اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در برنامه آردینو برای لچ کردن پایه خروجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در برنامه آردینو برای لچ کردن پایه خروجی

با عرض سلام خدمت دوستان
    من می*خوام یه برنامه بنویسم که چند تا سنسور دیجیتال رو از ورودی بخونه هر سنسور اکتیو شد یه led مربوط به اون ورودی رو روشن کنه و بعد بازر رو اکتیو کنه و با فشار دادن دکمه ریست بازر قطع بشه و منتظر فعال شدن ورودی بعد بشه،
    الان نمی*دونم این قطع شدن بازر و ریست کردن اونو چطور بنویسم اگه لطف کنید کمک کنید

پاسخ : کمک در برنامه آردینو برای لچ کردن پایه خروجی

نوشته اصلی توسط saeid.al نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من می*خوام یه برنامه بنویسم که چند تا سنسور دیجیتال رو از ورودی بخونه هر سنسور اکتیو شد یه led مربوط به اون ورودی رو روشن کنه و بعد بازر رو اکتیو کنه و با فشار دادن دکمه ریست بازر قطع بشه و منتظر فعال شدن ورودی بعد بشه،
    الان نمی*دونم این قطع شدن بازر و ریست کردن اونو چطور بنویسم اگه لطف کنید کمک کنید
    سلام. من نمیدونم منظورتون رو بد متوجه شدم یا نه در صورتی که بد متوجه شدم بهم بگین/ با تغییر مقدار منطقی یک سنسور قراره ال ای دی مربوط به اون سنسور روشن بشه و بازر شروع به سر و صدا کنه تا زمانی که دکمه ریست زده بشه؟ شما دو بخش در برنامه نویسی دارین یک بخش Void setup که کد ها فقط یکبار اجرا میشن و یک بخش Void loop که کد ها بصورت مکرر اجرا و پردازش میشن/ هنگام زدن دکمه ریست دوباره کد های قسمت ستاپ پردازش میشن و بعد میاد رو حلقه لوپ/ به نظرم شما باید در قسمت ستاپ کد غیر فعال سازی بازر رو بنویسین که با ریست بازر غیر فعال بشه و در قسمت لوپ شرط هارو بنویسین/ اگه بد متوجه شدم بهم بگین

امیرحسین ضیا

دیدگاه

پاسخ : کمک در برنامه آردینو برای لچ کردن پایه خروجی

ممنون از راهنماییتون باید تست کنم ببینم میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X