اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت cnc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت cnc

بجز ماژول آردوینو uno و دو دی وی دی رایترو ماژول CNC .چی دیگه لازم دارم برای ساخت CNC حکاکی مدارهای الکترونیکی.

پاسخ : ساخت cnc

دیده بودم با اینها اسباب بازی میسازن ولی دیگه حکاکی pcb با DVD RW ؟! جالبه واقعا ... بعد اون چه cnc حکاکی هست که دو محور داره؟!

دیدگاه

دوست عزیز فیلمش رو دیدم.اما چون فیلم آموزشی نبود نفهمیدم وسایلش چی بود

دیدگاه

سلام به این فیلم ها اعتماد نکن! میشه ساخت ولی به شدت اسباب بازی وار میشه/ شما بهتره دو عدد استپ موتور و درایورشون رو بخری و با پلکسی طراحی کنی اسکلتش رو و محور زد رو میتونی با توجه به اینکه چه دامنه ای برای حرکتش میخوای از سروو موتور یا استپ موتور استفاده کنی

امیرحسین ضیا

دیدگاه

مرسی دوست عزیز از راهنمایی خوبت.متشکرم. فقط منظورت از پلکسی چیه؟ چون من زیاد از این سر در نمیارم. به قولی من زیر دیپلمیم.بازم متشکرم.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مرسی دوست عزیز از راهنمایی خوبت.متشکرم. فقط منظورت از پلکسی چیه؟ چون من زیاد از این سر در نمیارم. به قولی من زیر دیپلمیم.بازم متشکرم.

دیدگاه

سلام
            پلکسی ورق های پلاستیکی فشرده

خودتون دارید میگید که با دی وی دی رایتر میخاید cncدرست کنید خب یه سوال طول شفت مارپیچ دیوی دی رایتر چه قدره ؟؟؟؟؟؟
            cncشما در کمتر از اون اندازه کار خواهد کرد و نمیشه با اون یه cncحکاکی درست کرد به اون میگنcnc_plotter

دیدگاه

hagh ba shomast. vli mishe 5 cant dar 5 sant rush hesab kard.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X