اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی و کمک و سوال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی و کمک و سوال

سلام دوستان
    من می خوام از طریق موبایل در زمان های مختلف ۱۰ عدد ال ای دی رو که در مکان دیگری هستند روشن و خاموش کنم. البته قابلیت کنترل ال ای دی ها می خوام جداگانه باشه. لطفا من و راهنمایی کنین که چه سخت افزاری مناسب این کاره. البته هر چه سخت افزار کوچکتر و ولتاژ کاریش کمتر باشه هم بهتره.

پاسخ : راهنمایی و کمک و سوال

نوشته اصلی توسط .AmiR. نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام از طریق موبایل در زمان های مختلف ۱۰ عدد ال ای دی رو که در مکان دیگری هستند روشن و خاموش کنم. البته قابلیت کنترل ال ای دی ها می خوام جداگانه باشه. لطفا من و راهنمایی کنین که چه سخت افزاری مناسب این کاره. البته هر چه سخت افزار کوچکتر و ولتاژ کاریش کمتر باشه هم بهتره.
    سلام
    این فاصله که میگید دقیقا چقدره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
      سلام
      این فاصله که میگید دقیقا چقدره؟
      فاصله هر چی بیشتر باشه بهتره، شما فرض کن از یه شهر دیگه بشه کنترل کرد ال ای دی ها رو.

دیدگاه

فاصله هر چی بیشتر باشه بهتره، شما فرض کن از یه شهر دیگه بشه کنترل کرد ال ای دی ها رو.
        خوب با این اوضاع فکر میکنم تنها راه استفاده از ماژول های gsm مثل sim800 و sim900 باشه. این ماژول ها رو فکر کنم بشه حتی با میکروکنترلر ساده ای مثل avr هم راه انداخت.

دیدگاه

درود. اگر اینترنت دارید از esp8266 و مثلاً blynk استفاده کنید

دیدگاه

خوب با این اوضاع فکر میکنم تنها راه استفاده از ماژول های gsm مثل sim800 و sim900 باشه. این ماژول ها رو فکر کنم بشه حتی با میکروکنترلر ساده ای مثل avr هم راه انداخت.
            این ماژول ها قابلیت اتصال به اینترنت و دارن!؟
            نرم افزار موبایلیشون قابلیت کنترل ال ای دی ها به صورت زمانی و خودکار بهمون میده یا باید اپلیکیشن جداگانه براشون تهیه کرد!؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
            درود. اگر اینترنت دارید از esp8266 و مثلاً blynk استفاده کنید
            ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنین.

دیدگاه

این ماژول ها قابلیت اتصال به اینترنت و دارن!؟
              نرم افزار موبایلیشون قابلیت کنترل ال ای دی ها به صورت زمانی و خودکار بهمون میده یا باید اپلیکیشن جداگانه براشون تهیه کرد!؟
              نرم افزار موبایل جداگانه که فکر نمیکنم داشته باشن ولی از sms، تماس صوتی و اینترنت پشتیبانی میکنن. بعضا شنیده ام دارای بلوتوث و gps هم هستن. متاسفانه من اطلاع چندانی در مورد این موارد ندارم و نمیتونم بیشتر کمک کنم.

دیدگاه

نرم افزار موبایل جداگانه که فکر نمیکنم داشته باشن ولی از sms، تماس صوتی و اینترنت پشتیبانی میکنن. بعضا شنیده ام دارای بلوتوث و gps هم هستن. متاسفانه من اطلاع چندانی در مورد این موارد ندارم و نمیتونم بیشتر کمک کنم.
                ممنون از راهنماییتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X