ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2017/04/13
    49
    14

Question روش های کاهش نویز ADSL ؟

ببخشید دوستان واساتید عزیز من سرویس adsl ام رو از شاتل گرفتم و چون کابل کشی تلفن خونه نویز داشت از سر خط تا توی اتاقم یک سیم دو تیکه حدود ۴۰ متر کشیدم که سیم از نوع ۰۶ مخابراتی فویل دار هست حالا سوالم اینجاست که با توجه به SNR مشخص در عکس که مال مودمم هست
    چه کارهایی برای کاهش نویز خط باید انجام بدم ؟ (آیا باید فویل دور سیمها رو به یکی از سیمها وصل کنم ؟؟؟)

2018/01/21
    219
    26

پاسخ : روش های کاهش نویز ADSL ؟

سلام دوست عزیز
    منم همین مشکلو دارم کاش یکی بیاد راه حل مفیدی بده.ولی SNRمودمم زده DOWNSTREAM37.9 UPSTERAM35.3 db نمیدونم نویز خط شما بیشتره یاازمن ولی جایی شنیدم هرچه عدد بیشترباشه نویزکمتره
    درضمن مودمم tplinkهست چندماهی هست که هرچه ای پی ادرسش میزنم تنظیمات رو باز نمیکنه اوایل وقتی تنظیمات باز نمیکرد مودم رو خاموش روشن میکردم بعد ادرس میزدم باز میشد کم کم با روشن خاموش کردن مودم دیگه بازنکرد.بردم پست بانک(تعمیر وخرید لوازم کامپیوتری)20 تومن گرفت گفت درست شد بردم خانه دیدم بازنمیشه دیگه بیخیالش شدم.هیچ تغییری نمیتونم رومودم انجام بدم حتی تغییرپسورد وایفا.دوستانی که تجربه دارن خوشحال میشم که راهنمایی کنن اقلا پسورد وایفارو عوض کنم که تازگیا مشکوک شدم شایدکسی ازحجمم استفاده میکنه
    2010/05/24
    آمل
    732
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط test001

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

(آیا باید فویل دور سیمها رو به یکی از سیمها وصل کنم ؟؟؟)
    نباید اینکارو بکنید.
    سیم تلفن جنس خوب بخرین. از جعبه تقسیم تلفن خونتون مستقیم سیم کشی کنین به مودم یعنی سیم تلفونتون یکسره باشه نه چند تیکه.اگه تلفن دارین حتما از جدا کننده تلفن و مودم استفاده کنین.
    منم قبلا همین مشکلاتو داشتم حتی چندبار مودمم رو بردم مخابرات.یبارم با خرابی خط تماس گرفتم اخرش متوجه شدم ایراد از اتصال خط مخابرات با سیم تلفنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط pika3

سلام دوست عزیز
    منم همین مشکلو دارم کاش یکی بیاد راه حل مفیدی بده.ولی SNRمودمم زده DOWNSTREAM37.9 UPSTERAM35.3 db نمیدونم نویز خط شما بیشتره یاازمن ولی جایی شنیدم هرچه عدد بیشترباشه نویزکمتره
    درضمن مودمم tplinkهست چندماهی هست که هرچه ای پی ادرسش میزنم تنظیمات رو باز نمیکنه اوایل وقتی تنظیمات باز نمیکرد مودم رو خاموش روشن میکردم بعد ادرس میزدم باز میشد کم کم با روشن خاموش کردن مودم دیگه بازنکرد.بردم پست بانک(تعمیر وخرید لوازم کامپیوتری)20 تومن گرفت گفت درست شد بردم خانه دیدم بازنمیشه دیگه بیخیالش شدم.هیچ تغییری نمیتونم رومودم انجام بدم حتی تغییرپسورد وایفا.دوستانی که تجربه دارن خوشحال میشم که راهنمایی کنن اقلا پسورد وایفارو عوض کنم که تازگیا مشکوک شدم شایدکسی ازحجمم استفاده میکنه
    شما اگه مشکل نویز داری مودم رو ببر مستقیم به تقسیم تلفن وصل کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.اگه حل شد ایراد از خط تلفنه اگه نشد با خرابی خط تماس بگیرین تا بررسی کنن.امیدوارم مشکلت حل بشه چون مشکل شما از این دو حالت خارج نیست
    ویرایش توسط saeiddiod : 2019/03/01 در ساعت 07:12
    2018/01/21
    219
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط saeiddiod

نباید اینکارو بکنید.
    سیم تلفن جنس خوب بخرین. از جعبه تقسیم تلفن خونتون مستقیم سیم کشی کنین به مودم یعنی سیم تلفونتون یکسره باشه نه چند تیکه.اگه تلفن دارین حتما از جدا کننده تلفن و مودم استفاده کنین.
    منم قبلا همین مشکلاتو داشتم حتی چندبار مودمم رو بردم مخابرات.یبارم با خرابی خط تماس گرفتم اخرش متوجه شدم ایراد از اتصال خط مخابرات با سیم تلفنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

شما اگه مشکل نویز داری مودم رو ببر مستقیم به تقسیم تلفن وصل کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.اگه حل شد ایراد از خط تلفنه اگه نشد با خرابی خط تماس بگیرین تا بررسی کنن.امیدوارم مشکلت حل بشه چون مشکل شما از این دو حالت خارج نیست
    سلام دوست عزیز،
    جداکننده تلفن از مودم چیه چشکلیه؟بلکه منظورتون نویزگیر(اسپلیتور)
    2017/04/13
    49
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط pika3

سلام دوست عزیز،
    جداکننده تلفن از مودم چیه چشکلیه؟بلکه منظورتون نویزگیر(اسپلیتور)
    آره منظورشون همون اسپلیتر هست (splitter)
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5