ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2012/12/30
    بوشهر
    3,198
    1,100

Talking آیا DSLR800C اوسکوپ خوبی هستش؟ برای زیر 4 میلیون یا 3 میلیون چی اوسکوپی پیشنهاد میدین؟

سلام
    دوستان کسی تجربه کار با DSLR800C رو داره؟ اون چیزی که میگه هست؟ فکر میکنم همین اوسکوپ با این امکانات، نمونه رو میزیش خیلی بیشتر میشه. درواقع به نظرم این اسکوپ نسبت به امکاناتش قیمت خوبی داره. انگار دیگه تو بازار هم گیر نمیاد. نظر اونایی که اوسکوپ دارند یا با اوسکوپهای متنوع کار کردن چیه؟ شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ اگه بخوایید مشکلات این اوسکوپ مدل کارتی نسبت به نمونه رو میزی رو بگید چی میگید؟ برای قیمت زیر 4 میلیون هم اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید.

کاری که می خوام در حال حاضر با این اسکوپ انجام بدم فقط کارهای امبدد هستش. شاید بعدا کارهای مخابراتی
    2005/12/17
    تهران
    223
    99

پاسخ : آیا DSLR800C اوسکوپ خوبی هستش؟ برای زیر 4 میلیون یا 3 میلیون چی اوسکوپی پیشنهاد میدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط روح الامین

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    دوستان کسی تجربه کار با DSLR800C رو داره؟ اون چیزی که میگه هست؟ فکر میکنم همین اوسکوپ با این امکانات، نمونه رو میزیش خیلی بیشتر میشه. درواقع به نظرم این اسکوپ نسبت به امکاناتش قیمت خوبی داره. انگار دیگه تو بازار هم گیر نمیاد. نظر اونایی که اوسکوپ دارند یا با اوسکوپهای متنوع کار کردن چیه؟ شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ اگه بخوایید مشکلات این اوسکوپ مدل کارتی نسبت به نمونه رو میزی رو بگید چی میگید؟ برای قیمت زیر 4 میلیون هم اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید.

کاری که می خوام در حال حاضر با این اسکوپ انجام بدم فقط کارهای امبدد هستش. شاید بعدا کارهای مخابراتی
    سلام .... من یکی در حد نو دارم میفروشمش ... 2 تومن ...
    2012/12/30
    بوشهر
    3,198
    1,100

پاسخ : آیا DSLR800C اوسکوپ خوبی هستش؟ برای زیر 4 میلیون یا 3 میلیون چی اوسکوپی پیشنهاد میدین؟

سلام
    تا حالا اصلا ازش استفاده نکردی؟ چطور بوده؟ برای چی می خوای بفروشیش؟
    2007/03/16
    843
    10

سلام
    کارت را فروختید یا هنوز موجود دارید؟
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4