اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیازمند به یک مدار آژیر دزد گیر برای بلندگو شیپوری 8اهم 30 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیازمند به یک مدار آژیر دزد گیر برای بلندگو شیپوری 8اهم 30 وات

سلام یه مدار با عنوان گفته شده کسی سراغ داره؟؟

پاسخ : نیازمند به یک مدار آژیر دزد گیر برای بلندگو شیپوری 8اهم 30 وات

منم خیلی وقته دارم سراغ مدارش میگردم. لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rashidian1361 نمایش پست ها
      منم خیلی وقته دارم سراغ مدارش میگردم. لطفا راهنمایی کنید
      دوست عزیز
      میتوانید خیلی ساده از یک مدار آژیر و آمپلی فایر 30 وات استفاده کنید ولی ....
      اگر منظور شما آژیر با ولتاژ 12 ولت باشد .... در بهترین شریط و تنها توسط یک آمپلی فایر پل تنها میتوانید از نظر تئوری تنها 18 وات روی بلندگو 8 اهم بدست آورید ... و در عمل این مقدار نزدیک 12 وات میباشد ....و برای قدرت بیشتر ناگزیر از مدارهای افزایش .ولتاژ میباشید ....
      لطفا در مورد ولتاو و کاربرد آژیر درخواستی توضیحات بیشتری اضافه فرمایید
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
        دوست عزیز
        میتوانید خیلی ساده از یک مدار آژیر و آمپلی فایر 30 وات استفاده کنید ولی ....
        اگر منظور شما آژیر با ولتاژ 12 ولت باشد .... در بهترین شریط و تنها توسط یک آمپلی فایر پل تنها میتوانید از نظر تئوری تنها 18 وات روی بلندگو 8 اهم بدست آورید ... و در عمل این مقدار نزدیک 12 وات میباشد ....و برای قدرت بیشتر ناگزیر از مدارهای افزایش .ولتاژ میباشید ....
        لطفا در مورد ولتاو و کاربرد آژیر درخواستی توضیحات بیشتری اضافه فرمایید
        با تشکر از راهنمایی تون.
        برا مدار دزدگیر خونه میخوام. ۱۲ولته باطری ۴ آمپر. از سیرن استفاده شده که یه مقداری صداش ضعیفه. مثه دزدگیر ماشین صدا داره.
        خدا خیرتون بده با این سایتتون و اعضاش

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی تون.
          برا مدار دزدگیر خونه میخوام. ۱۲ولته باطری ۴ آمپر. از سیرن استفاده شده که یه مقداری صداش ضعیفه. مثه دزدگیر ماشین صدا داره.
          سلام
          با tda-7377 میتونید 2 تا از این بلندگو شیپوری ها بزارین ولتاژ کاری این آیسی 12 ولت 3 آمپر هست
          موفق باشید

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی تون.
            SEE! TDA2030 Bridge amplifier circuit diagram with PCB layout, output of 35W at 8 ohms speaker. It use dual 15V DC power supply at 2A.
            پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

با سلام و تشکر از پاسخ شما. ببخشید من شاید خیلی سواد این کار رو نداشته باشم بصورت تجربی کار میکنم و شاید منظورمو خوب نرسوندم. من مداری میخوام که از یک طرف ۱۲ ولت وصل بشه و خروجیش رو بلندگو وصل کنم که آژیر بکشه. مدار تقویت منظورم نیست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X