اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست امپلی فایر خانگی 600 rms

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست امپلی فایر خانگی 600 rms

درود بر شما وقتتون بخیر
    دوستان عزیز من 4 عدد میدرنج سونی و 4 عدد ووفر سونی 5 اینچی که برای سیستم صوتی خانگی vx555 سونی هست در اختیار دارم.بر روی باکس بلندگو ها عدد 6 اهم درج شده.بر روی خود ضبط هم 140+140 rms و 3600 p.m.p.o درج شده است.اما نمیدونم این اعداد و ارقام حقیقت دارند یا خیر.بر روی خود مید و ووفر ها هم فقط شماره سریال درج شده و وات و اهمی وجود ندارد.بنده میخوام این 8 عدد بلندگو را در

باکس جدید نصب کنم و اسپیکری مناسب بسازم
    منتهی به دلیل این که از وات و اهم دقیق بلندگو ها اطلاعی ندارم درمانده شده ام.و حتی توان انتخاب امپلی فایر مناسب را هم ندارم.
    به نظر شما چاره کار من چیست؟

بنده سوالم را در تاپیک های مختلف مطرح کردم عذر خواهی من را ازین بابت بپذیرید زیرا تعجیل در کار است و نیاز شدید به راهاندازی این اسپیکر دارم

پاسخ : درخواست امپلی فایر خانگی 600 rms

نوشته اصلی توسط lyas نمایش پست ها
    درود بر شما وقتتون بخیر
    دوستان عزیز من 4 عدد میدرنج سونی و 4 عدد ووفر سونی 5 اینچی که برای سیستم صوتی خانگی vx555 سونی هست در اختیار دارم.بر روی باکس بلندگو ها عدد 6 اهم درج شده.بر روی خود ضبط هم 140+140 rms و 3600 p.m.p.o درج شده است.اما نمیدونم این اعداد و ارقام حقیقت دارند یا خیر.بر روی خود مید و ووفر ها هم فقط شماره سریال درج شده و وات و اهمی وجود ندارد.بنده میخوام این 8 عدد بلندگو را در

باکس جدید نصب کنم و اسپیکری مناسب بسازم
    منتهی به دلیل این که از وات و اهم دقیق بلندگو ها اطلاعی ندارم درمانده شده ام.و حتی توان انتخاب امپلی فایر مناسب را هم ندارم.
    به نظر شما چاره کار من چیست؟

بنده سوالم را در تاپیک های مختلف مطرح کردم عذر خواهی من را ازین بابت بپذیرید زیرا تعجیل در کار است و نیاز شدید به راهاندازی این اسپیکر دارم

درود
    شما میتوانید با استفاده از icهای stk مانند stk402-120 بلندگوهای خود را راه اندازی بکنید ...احتیاج به قطعات زیادی ندارد و کیفیت قابل قبولی دارد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
      درود
      شما میتوانید با استفاده از icهای stk مانند stk402-120 بلندگوهای خود را راه اندازی بکنید ...احتیاج به قطعات زیادی ندارد و کیفیت قابل قبولی دارد...

واقعا مخلصانه از شما تشکر مندم بابت پاسخ.ممکن هست بیشتر توضیح بدین درباره تهیه استفاده ازین نوع تراشه هایی که نام بردین

دیدگاه

واقعا مخلصانه از شما تشکر مندم بابت پاسخ.ممکن هست بیشتر توضیح بدین درباره تهیه استفاده ازین نوع تراشه هایی که نام بردین
        درود
        فروشگاه این سایت ic stk موجود نمیباشد ...
        شما میتوانید از این ماژول آماده استفاده بکنید..
        خرید انواع برد و ماژول آمپلی فایر Amplifier تقویت کننده صوتی - کیت ساب ووفر و پری آمپلی فایر خانگی، خودرویی با قدرت و توان بالا و قیمت مناسب در فروشگاه ECA

دیدگاه

درود
          فروشگاه این سایت ic stk موجود نمیباشد ...
          شما میتوانید از این ماژول آماده استفاده بکنید..
          https://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA...8-xh-m190.html
          ممنونم.بعد این ماژول برای 8 عدد بلندگو ضعیف نیست؟

ic stk رو از کجا تهیه کنم و چطور باهاش یک مدار اپلی فایر پر قدرت بسازم؟

دیدگاه

ممنونم.بعد این ماژول برای 8 عدد بلندگو ضعیف نیست؟

ic stk رو از کجا تهیه کنم و چطور باهاش یک مدار اپلی فایر پر قدرت بسازم؟

آمپیلی فایرهای دیجیتال از نظر قدرت و مصرف بهینه، بهتر میباشند و در اکثر تولیدات جدید از این سری استفاده میشود ...
            این ماژولها آماده هستند و آی سی stk اورجینال به سختی پیدا میشود...

دیدگاه

آمپیلی فایرهای دیجیتال از نظر قدرت و مصرف بهینه، بهتر میباشند و در اکثر تولیدات جدید از این سری استفاده میشود ...
              این ماژولها آماده هستند و آی سی stk اورجینال به سختی پیدا میشود...
              فرمایشات شما صحیح است.فقط حس میکنم این ماژولی که نعرفی کردین ضعیف هست
              اگر بخواییم نوشته های روی ضبط سونی را مد نظر بگیریم به امپلی فایری با قدرت 600 rms نیاز داریم...شما پیشنهادی دارین؟

دیدگاه

اگر بخواییم نوشته های روی ضبط سونی را مد نظر بگیریم به امپلی فایری با قدرت 600 rms نیاز داریم...شما پیشنهادی دارین؟
                من یه سونی sony lbt DR6 دارم ، یه کانال از آمپش سوخت مجبور شدم بازش کنم یه ای سی STK411-550E توش بود ، روی ضبط هم نوشته بود 250+250 RMS یعنی 500 وات RMS ولی ای سی اصلش 30 دلار بود که اصلا ارزش تعمیر نداشت و یه آمپ ماشین براش گزاشتم و یه گیرنده بلوتوث که با یه پاور سوخته تعمیری کار میکنه که واقعا هم هزینه شد.

