ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2019/03/21
    2
    0

پرینتر سه بعدی

سلام
    من برای ساخت پرینتر سه بعدی یک برد Arduino mega 2560 و reprap 1.5 به همراه درایور های A4988 تهیه کردم و یک محور را با اون کنترل کردم و کاملا درست کار میکرد بعد دو سیم از endstop محور به هم خورد و از اون به بعد دچار مشکل شد و موتور ها دیگه تغذیه نمی*شدند و به راحتی میشد جابه جاش کرد. بعد یک بار خاموش و روشن کردم و از اون به بعد وقتی منبع تغذیه رو به reprap وصل میکردم لپتاپ خاموش میشد و دیگه کار نمیکنه یعنی وقتی منبع تغذیه روبه رپرپ متصل میکنم لپ تاپ هم خاموش میشه میخواستم ببینم مشکل چیه و کدوم بخش آسیب دیده
    2017/11/05
    Amol
    591
    229

پاسخ : پرینتر سه بعدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjavadnazari

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    من برای ساخت پرینتر سه بعدی یک برد Arduino mega 2560 و reprap 1.5 به همراه درایور های A4988 تهیه کردم و یک محور را با اون کنترل کردم و کاملا درست کار میکرد بعد دو سیم از endstop محور به هم خورد و از اون به بعد دچار مشکل شد و موتور ها دیگه تغذیه نمی*شدند و به راحتی میشد جابه جاش کرد. بعد یک بار خاموش و روشن کردم و از اون به بعد وقتی منبع تغذیه رو به reprap وصل میکردم لپتاپ خاموش میشد و دیگه کار نمیکنه یعنی وقتی منبع تغذیه روبه رپرپ متصل میکنم لپ تاپ هم خاموش میشه میخواستم ببینم مشکل چیه و کدوم بخش آسیب دیده
    سلام/ با یک مولتی متر ببین ولتاژ خروجی یو اس بی چقدره/احتمال داره رگولاتور آردویینو سوخته باشه احتمال داره میکروی آردویینو سوخته باشه به انضمام درایور استپ موتورت و دیگه هم وصل نکن به لپتاپ احتمال داره هاب لپتاپت هم بسوزه(امیدوارم نسوخته باشه)

امیرحسین ضیا
    2019/03/21
    2
    0

پاسخ : پرینتر سه بعدی

سلام/ به احتمال زیاد میکرو سالمه چون برای تستش به صورت جدا از منبع تغذیه و فقط با یواس بی، مجددا یک برنامه ی ساده چشمک زدن رو روش ریختم و کار میکرد البته با یو اس بی تغذیه میشد.استپ هم احتمالا سالم باشه چون با یک استپ دیگه امتحان کردم و بازم همون طور بود. دیر گفتی آره نباید وصل میکردم چون ممکن هست لپتاپ آسیب ببینه که الآن یکم باندش آسیب دیده.
    از اونجایی که وقتی به منبع تغذیه متصل میشه آردوینو هم گرم میشه، احتمالا همون رگولاتور آردوینو سوخته باشه.متاسفانه الآن مولتیمتر ندارم که دقیقا چک کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azjaguar

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام/ با یک مولتی متر ببین ولتاژ خروجی یو اس بی چقدره/احتمال داره رگولاتور آردویینو سوخته باشه احتمال داره میکروی آردویینو سوخته باشه به انضمام درایور استپ موتورت و دیگه هم وصل نکن به لپتاپ احتمال داره هاب لپتاپت هم بسوزه(امیدوارم نسوخته باشه)
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3