اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسمبلر برای PIC

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسمبلر برای PIC

با سلام به دوستان اینجانب یک کامپایلر pic می خواستم البته برای برنامه های اسبلی :cry: :cry: :cry: سایت آن برای دانلود
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

pic

دوست عزیز لطفا تو سایت سرچ کنید اگه موضوع مورد نظر وجود نداشت تاپیک بزنید...
    تاپیک های مشابه وجود دارند.

دیدگاه

ok

می سه بگید کدام تاپیک
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

Re: pic

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
        با سلام به دوستان اینجانب یک کامچایلر pic می خواستم البته برای برنامه های اسبلی :cry: :cry: :cry: سایت آن برای دانلود
        با سلام
        دوست عزیز معمولا اسمبلر های هر کدوم برای یه نوع میکرو هستند مثلا برای pic16f84
        واسه همین شما تو اینترنت با سرچ اسم میکرو به همراه کلمه اسمبلی می تونی بهر احتی کامپایلرشو پیدا بکنی
        موفق باشی

دیدگاه

excuse me

ببخشید مهندس من می خواهم راجع به pic 16f873
          و یک محیط مثلا مثل pic basic pro اما به زبان اسمبلی چون یک فایلی دارم که به زبان اسمبلی و برای این میکرو راجع به پروژه من است می خواهم آن برنامه ای رو که از اینترنت گرفتم یک کمی تغییر بدم
          البته من با pic تا به خال کار نکردم یعنی (ببخشید) بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:
          اول توکل
          دوم پشتکار
          سوم مشورت
          چهارم عمل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط "رضا حاجی زاده"
            با سلام
            واسه همین شما تو اینترنت با سرچ اسم میکرو به همراه کلمه اسمبلی می تونی بهر احتی کامپایلرشو پیدا بکنی
            با عرض معذرت نه دوست عزیز اینطور نیستش هر شرکتی که یه نوع خاصی از میکروکنترلرها رو تولید میکنه همیشه یه پروگرمر و یه اسمبلر ( در حالت پیشرفته یه Integrated Development Environment : IDE کامل ) رایگان برای چیپ های خودش عرضه میکنه که شرکت میکروچیپ هم از این قاعده مستثنا نیستش 8) اسم IDE این شرکت MPLAB هستش که هم اسمبلره هم کامپایلره و هم دیباگر و ... خلاصه یه IDE کامله که تمامی سری های میکروکنترلرهای PIC رو ساپورت میکنه نه فقط شماره خاصی مثل PIC16F84 یا ... این IDE حتی قابل integrate شدن با برنامه proteus هم هستش به این معنی که سورس اسمبلی برنامه های شما که در محیط MPLAB نوشته میشه میتونه مستقیماً بوسیله پروتیوس خط به خط دیباگ و اجرا بشه بدین ترتیب شما میتونید براحتی برنامه تون رو دیباگ کرده و گسترشش بدید 8)

اضافه شده در تاریخ :
            نوشته اصلی توسط "hd_uni_pro"
            ببخشید مهندس من می خواهم راجع به pic 16f873
            و یک محیط مثلا مثل pic basic pro اما به زبان اسمبلی چون یک فایلی دارم که به زبان اسمبلی و برای این میکرو راجع به پروژه من است می خواهم آن برنامه ای رو که از اینترنت گرفتم یک کمی تغییر بدم البته من با pic تا به حال کار نکردم
            دوست عزیز شما باید از IDE خود شرکت Microchip استفاده کنید که یه اسمبلر کامل هستش برای تمامی PIC هایی که این کمپانی تولید کرده اسمش هم MPLAB هستش ورژن ماله من 7.3 هستش حجمش هم حدود 34 مگه :( اگه به سایت میکروچیپ بری و عبارت MPLAB رو سرچ کنی حتماً لینک دانلود و فایل های راهنماش رو میتونی پیدا کنی موفق باشی
            از ماست که بر ماست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATMEGA
              نوشته اصلی توسط رضا حاجی زاده
              با سلام
              با عرض معذرت نه دوست عزیز اینطور نیستش هر شرکتی که یه نوع خاصی از میکروکنترلرها رو تولید میکنه همیشه یه پروگرمر و یه اسمبلر ( در حالت پیشرفته یه IDE کامل ) رایگان برای چیپ های خودش عرضه میکنه که شرکت میکروچیپ هم از این قاعده مستثنا نیستش 8) اسم IDE این شرکت MPLAB هستش که هم اسمبلره هم کامپایلره و هم دیباگر و ... خلاصه یه IDE کامله که تمامی سری های میکروکنترلرهای PIC رو ساپورت میکنه نه فقط شماره خاصی مثل PIC16F84 یا ... این IDE حتی قابل integrate شدن با برنامه proteus هم هستش به این معنی که برنامه های اسمبلی شما که در محیط MPLAB نوشته میشه میتونه مستقیماً بوسیله پروتیوس دیباگ و اجرا بشه
              با سلام
              من تمام حالت رو عرض نکردم
              من منظورم این بود اگه می خوای به راحتی اسمبلرهای pic رو پیدا بکنی می تونی این کاررو یکنی
              وگرنه بله نرم افزارهای خود شرکت میکرو چیپ که حرف نداره
              موفق باشی

دیدگاه

پاسخ : pic

سلام ببخشید من برای ساختن فایل
                hex
                در
                mplab
                و برای میکرو :bye16f84a
                به مشکل برخوردم اگر کسی از دوستان من رو راهنمایی کنه ممنون میشم
                اول توکل
                دوم پشتکار
                سوم مشورت
                چهارم عمل

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X