دیدگاه

این 600 وات واقعی نمیباشد و تبلیغ میباشد ic ضبط vx555به شماره stk442-130 میباشد و طبق دیتاشیت خروجی آن 100 وات بیشتر نیست !!!

اگر اصرار به استفاده از ic stk دارید ماژولهای زیر هم موجود است ...

جدیدترین ویرایش توسط hossein951ann; ۲۱:۲۶ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
                    من یه سونی sony lbt DR6 دارم ، یه کانال از آمپش سوخت مجبور شدم بازش کنم یه ای سی STK411-550E توش بود ، روی ضبط هم نوشته بود 250+250 RMS یعنی 500 وات RMS ولی ای سی اصلش 30 دلار بود که اصلا ارزش تعمیر نداشت و یه آمپ ماشین براش گزاشتم و یه گیرنده بلوتوث که با یه پاور سوخته تعمیری کار میکنه که واقعا هم هزینه شد.
                    تشکر از بابت پاسخ شما.الان میفرمایین که من یک امپ اتومبیل برای این چهار باند ضبط sony vx555 بذارم؟چه امپی مناسب هست برای این بلندگو ها؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

این 600 وات واقعی نمیباشد و تبلیغ میباشد ic ضبط vx555به شماره stk442-130 میباشد و طبق دیتاشیت خروجی آن 100 وات بیشتر نیست !!!

اگر اصرار به استفاده از ic stk دارید ماژولهای زیر هم موجود است ...

https://eshop.eca.ir/%D8%B3%D8%A7%D8...7-stk4241.html
                    خیلی خیلی تشکر میکنم از شما که همراه من هستین در این پروژه
                    اگر واقعا اینطور هست که میفرمایید من چون دو جفت بلندگوی vx555 تهیه کردم سر جمع 200 rms نیاز دارم.ایا اطلاعاتتون صد در صد صحیح و قابل اطمینان هست چون میخوام امپلی فایر و تغذیه خریداری کنم میپرسم

دیدگاه

تشکر از بابت پاسخ شما.الان میفرمایین که من یک امپ اتومبیل برای این چهار باند ضبط sony vx555 بذارم؟چه امپی مناسب هست برای این بلندگو ها؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خیلی خیلی تشکر میکنم از شما که همراه من هستین در این پروژه
                      اگر واقعا اینطور هست که میفرمایید من چون دو جفت بلندگوی vx555 تهیه کردم سر جمع 200 rms نیاز دارم.ایا اطلاعاتتون صد در صد صحیح و قابل اطمینان هست چون میخوام امپلی فایر و تغذیه خریداری کنم میپرسم
                      خیر، این راه حل برای من مناسب بود چون همه این قطعات رو توی اشغال های الکترونیکم داشتم. بیشتر راه حل اقتصادی بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
                        خیر، این راه حل برای من مناسب بود چون همه این قطعات رو توی اشغال های الکترونیکم داشتم. بیشتر راه حل اقتصادی بود

خب جناب الان با شراط من چه راه حلی در نظر دارین؟

دیدگاه

سلام خسته نباشید میخواستم راجع به توالی فاز بدونم

دیدگاه

تشکر از بابت پاسخ شما.الان میفرمایین که من یک امپ اتومبیل برای این چهار باند ضبط sony vx555 بذارم؟چه امپی مناسب هست برای این بلندگو ها؟ دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم خیلی خیلی تشکر میکنم از شما که همراه من هستین در این پروژه اگر واقعا اینطور هست که میفرمایید من چون دو جفت بلندگوی vx555 تهیه کردم سر جمع 200 rms نیاز دارم.ایا اطلاعاتتون صد در صد صحیح و قابل اطمینان هست چون میخوام امپلی فایر و تغذیه خریداری کنم میپرسم
                            به نظر من استفاده از ماژول آمپیلی آماده دیجیتال بهتر است چون دارای انواع مدارهای حفاظتی مانند اتصال کوتاه ...اضافه بار ...بالارفتن حرارت و .... هستند در صورتیکه در مورد ماژولهای stk موارد حفاظتی ذکر نشده و اگر کم و زیادی بشود مثلاً خروجی اتصال کوتاه بشود ic سریع میسوزد و باید پول زیادی بابت ic stk پرداخت بکنید!!!!

دیدگاه

به نظر من استفاده از ماژول آمپیلی آماده دیجیتال بهتر است چون دارای انواع مدارهای حفاظتی مانند اتصال کوتاه ...اضافه بار ...بالارفتن حرارت و .... هستند در صورتیکه در مورد ماژولهای stk موارد حفاظتی ذکر نشده و اگر کم و زیادی بشود مثلاً خروجی اتصال کوتاه بشود ic سریع میسوزد و باید پول زیادی بابت ic stk پرداخت بکنید!!!!
                              بابت توضیحات جامع و کاملتون واقعا متشکرم
                              حالا با این تفاسیر از نظر شما بهترین ماژولی که میشه برای دو جفت باند ضبط سونی vx555 (که هر باند دارای یک عدد میدرنج،یک عدد تیوتر،یک عدد وفر هست و من در حال حاضر 4 عدد میدرنج،4 عدد ووفر و 4 عدد تیوتر دارم و پشت باکس باند عدد 6 اهم درج شده) استفاده کرد کدوم ماژول هست؟

تصویر ضبط و باند:

جدیدترین ویرایش توسط lyas; ۰۲:۰۰ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X