ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    2017/12/20
    اصفهان
    53
    8

پاسخ : ساخت امپلی فایر پرتابل با توان 15 الی 20 وات

نقل قول نوشته اصلی توسط real_ahmadi

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام داداشم خوبی
    ای سی با 10 روشن میشه ولی کیفیت نداره با این ولتاژ
    ببینید ای سی هایی که داریم میگیم ولتاژ بالای 12 میخوان تا کیفیت قابل قبول بدن من واسه پرتابل 12 ولت و یه باند قوی تر از باند شما 2050 پیشنهاد میدم ولی واسه باند شما بهترین راه همون 3 وات هستش (گفتم بازم میگم شما 1000 واتم داشته باشی باکست خوب نباشه عملا همش حروم میشه) یا باندتو قوی تر کن و 2050 بزار ولتاژش هم بالای 12 بده یا 3 وات بزار با همین باند ها همه باتری هارو هم موازی کن
    بریج اون ای سی هایی که میگی رو توی دیتاشیت ببین تغذیه دوبل میخواد فک کنم (یادم نیست)
    اره به گوگل اعتماد کن ولی در صورتی میتونی اعتماد کنی که اطلاعات کافی داشته باشی چون مطالب چرت زیاد شده
    بازم اختیار باخودت
    موفق باشی
    سلام داداشی گل گلاب خودم
    ممنون شما خوب هستید
    راستش اون نکته در مورد باکس مناسب رو خودم هم تجربه کردم
    یک امپلی فایر با ایسی TDA7394 که ایسی ۱۰۰ واتی هست ساخته بودم و به یک باند متصلش کردم و تقریبا صدای خوبی داشت ولی وقتی همون باند رو داخل یه باکس قرار دادم صدا چندین برابر شد . دهن خودم باز مونده بود از میزان افزایش صدای باند
    باند من خودش یه باکس خیلی خفن و خوشگل داره اینم عکس هاش

اخه واقعا حیفم میاد برای این باند یه امپ ۳ وات بزارم. قبلا تا ۳۰ وات هم بهش توان دادم اخ نمیگفت
    دنبال ایسی 2050 خیلی گشتم ولی مثل اینکه کلا گیر نمیاد که اینم از شانس بد منه
    تغذیه دوبل مال ایسی 2030 هستش ولی ایسی 2003 بچه خوبیه با تغذیه تک راه میوفته اینم چند تا از مدار های بریجش

اطلاعات من در برابر اساتیدی مثل شما هیچی نیست برای همین میخوام ببینم مدار های بالا کار میکنند یا نه چون واقعا بودجه محدودی دارم
    راستی در مورد باتری ها هم فکر کنم بتونم دو تا باتری از دوستم بگیرم که بشه ۸ تا باتری
    ممنون از وقتی که میزارید
    موفق باشید
    ویرایش توسط MOHAMADHV : 2019/04/19 در ساعت 22:01
    2014/11/14
    ECA
    4,182
    2,734

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMADHV

سلام داداشی گل گلاب خودم
    ممنون شما خوب هستید
    راستش اون نکته در مورد باکس مناسب رو خودم هم تجربه کردم
    یک امپلی فایر با ایسی TDA7394 که ایسی ۱۰۰ واتی هست ساخته بودم و به یک باند متصلش کردم و تقریبا صدای خوبی داشت ولی وقتی همون باند رو داخل یه باکس قرار دادم صدا چندین برابر شد . دهن خودم باز مونده بود از میزان افزایش صدای باند
    باند من خودش یه باکس خیلی خفن و خوشگل داره اینم عکس هاش

اخه واقعا حیفم میاد برای این باند یه امپ ۳ وات بزارم. قبلا تا ۳۰ وات هم بهش توان دادم اخ نمیگفت
    دنبال ایسی 2050 خیلی گشتم ولی مثل اینکه کلا گیر نمیاد که اینم از شانس بد منه
    تغذیه دوبل مال ایسی 2030 هستش ولی ایسی 2003 بچه خوبیه با تغذیه تک راه میوفته اینم چند تا از مدار های بریجش

