اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازیابی اطلاعات بکاپ بعلت فراموش کردن پسورد بازیابی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازیابی اطلاعات بکاپ بعلت فراموش کردن پسورد بازیابی

سلام دوستان بامرام امیدوارمکه خوبباشین
    یه گوشی سونی زد1 دارم چندوقتی بود وقتی میزان شارژش 90بود بمحضیکه وایفاشو روشن میکردم یک دقیقه بعد میزان شارژ صفرمیشد ونهایتا خاموش میشد،بغیر روزایکه وایفا روشن نمیکردم شارژش تا 3الی4روز میرفت،حدس زدم که شاید ویروسی شده باشه گفتم ریست کارخانه یش کنم شاید درست شد،من همیشه گوشیم به برنامه های بکاپ گیر مثل گوگل درایو و جی کلود بکاپ مجهزه وسه تا جیمیل به. دو گوشی هام وصلن که اطلاعات لحظه ی رو به فضای ابری ذخیره میکنند(ببخشید اسم برنامه هارو انگلیسی ننوشتم باگوشی که دارم پست میزارم بمحضیکه کیبورد رو ازفارسی به انگلیسی تبدیل کنم پیجم میپره)خلاصه قبله ریستور کردن نگاهی نکردم که ببینم گوشی مورد نظر به کدوم جیمیل وصله،باخاطرصدرصد ریستوری کردم گوشی صفرشد رفتم قسمت بکاپ&ریستور تا دکمه ریستور(بازیابی) روزدم دیدم پیغام اومدکه رمز مورد نظرو واردکنین،مثل شمع وا رفتم،اخه تا اونجاییکه یادمه قسمت بکاپ گیری گوشی رو رمزشو فعال نمیکردم درثانی از ان موقع سه سال میگذره هیچی یادم نیس،گفتم شاید پیشفرض رمز گوشی خودش زده 4تاصفرزدم 1234زدم اما هیچ فایده،رفتم سراغ گوگل درایو بازش کردم نوشت اگه اکانت دارید ساین این کنید حالا موندم کدوم از سه جیمیل بهش وصل بوده خلاصه هرسه جیمیل رو بهش ادد کردم. داخل یکیش دیدم نوشته بکاپ جی کلود،روش تاج کردم دیدم بازمیشه یمشت عدد وکد. گفتم برنامشو نصب کنم حتما شناساییش میکنه بازش میکنه برنامشو نصب کردم اونم نمیدونستم به کدوم جیمیل وصل بوده هرسه تا جیمیلو میزنم بعد میگه سرور پیدا نشد تلاش مجدد رومیزنم همین اش همین کاسه دیشب که زدم ازدیشب دایره میچرخه و میگه لطفا صبرکنید الان 24ساعت شده هنوز دایره میچرخه،جیمیل همگام سازی هم وصله،دیروز سرچ کردم نوشته بود برنامه دکترفوند بازیابی میکنه رو دسکتاپ دانلود و نصبش کردم گوشی رو به کامپیوتر وصلکردم یکساعت صبرکردم خوشحال که داره خوب اطلاعاتمو لیست کرده بعده یکساعت الافی دکمه فینشو زدم که اطلاعات بازیابی شده سواره گوشی کنه تا فینیشو زدم پیغام اومد برنامه پولی هست پرداخت کنین تا اطلاعات سوارگوشی بشن،خیلی ضدحال بدی شد،ازشما دوستان گرامی خواهش میکنم اگه تجربه ی دارن یاترفندی بلدن دراختیار منم بزارن،عکسا واهنگا برام مهم نیست فقط دفترچه یادداشتش میخام برگرده تمام شماره حسابها ورمزا داخلش بوده،اگه تا12ام نتونم دفترچه یادداشتمو برنگردونم قسط واممو نمیتونم بدم گگگگ،دوستان بامرام لطفا راهنماییم کنین.گوشی سونی زد1.
    همیشه در قلبم زنده ی استاد تحیری
لطفا صبر کنید...
X