اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به پیدا کردن و اضافه کردن فایل windows.h برای فایل نمونه EMWIN در Keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به پیدا کردن و اضافه کردن فایل windows.h برای فایل نمونه EMWIN در Keil

با سلام:
    در رابطه با کار با EMWIN در محیط Keil برای LCD TFT 2.4 با درایور ILI9341 تا مرحله راه اندازی و نشان دادن متن در آن پیش رفته ام ولی نیاز به راه اندازی تابع GUI_BMP_DrawEx() و خواندن عکس از روی SD Card اون داشتم، مشکلی که وجود داره اینه که در Manual EMWIN برای نمونه فایل :
    2DGL_DrawJPEG.c
    به عنوان مثال معرفی شده ولی در این فایل در قسمت include فایل windows.h فراخوانده شده که در موقع کامپایل ارور زیر رو میده ( عدم دسترسی یه چنین فایلی):
    Library\main.c(20): error: #5: cannot open source input file "windows.h": No such file or directory
    #include <windows.h>
    سوالی که من دارم اینه که این فایل رو کجا میشه پیدا کرد چون این فایل در فولدر کیل نبود و در اینترنت هم پیدا نشد، البته من سوالی برای همین در لینک زیر گذاشتم :
    اما انگار که ایم فایل مربوط به simulation و visual studio هستش که البته من این بخش رو روش کار نکردم و متوجه نمی شوم.
    لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

پاسخ : نیاز به پیدا کردن و اضافه کردن فایل windows.h برای فایل نمونه EMWIN در Keil

نوشته اصلی توسط soheil_sabz نمایش پست ها
    با سلام:
    در رابطه با کار با EMWIN در محیط Keil برای LCD TFT 2.4 با درایور ILI9341 تا مرحله راه اندازی و نشان دادن متن در آن پیش رفته ام ولی نیاز به راه اندازی تابع GUI_BMP_DrawEx() و خواندن عکس از روی SD Card اون داشتم، مشکلی که وجود داره اینه که در Manual EMWIN برای نمونه فایل :
    2DGL_DrawJPEG.c
    به عنوان مثال معرفی شده ولی در این فایل در قسمت include فایل windows.h فراخوانده شده که در موقع کامپایل ارور زیر رو میده ( عدم دسترسی یه چنین فایلی):
    Library\main.c(20): error: #5: cannot open source input file "windows.h": No such file or directory
    #include <windows.h>
    سوالی که من دارم اینه که این فایل رو کجا میشه پیدا کرد چون این فایل در فولدر کیل نبود و در اینترنت هم پیدا نشد، البته من سوالی برای همین در لینک زیر گذاشتم :
    اما انگار که ایم فایل مربوط به simulation و visual studio هستش که البته من این بخش رو روش کار نکردم و متوجه نمی شوم.
    لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
    سلام.
    چند وقت تونستم عکس(سایز 1024*600) از روی مموری کارت بخونم و توسط دستور GUI_BMP_DrawEx نمایش بدم .دستورات به این شکله:
    کد:
        static uint8_t _acBuffer[1843254] __attribute__ ((at(SDRAM_BASE_ADDR1+0x1d4c00)));    

int _GetData(void * p, const U8 * * ppData, unsigned NumBytesReq, U32 Off);

int _GetData(void * p, const U8 * * ppData, unsigned NumBytesReq, U32 Off) {
    FILE *phfile;
    int NumBytesRead;
    phfile = (FILE *)p;

//
    // Set file pointer to the offset location
    //

fseek(phfile, Off, SEEK_SET);
    //
    // Read data into buffer
    //
    NumBytesRead = fread(_acBuffer, sizeof(char), NumBytesReq, phfile);

//
    // Set data pointer to the beginning of the buffer
    //
    *ppData = _acBuffer;
    //
    // Return number of available bytes
    //
    return NumBytesRead;

//----main task------------

void MainTask(void) {
    WM_HWIN hDlg;
        RTC_TIME_Type RTCFullTime;
         CALENDAR_DATE DATE;
    int sec=1,x,y;
        char buffer[20];
    GUI_Init();
     //while( I2C_WriteByte(1, 0,  ADDR_24LC02) );
    _ExecCalibration();
    //GUI_DrawGradientV(0, 0, 1024, 600, 0x0050fF, 0x20FF50);

F1 = fopen ("BG.bmp","r");
    GUI_BMP_DrawEx(_GetData, F1, 0, 0);    
    fclose(F1);    

while(1){
    GUI_X_Delay(1000);

}
    موفق باشید...............................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X