اطلاعات من در برابر اساتیدی مثل شما هیچی نیست برای همین میخوام ببینم مدار های بالا کار میکنند یا نه چون واقعا بودجه محدودی دارم
    راستی در مورد باتری ها هم فکر کنم بتونم دو تا باتری از دوستم بگیرم که بشه ۸ تا باتری
    ممنون از وقتی که میزارید
    موفق باشید
    سلام
    پس یه کار کن باتری هاتو 4تا 4تا سری کن حالا باهم موازی کن(متوجه منظورم شدی؟؟)اینجوری ولتاژ 14.4 ولت میشه
    باکسشم عالیه همین طراحی شده واس خودشه ای سی 2050 تو فروشگاه های اینترنتی هم گیر نمیاد؟؟؟مطمئنی؟
    ای سی 7297 دوتا 15 وات میده
    بریج 2003 چقدر هست توانش؟؟
    بریج ای سی 2005 توان 20 وات رو میده این هم به نظرم خوب باشه
    با این ای سی مقایسش کن هرکدوم بهتر بود همونو استفاده کن
    موفق باشی
    ویرایش توسط real_ahmadi : 2019/04/20 در ساعت 06:03
    قوی شدن و خوب ماندن خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است.
    Networker at PISC

2017/12/20
    اصفهان
    53
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط real_ahmadi

سلام
    پس یه کار کن باتری هاتو 4تا 4تا سری کن حالا باهم موازی کن(متوجه منظورم شدی؟؟)اینجوری ولتاژ 14.4 ولت میشه
    باکسشم عالیه همین طراحی شده واس خودشه ای سی 2050 تو فروشگاه های اینترنتی هم گیر نمیاد؟؟؟مطمئنی؟
    ای سی 7297 دوتا 15 وات میده
    بریج 2003 چقدر هست توانش؟؟
    بریج ای سی 2005 توان 20 وات رو میده این هم به نظرم خوب باشه
    با این ای سی مقایسش کن هرکدوم بهتر بود همونو استفاده کن
    موفق باشی
    سلام
    اره گرفتم چی شد
    این ایسی تقلبیش خیلی زیاده قیمت نوع اصلیش حدود ۱۶ تومنه که فقط فروشگاه ایسی کالا داشت و بقیه جا ها حدود ۵ تومان زده بودن
    بریج ۲۰۰۳ بیست وات توان داره کیفیتش هم خیلی خوبه
    اول نظر خودم روی این ایسی TDA2005 بود که بعد دیدم تو سایت کسایی که ساختن از کیفیتش راضی نیستن
    پس تو این هفته میرم خرید تا یکم قطعه بخرم
    سلامت باشید
    2019/03/11
    2
    2

سلام

من چند وقت پیش با جستجو در اینترنت موفق شدم یک اسپیکر بلوتوث بوم باکس بسازم.... و برای اینکه دوستان ی هم که مایل به ساختنش هستند و آشنایی درست ندارند ..بهشون کمک کنم.
    عکس شو اینجا قرار میدم. ببینید.

این هم نمای کنار.... البته کار ساخت باکسش رو توی کارگاه دوستم انجام دادیم... بخاطر همین خیلی تمیز و عالی طراحی شده

این عکس داخل باکس هستش ...

اینم یکی دیگه

این عکس زیر رو که مشاهده میکنید ... طراحی توی برنامه کورل دروا ایکس 7 انجام دادم.. بعد رفتم بیرون دادم روی تلق مولتی خش دار به همراه فکس 3 میلی برام توسط دستگاه سی ان سی در آوردند...اونی که الان می بینید روش پری آمپ و متعلقات دیگه بسته شده

خب راجب ... مدار ها ... به تفضیل در پست بعدی هم چنین نوع باطری ها و قیمت ها و اینکه چطوری بسته ام توضیح میدم..

ممنون.
    2019/03/11
    2
    2

بهترین کار.. خرید ماژول های ارزان قیمت هست... خودتونو خسته نکنید بشینید مدار آمپلی فایر طراحی کنید.. بیشتر کار مهندسی و نظارت توی اتصالات و طراحی انجام بدید..البته این پیشنهاد منه

معرفی ماژول های تهیه شده برای این بوم باکس 200 واتی ...

ماژول آمپلی فایر XH-M543 با آیسی TPA3116
    ولتاژ کار 12 تا 30 ولت.... که اگر ولت بالای 24 ولت بهش بدید تا 2*120 هم کار میکنه...البته به گفته کمپانی خودش .. و من هم همین جواب رو گرفتم.

برای تامین برق این آمپلی فایر از ماژول رگولاتور DC به DC افزاینده 6 آمپر با قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی استفاده کردم... بهش برق 12 ولت دادم و خروجی 24 ولت گرفتم

اینم ماژول با کیفیت پری آمپ XR1075 اول نمیخواستم بزارم ولی بعد دیدم این اسپیکرها با این حجم نیاز به پری هم داره....

