اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیدا کردن مطلب برای یادگیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیدا کردن مطلب برای یادگیری

سلام ، خسته نباشید . من سال یازدهم هستم و رشتم الکترونیک هست . بعد یک سوال داشتم . من به الکترونیک خیلی علاقه دارم و خیلی دوست دارم در زمینه های مختلف الکترونیک نواوری و خلاقیت انجام بدم ، و من برای اینکه خلاقیت و نواوری در ساخت چیزی انجام بدم ، نیاز دارم تمام چیز هایی که درباره وسیله ای هست بدونم . برای مثال برای ساخت یک کامپیوتر باید بدونم چه اجزایی داره ، کاربردشون چیه ، چطوری ساخته میشن ، چطوری کار میکنه ، اصلا cpu چیه ، گرافیک چیه و...(به صورت علمی و حرفه ای نه در حد معرفی) تا بتونم نواوری کنم . میخواستم بدونم چطوری و از کجا میتونم مقاله یا مطالب درباره اون به دست بیارم؟(برای مثال مقالات یا جزوه های دانشگاهی یا....؟)البته میدونم برای پرسیدن این سوال خیلی زوده ، من حتی مفاهیم اولیه الکترونیکو به تازگی یادگرفتم و هنوز به دانشگاه نرفتم ولی این سوال رو از روی کنجکاوی و علاقه و از همه مهمتر برای اینکه خیالم راحت بشه میپرسم که متوجه بشم راهم چیه . ممنون میشم جوابمو بدید.

پاسخ : پیدا کردن مطلب برای یادگیری

منم الکترونیک خوندم
    از دبیرستان ک شروع کردم تا لیسانسمو گرفتم تنها چیزی ک تو این مدت یاد دادن به ما تقویت کننده امیتر مشترک بود :|

چنتا زبان برنامه نویسیو شروع کن ب یاد گرفتن از همه چیز بهتره
    اگه میخوای پروژه بسازی واسه خودت باید با میکروکنترلر اشنا بشی که برای شروع با avr میتونی کار کنی که سادس بعد ک فهمیدی چجوری کار میکنند و میتونی بهشون برنامه بدی بهتره بری سراغ میکرو های دیگه مثل arm

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X