اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور اینوتر لوازم خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور اینوتر لوازم خانگی

سلام دوستان
    سوالم اینه که امروزه اکثر وسایل بقی خانگی اعم از کولز ماشین لباسشویی ماشین ظرف شویی یخچال و... از تکنولوژی اینورتر ایتفاده میکنند
    میخواستم بدونم که آیا موتور های استفاده شده در آنها موتور سه فاز معمولی است یا از موتور دیگری استفاده می شود؟

پاسخ : موتور اینوتر لوازم خانگی

سلام. معمولا موتور های براشلس یا موتور های خطی استفاده میشه(نوعی موتور سنکرون با آهنربای ثابت (PMSM(Permanent Magnet Synchronous Machine

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azjaguar نمایش پست ها
      سلام. معمولا موتور های براشلس یا موتور های خطی استفاده میشه(نوعی موتور سنکرون با آهنربای ثابت (PMSM(Permanent Magnet Synchronous Machine

میشه بشتر توضیح دهید آیا این موتر ها DC هستند؟

دیدگاه

من فکر میکنم موتورهای 3 فاز استفاده میکنن ... براشلس خیلی گرون در میاد ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط microprocesor_2002 نمایش پست ها
          من فکر میکنم موتورهای 3 فاز استفاده میکنن ... براشلس خیلی گرون در میاد ....
          تمامی موتور هایی که براش ندارن میشن براشلس اعم از القایی آسنکرون سنکرون و .../ مثلا تو موتور ماشین لباسشویی اومدن از براشلس دی سی استفاده کردن ولی خب نیومدن از آهنربا های نعودیمیوم استفاده کنن که گرون در بیاد توی موتور های خطی هم نمیشه از القا استفاده کرد فکر کنم

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azjaguar نمایش پست ها
            تمامی موتور هایی که براش ندارن میشن براشلس اعم از القایی آسنکرون سنکرون و .../ مثلا تو موتور ماشین لباسشویی اومدن از براشلس دی سی استفاده کردن ولی خب نیومدن از آهنربا های نعودیمیوم استفاده کنن که گرون در بیاد توی موتور های خطی هم نمیشه از القا استفاده کرد فکر کنم
            من توی یک ویدیو دیدم که کمپرسور یخچال اینورتر رو با یک درایور دلتا راه اندازی کردن به نظرتون سایر موتور هایی که بصورت اینورتر در لوازم خانگیها وجود دارند هم به این صورت هستند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kazem3d نمایش پست ها
              من توی یک ویدیو دیدم که کمپرسور یخچال اینورتر رو با یک درایور دلتا راه اندازی کردن به نظرتون سایر موتور هایی که بصورت اینورتر در لوازم خانگیها وجود دارند هم به این صورت هستند؟
              بستگی به نوع موتور داره

امیرحسین ضیا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X