این اسپیکره با هندزفری با باند خودش باند جدا.صداش برسه آخر خر خر میکنه.مشکل چیه؟؟؟

دیدگاه

سلام.قید اینو زدم.یه اسپیکر پرتابل دارم میخوام با جای هندزفریش وسلش کنم به ماشین.برقش هم از شارژر فندکی بگیرم.حالا میخوام بدونم به اسپیکرم آسیب نمیزنه؟؟؟تست کردم شده.و اینکه این اسپیکره با هندزفری با باند خودش باند جدا.صداش برسه آخر خر خر میکنه.مشکل چیه؟؟؟
              اسپیکر شما تغذیه ش 12 ولته؟ اگر هست که مشکلی نداره ...
              در مورد اینکه صدا رو تا اخر میبرید و صدا خراب میشه --در صورتی که باند ها سالم باشن-- مشکل خیلی خاصی نیس ... کلن مربوط میشه به عدم تطابق مشخصات باند ها (مانند توان و امپدانس .. ) با قسمت امپلی فایر اسپیکر ... باند های اسپیکر های خانگی معمولا 8 اهم هستند در حالی که باند های مورد استفاده در خودرو ها معمولا 4 اهم هستند ...
              ولی کلن سعی کنید ولوم رو تا اون حد که صدا خراب میشه بالا نبرید ...
              اگر قصد دارید که اسپیکر تون رو وصل کنید به باند های ماشین خیلی دقت کنید هیچ گونه اتصال کوتاه ی در مدار باند ها رخ ندهد ...
              جدیدترین ویرایش توسط MohsenMsvi; ۰۰:۵۹ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲.

دیدگاه

اسپیکر شما تغذیه ش 12 ولته؟ اگر هست که مشکلی نداره ...
                در مورد اینکه صدا رو تا اخر میبرید و صدا خراب میشه --در صورتی که باند ها سالم باشن-- مشکل خیلی خاصی نیس ... کلن مربوط میشه به عدم تطابق مشخصات باند ها (مانند توان و امپدانس .. ) با قسمت امپلی فایر اسپیکر ... باند های اسپیکر های خانگی معمولا 8 اهم هستند در حالی که باند های مورد استفاده در خودرو ها معمولا 4 اهم هستند ...
                ولی کلن سعی کنید ولوم رو تا اون حد که صدا خراب میشه بالا نبرید ...
                اگر قصد دارید که اسپیکر تون رو وصل کنید به باند های ماشین خیلی دقت کنید هیچ گونه اتصال کوتاه ی در مدار باند ها رخ ندهد ...
                نه اون خره خره با باند خود اسپیکر هم هست.حالا اونو ولش کنیم.به قسمت جای هندزفری آسیب نمیزنه.؟؟؟؟برقش هم از شارژر فندکی میگیرم.منفی مثبت بلندگو عوض بشه عیبی نداره؟؟؟
                جدیدترین ویرایش توسط amir.t.1261; ۱۰:۴۴ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲.

دیدگاه

نه اون خره خره با باند خود اسپیکر هم هست.حالا اونو ولش کنیم.به قسمت جای هندزفری آسیب نمیزنه.؟؟؟؟برقش هم از شارژر فندکی میگیرم.منفی مثبت بلندگو عوض بشه عیبی نداره؟؟؟
                  منظورتون رو از این جمله"
                  .به قسمت جای هندزفری آسیب نمیزنه.؟؟؟" نفهمیدم
                  این جای هندزفری گه گفتین منظورتون ورودی صدا --AUX-- هست یا خروجی صدا منظورتون هست؟

در مورد مثبت و منفی باند ها رعایت نکردن این مورد اسیبی به باند ها نمیزنه و فقط باعث میشه یکم کیفیت و قدرت صدا بیاد پایین در صورتی که دوتا باند دقیقا کنار هم باشن و در یک محفظه نصب شده باشن و فقط در این صورت رعایت کردن مثبت و منفی مهم هست در غیر این صورت نه
                  مثلا در خودرو ها برای باند های جلو که داخل درب یا روی داشبورد جلو نصب هستن رعایت کردن مثبت و منفی مهم نیست
                  ولی برای باند های عقب که پشت هردوتا باند در محفظه صندوق عقب هست رعایت کردن مثبت و منفی مهم هست.
                  جدیدترین ویرایش توسط MohsenMsvi; ۱۷:۰۵ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲.

دیدگاه

منظورتون رو از این جمله"
                    .به قسمت جای هندزفری آسیب نمیزنه.؟؟؟" نفهمیدم
                    این جای هندزفری گه گفتین منظورتون ورودی صدا --AUX-- هست یا خروجی صدا منظورتون هست؟

در مورد مثبت و منفی باند ها رعایت نکردن این مورد اسیبی به باند ها نمیزنه و فقط باعث میشه یکم کیفیت و قدرت صدا بیاد پایین در صورتی که دوتا باند دقیقا کنار هم باشن و در یک محفظه نصب شده باشن و فقط در این صورت رعایت کردن مثبت و منفی مهم هست در غیر این صورت نه
                    مثلا در خودرو ها برای باند های جلو که داخل درب یا روی داشبورد جلو نصب هستن رعایت کردن مثبت و منفی مهم نیست
                    ولی برای باند های عقب که پشت هردوتا باند در محفظه صندوق عقب هست رعایت کردن مثبت و منفی مهم هست.
                    منظورم خروجیش هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
                      سلام
                      آی سی tda7377 در واقع 4 کانال هست 4 تا کنال 15 وات که در حالت بریج میشه دوتا 30 وات
                      آی سی رو tda7377 بزارید
                      موفق باشید
                      سلام.ic رو جایگزین کردم ولی نشد.صفحش که درست کار نمیکنه(احتمال میدم صفحش سوخته باشه)و صدا هم نداره باز.و یکی از مقاومت ها داغ میکنه.

دیدگاه

سلام
                        این آی سی ها نقش مهمی در مدار دارند و زیاد باید روشون حساب کرد.
                        آموزش سئو
                        سئو سایت
                        آموزش تولید محتوا
                        سئو
                        آموزش ایمیل مارکتینگ
                        انتخاب رنگ سایت
                        قیمت سیمان تهران وانتی
                        قیمت سیمان تهران کامیونی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminmasaleh نمایش پست ها
                          حالا من چی کار کنم؟؟؟