ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

اسمبلر براي PIC

با سلام به دوستان اينجانب يک کامپايلر pic مي خواستم البته براي برنامه هاي اسبلي :cry: :cry: :cry: سايت آن براي دانلود
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,211

pic

دوست عزيز لطفا تو سايت سرچ كنيد اگه موضوع مورد نظر وجود نداشت تاپيك بزنيد...
    تاپيك هاي مشابه وجود دارند.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

ok

می سه بگید کدام تاپیک
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

Re: pic

نقل قول نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
    با سلام به دوستان اینجانب یک کامچایلر pic می خواستم البته برای برنامه های اسبلی :cry: :cry: :cry: سایت آن برای دانلود
    با سلام
    دوست عزيز معمولا اسمبلر هاي هر كدوم براي يه نوع ميكرو هستند مثلا براي pic16f84
    واسه همين شما تو اينترنت با سرچ اسم ميكرو به همراه كلمه اسمبلي مي توني بهر احتي كامپايلرشو پيدا بكني
    موفق باشي
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

excuse me

ببخشید مهندس من می خواهم راجع به pic 16f873
    و یک محیط مثلا مثل pic basic pro اما به زبان اسمبلی چون یک فایلی دارم که به زبان اسمبلی و برای این میکرو راجع به پروژه من است می خواهم آن برنامه ای رو که از اینترنت گرفتم یک کمی تغییر بدم
    البته من با pic تا به خال کار نکردم یعنی (ببخشید) بوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووق :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    2006/08/11
    215
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط "رضا حاجي زاده"
    با سلام
    واسه همين شما تو اينترنت با سرچ اسم ميكرو به همراه كلمه اسمبلي مي توني بهر احتي كامپايلرشو پيدا بكني
    با عرض معذرت نه دوست عزيز اينطور نيستش هر شرکتي که يه نوع خاصي از ميکروکنترلرها رو توليد ميکنه هميشه يه پروگرمر و يه اسمبلر ( در حالت پيشرفته يه Integrated Development Environment : IDE کامل ) رايگان براي چيپ هاي خودش عرضه ميکنه که شرکت ميکروچيپ هم از اين قاعده مستثنا نيستش 8) اسم IDE اين شرکت MPLAB هستش که هم اسمبلره هم کامپايلره و هم ديباگر و ... خلاصه يه IDE کامله که تمامي سري هاي ميکروکنترلرهاي PIC رو ساپورت ميکنه نه فقط شماره خاصي مثل PIC16F84 يا ... اين IDE حتي قابل integrate شدن با برنامه proteus هم هستش به اين معني که سورس اسمبلي برنامه هاي شما که در محيط MPLAB نوشته ميشه ميتونه مستقيماً بوسيله پروتيوس خط به خط ديباگ و اجرا بشه بدین ترتیب شما میتونید براحتي برنامه تون رو ديباگ کرده و گسترشش بديد 8)

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط "hd_uni_pro"
    ببخشید مهندس من می خواهم راجع به pic 16f873
    و یک محیط مثلا مثل pic basic pro اما به زبان اسمبلی چون یک فایلی دارم که به زبان اسمبلی و برای این میکرو راجع به پروژه من است می خواهم آن برنامه ای رو که از اینترنت گرفتم یک کمی تغییر بدم البته من با pic تا به حال کار نکردم
    دوست عزیز شما باید از IDE خود شرکت Microchip استفاده کنید که یه اسمبلر کامل هستش برای تمامی PIC هایی که این کمپانی تولید کرده اسمش هم MPLAB هستش ورژن ماله من 7.3 هستش حجمش هم حدود 34 مگه :( اگه به سایت میکروچیپ بری و عبارت MPLAB رو سرچ کنی حتماً لینک دانلود و فایل های راهنماش رو میتونی پیدا کنی موفق باشی
    از ماست که بر ماست !
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط ATMEGA
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا حاجي زاده
    با سلام
    با عرض معذرت نه دوست عزیز اینطور نیستش هر شرکتی که یه نوع خاصی از میکروکنترلرها رو تولید میکنه همیشه یه پروگرمر و یه اسمبلر ( در حالت پیشرفته یه IDE کامل ) رایگان برای چیپ های خودش عرضه میکنه که شرکت میکروچیپ هم از این قاعده مستثنا نیستش 8) اسم IDE این شرکت MPLAB هستش که هم اسمبلره هم کامپایلره و هم دیباگر و ... خلاصه یه IDE کامله که تمامی سری های میکروکنترلرهای PIC رو ساپورت میکنه نه فقط شماره خاصی مثل PIC16F84 یا ... این IDE حتی قابل integrate شدن با برنامه proteus هم هستش به این معنی که برنامه های اسمبلی شما که در محیط MPLAB نوشته میشه میتونه مستقیماً بوسیله پروتیوس دیباگ و اجرا بشه
    با سلام
    من تمام حالت رو عرض نكردم
    من منظورم اين بود اگه مي خواي به راحتي اسمبلرهاي pic رو پيدا بكني مي توني اين كاررو يكني
    وگرنه بله نرم افزارهاي خود شركت ميكرو چيپ كه حرف نداره
    موفق باشي
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

پاسخ : pic

سلام ببخشید من برای ساختن فایل
    hex
    در
    mplab
    و برای میکرو :bye16f84a
    به مشکل برخوردم اگر کسی از دوستان من رو راهنمایی کنه ممنون میشم
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8