در خصوص باتری .. من 12 تا باتری لیتیوم 18650 از بازار خریدم که بصورت 3 تا سری و 4 تا موازی بستم.. چون هر باتری 3.7 ولت برق داره جمع 3 تا باتری بصورت سری میشه 11.1 ولتکه بعد شارژ به 12.6 ولت میرسهوو چون 4 گروه سه تایی بصورت موازی بهم وصل کردم قابلیت تامین 4 آمپر واقعی رو برای آمپلی فایر بوجود میاره...

برای فهمیدن میزان شارژ باتری ...من یک نمایشگر سطح میزان شرژ باتری هم تهیه کردم... که بصورت ال ای دی نمایش میده.. اون نمایشگرهایی که توی بازار هست بصورت آماده هست که قابلیت نصب از روی باکس رو دارند ولی اینی که من تهیه کردم تونستم ال ای دی هاشو رو از جعبه بیرون بیارم تا کارم تمیزتز و حرفه ای تر جلوه بده..

2017/12/20
    اصفهان
    53
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط musicsadaf

بهترین کار.. خرید ماژول های ارزان قیمت هست... خودتونو خسته نکنید بشینید مدار آمپلی فایر طراحی کنید.. بیشتر کار مهندسی و نظارت توی اتصالات و طراحی انجام بدید..البته این پیشنهاد منه

معرفی ماژول های تهیه شده برای این بوم باکس 200 واتی ...

ماژول آمپلی فایر XH-M543 با آیسی TPA3116
    ولتاژ کار 12 تا 30 ولت.... که اگر ولت بالای 24 ولت بهش بدید تا 2*120 هم کار میکنه...البته به گفته کمپانی خودش .. و من هم همین جواب رو گرفتم.

برای تامین برق این آمپلی فایر از ماژول رگولاتور DC به DC افزاینده 6 آمپر با قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی استفاده کردم... بهش برق 12 ولت دادم و خروجی 24 ولت گرفتم

اینم ماژول با کیفیت پری آمپ XR1075 اول نمیخواستم بزارم ولی بعد دیدم این اسپیکرها با این حجم نیاز به پری هم داره....

در خصوص باتری .. من 12 تا باتری لیتیوم 18650 از بازار خریدم که بصورت 3 تا سری و 4 تا موازی بستم.. چون هر باتری 3.7 ولت برق داره جمع 3 تا باتری بصورت سری میشه 11.1 ولتکه بعد شارژ به 12.6 ولت میرسهوو چون 4 گروه سه تایی بصورت موازی بهم وصل کردم قابلیت تامین 4 آمپر واقعی رو برای آمپلی فایر بوجود میاره...

برای فهمیدن میزان شارژ باتری ...من یک نمایشگر سطح میزان شرژ باتری هم تهیه کردم... که بصورت ال ای دی نمایش میده.. اون نمایشگرهایی که توی بازار هست بصورت آماده هست که قابلیت نصب از روی باکس رو دارند ولی اینی که من تهیه کردم تونستم ال ای دی هاشو رو از جعبه بیرون بیارم تا کارم تمیزتز و حرفه ای تر جلوه بده..

سلام دوست عزیز
    واقعا چیز زیبایی شده من که کیف کردم
    منم با نظر شما موافقم ولی خوب چه کنیم با بودجه دانش اموزی که من دارم مجبورم از خیلی خواسته هام بگذرم
    من با دیدن تصاویر بوم باکس شما رفتم توی فکر این که دو جفت باند خفن از مغازه بابام بیارم و با چوب یه باکس خوشگل براشون بسازم و برای امپلی فایرش از یک ایسی TDA7377 استفاده کنم که خیلی کیفیت خفنی داره
    البته اول اون امپ ۲۰ وات رو برای قابل حمل بودنش میسازم بعدشم میرم برای ساخت یه امپ با دو جفت باند برای خونه

خلاصه من که با دیدن بوم باکس شما خیلی کیف کردم
    موفق باشید
    ویرایش توسط MOHAMADHV : 2019/04/20 در ساعت 23:24
    2017/04/30
    572
    214

سلام دوست عزیز
    واقعا چیز زیبایی شده من که کیف کردم
    منم با نظر شما موافقم ولی خوب چه کنیم با بودجه دانش اموزی که من دارم مجبورم از خیلی خواسته هام بگذرم
    من با دیدن تصاویر بوم باکس شما رفتم توی فکر این که دو جفت باند خفن از مغازه بابام بیارم و با چوب یه باکس خوشگل براشون بسازم و برای امپلی فایرش از یک ایسی TDA7377 استفاده کنم که خیلی کیفیت خفنی داره
    البته اول اون امپ ۲۰ وات رو برای قابل حمل بودنش میسازم بعدشم میرم برای ساخت یه امپ با دو جفت باند برای خونه

