اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

سلام
    من دنبال خرید یک منبع تغذیه هستم که به برق شهر وصل بشه و خروجی 5 ولت و 12 ولت رو همزمان بهم بده(حداکثر 5 آمپر و حداقل 3 آمپر)
    اگر بتونه یه باتری رو هم کنارش شارژ کنه که وقتی برق می ره باتری فعال بشه، خیلی خوبه(مثل چیزی که توی دزدگیرها هست)

پاسخ : منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

نوشته اصلی توسط i30yavash نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال خرید یک منبع تغذیه هستم که به برق شهر وصل بشه و خروجی 5 ولت و 12 ولت رو همزمان بهم بده(حداکثر 5 آمپر و حداقل 3 آمپر)
    اگر بتونه یه باتری رو هم کنارش شارژ کنه که وقتی برق می ره باتری فعال بشه، خیلی خوبه(مثل چیزی که توی دزدگیرها هست)
    میخای موبایل شارژ کنی و مودم ADSL رو روشن نگه داری؟

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

سلام و درود و تبریک سال نو خدمت دوستان اگه هدفتون چیزی هست که جناب arvinfx عزیز گفتن باید ups درست کنیدیعنی یه منبع تغذیه بی وقفه
      موفق باشید
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

Re: منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

سلام بر شما دو عزیز
        سال نوتون مبارک

راستش می خوام دزدگیر بسازم، برای بلندگو و سنسورها نیاز به ولتاژ 12ولت دارم و برای رزبری پای نیاز به ولتاژ 5 ولت دارم

دیدگاه

پاسخ : Re: منبع تغذیه با دو خروجی 5 و 12 ولت

نوشته اصلی توسط i30yavash نمایش پست ها
          سلام بر شما دو عزیز
          سال نوتون مبارک

راستش می خوام دزدگیر بسازم، برای بلندگو و سنسورها نیاز به ولتاژ 12ولت دارم و برای رزبری پای نیاز به ولتاژ 5 ولت دارم
          خوب با اونی که گفتم خیلی فرقی نداره، طرح پیشنهادی من خرید یه ups 12v و نصب یه منبع تغذیه 5 ولت خطی مستقیم از باطری هستش که کمترین زمان و قیمت مناسبی رو براتون داره.
          اگر میخای 0 تا 100 خودت بسازی نیاز به باطری 12 ولت دیپ سایکل و یک مدار شارژ و رگولاتور خطی 5 ولت دارین که جزء جزء این مدارات به وفور توی اینترنت با طراحی های مختلف هست.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X