اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول آردوینو نانو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول آردوینو نانو

با سلام و خسته نباشید من چند روز پیش مقداری لوازم الکترونیکی مخصوصا ماژول آردوینو رو از شما خریداری کردم ولی متاسفانه سه روزه مشغولم که بتونم ماژل رو به کامپیوترم وصل کنم که نمیشه مشکل اصلی اینجاست که دوستان و مهندسین گرامی از شرکت نماتک هر کاری کردیم کام پورت رو نمییاره دوستان میگن که مشکل از نرم افزاره میشه کمکم کنین نرم افزاری که به این ماژول مابخوره رو معرفی کنین بیشتر از 30 تا برنامه از سایت های مختلف گرفتم ولی باز کار نکرد

پاسخ : ماژول آردوینو نانو

درود . هنگام اتصال ، پیام عدم شناسی رو میده ؟ درایور ch-341/ ch340 رو دانلود و نصب کنید ، اگر نشد از پشت برد عکس بذارید و یا لینک خرید. رو ذکر کنید

دیدگاه

پاسخ : ماژول آردوینو نانو

نوشته اصلی توسط gognos60 نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید من چند روز پیش مقداری لوازم الکترونیکی مخصوصا ماژول آردوینو رو از شما خریداری کردم ولی متاسفانه سه روزه مشغولم که بتونم ماژل رو به کامپیوترم وصل کنم که نمیشه مشکل اصلی اینجاست که دوستان و مهندسین گرامی از شرکت نماتک هر کاری کردیم کام پورت رو نمییاره دوستان میگن که مشکل از نرم افزاره میشه کمکم کنین نرم افزاری که به این ماژول مابخوره رو معرفی کنین بیشتر از 30 تا برنامه از سایت های مختلف گرفتم ولی باز کار نکرد
      دقیقا چی خرید کردین ؟ اگر ویندوزتون 10 باشه اصولا اکثر این چیزارو اتوماتیک میشناسه و درایورش رو دانلود و نصب میکنه

باید دقیقا اسم تجاری چیزی که خرید کردین رو بفرمایید و خطایی که باهاش روبرو میشید رو تا بشه راهنمایی کرد
      ارائه سرور و هاست رایگان : kandohost.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X