خلاصه من که با دیدن بوم باکس شما خیلی کیف کردم
    موفق باشید
    سلام
    برای باندتون من LA-4663 رو پیشنهاد میدم تو 12 ولت کیفیت محشری داره (با 3 آمپر)
    TDA-7377 هم خوبه و TDA-2030 هم خوبه
    موفق باشید
    زدن دکمه سپاس کارسختی نیست .........................
    بزرگ ترین مصیبت اینکه نه سواد کافی برای حرف زدن داری نه شعور کافی برای سکوت ..............آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند.!
    به امیدپیروزی .....
    2017/12/20
    اصفهان
    53
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ksra

سلام
    برای باندتون من LA-4663 رو پیشنهاد میدم تو 12 ولت کیفیت محشری داره (با 3 آمپر)
    TDA-7377 هم خوبه و TDA-2030 هم خوبه
    موفق باشید
    سلام
    ممنون از پیشنهادتون
    من یک ایسی LA4620 هم دارم که از یک رادیو درش اوردم
    قسمتی که مال ای سی بود رو از برد اصلی رادیو بریدم و فقط ورودی صدا و خروجی صدا و تغذیه بهش میدادم
    با این که خروجیش دو تا ۱۷ واته ولی TDA7377 که خروجیش دو تا ۳۰ واته رو تا میکرد میذاشت تو جیبش و به عبارت دیگه قورتش میداد
    ولی چون کیفیتش زیاد خوب نبود گذاشتمش کنار
    ممکنه کیفیت پایینش مال اون برد باشه ؟ چون بدون وصل کردن ورودی همونقدر نویز داشت که با وصل کردن ورودی نویز داشت که البته تو ولوم بالا نویز هم با صدا تقویت میشد
    موفق باشید
    2017/04/30
    572
    214

سلام
    ممنون از پیشنهادتون
    من یک ایسی LA4620 هم دارم که از یک رادیو درش اوردم
    قسمتی که مال ای سی بود رو از برد اصلی رادیو بریدم و فقط ورودی صدا و خروجی صدا و تغذیه بهش میدادم
    با این که خروجیش دو تا ۱۷ واته ولی TDA7377 که خروجیش دو تا ۳۰ واته رو تا میکرد میذاشت تو جیبش و به عبارت دیگه قورتش میداد
    ولی چون کیفیتش زیاد خوب نبود گذاشتمش کنار
    ممکنه کیفیت پایینش مال اون برد باشه ؟ چون بدون وصل کردن ورودی همونقدر نویز داشت که با وصل کردن ورودی نویز داشت که البته تو ولوم بالا نویز هم با صدا تقویت میشد
    موفق باشید
    سلام
    اون بردو از آیسی جدا کن و بندازش کنار
    باید باسیم میبندی از سیم های شیلد دار استفاده کنی و همینطور خازن های ظرفیت بالا برای منبع تغذیت بزاری
    یه اکولایزر هم برای خانواده ی آی سی های LA خیلی عالیشون میکنه
    همچنین باید بدنه هدسینگ آیسی رو به ارت هم وصل کنی
    این مراحل رو بری نویز به حداقل میرسه (یعنی باید گوشتو به باند حسابی فشار بیاری تا بشنوی که یه فش فش هست که قال چشم پوشیه )
    موفق باشی
    ویرایش توسط ksra : 2019/04/22 در ساعت 10:17
    زدن دکمه سپاس کارسختی نیست .........................
    بزرگ ترین مصیبت اینکه نه سواد کافی برای حرف زدن داری نه شعور کافی برای سکوت ..............آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند.!
    به امیدپیروزی .....
    2017/12/20
    اصفهان
    53
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ksra

سلام
    اون بردو از آیسی جدا کن و بندازش کنار
    باید باسیم میبندی از سیم های شیلد دار استفاده کنی و همینطور خازن های ظرفیت بالا برای منبع تغذیت بزاری
    یه اکولایزر هم برای خانواده ی آی سی های LA خیلی عالیشون میکنه
    همچنین باید بدنه هدسینگ آیسی رو به ارت هم وصل کنی
    این مراحل رو بری نویز به حداقل میرسه (یعنی باید گوشتو به باند حسابی فشار بیاری تا بشنوی که یه فش فش هست که قال چشم پوشیه )
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون
    پس ایشالا بعد این امپلی فایر پرتابل میرم دوباره برای ای سی مدار ببندم چون همه قطعاتش رو در اوردم ریختم تو جعبه
    امیدوارم با رعایت نکاتی که گفتید نویز رو به صفر برسونم
    موفق باشید
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27