اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تطبیق بلندگو و ساب با اسپیکر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تطبیق بلندگو و ساب با اسپیکر

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان اقا من یک اسپیکر خونگی دارم که سابش پاره شد که ساب خودش ۴ اهم ۱۵ وات بود حالا میخواستم ببینم که من یک ساب دیگه براش خریدم که ۴ اهم ۲۰ وات هست که اگه وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    و یک سوال دیگه من یک بلندگو دیگه هم به این اسپیکر وصل کردم ۴ اهم ۱۶_۲۰ وات متغیر هست ولی بلندگو های خودش ۴ اهم ۱۰ وات هست میخواستم ببینم در هر دو صورت مشکلی برای اسپیکر به وجود نمیاد

و یک سوال دیگه اگه باعث مشکل میشن چطور میتونم توان مصرفی هر دو رو کاهش بدم(لطفا واضح و کامل)

پاسخ : تطبیق بلندگو و ساب با اسپیکر

نوشته اصلی توسط Saber black نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان اقا من یک اسپیکر خونگی دارم که سابش پاره شد که ساب خودش ۴ اهم ۱۵ وات بود حالا میخواستم ببینم که من یک ساب دیگه براش خریدم که ۴ اهم ۲۰ وات هست که اگه وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    و یک سوال دیگه من یک بلندگو دیگه هم به این اسپیکر وصل کردم ۴ اهم ۱۶_۲۰ وات متغیر هست ولی بلندگو های خودش ۴ اهم ۱۰ وات هست میخواستم ببینم در هر دو صورت مشکلی برای اسپیکر به وجود نمیاد

و یک سوال دیگه اگه باعث مشکل میشن چطور میتونم توان مصرفی هر دو رو کاهش بدم(لطفا واضح و کامل)

درود
    وصل کردن بلندگو قویتر بجای بلنئگو ضعیفتر مشکلی بوجود نمی آورد....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
      درود
      وصل کردن بلندگو قویتر بجای بلنئگو ضعیفتر مشکلی بوجود نمی آورد....
      چطور میتونین توان مصرفی بلندگو رو کاهش بدین؟ در صورتی که همان حجم صدا رو داشته باشین؟ خرید بلندگو با بازده بالاتر! که قیمت های بالاتری دارن و فک نکنم کسی به بازده بلندگو اهمیت بده برای اینکه توان مصرفی رو کاهش بدین صدا رو بیارین پایین جواب اصلی: اینکه بلندگو توان تحمل چند وات رو داره به اینکه چقد دستگاهتون میتونه تغذیش کنه مربوط میشه! شما بلندگو های دستگاهتون 10 وات هست! این یعنی دستگاهتون کمتر از ده وات توان به بلند گو میرسونه! پس اگه بلندگوی 1000 وات هم بذارین دستگاه در حد کمتر از 10 وات توان مصرف میکنه برای هر بلندگو

امیرحسین ضیا

دیدگاه

بله درسته من میخواستم ببینم فشار به اسپیکر نمیاد وگرنه اسپیکر به بلندگو همون 10 وات میرسونه ولی بلندگو بیشتر از اینها میطلبه که فکر کردم شاید باعث اسیب به دستگاه بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saber black نمایش پست ها
          بله درسته من میخواستم ببینم فشار به اسپیکر نمیاد وگرنه اسپیکر به بلندگو همون 10 وات میرسونه ولی بلندگو بیشتر از اینها میطلبه که فکر کردم شاید باعث اسیب به دستگاه بشه
          درود
          مشکلی بوجو نمیاید!!!
          بلندگو قویتر به جای بلندگو ضعیفتر فقط صدای آن کمتر میشود ...
          در حد توان مدنظر شما (15-20 وات) اصلاً به چشم نمی آید !!!!

دیدگاه

اقا ممنون از راهنماییاتون تشکر از وقتی که گذاشتین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X