اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در nodemcu و sim800

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در nodemcu و sim800

سلام و خسته نباشید
    ارتباط از طریق سریال بین سیم l800 و ماژول nodemcu برقرار شده و همه دستورات به درستی کار میکنن
    وقتی با sim800 تماس گرفته میشه یا اس ام اس ارسال میشه یا اس ام اس دریافت میشه nodemcu ریست میشه
    همه ی اتصالات nodemcu و sim800 رو هم از هم جدا کردم (تغذیه ، پورت سریال) باز هم nodemcu ریست میشه

پاسخ : مشکل در nodemcu و sim800

تغذیه با قابلیت جریان دهی مناسب استفاده کن . حداقل 2 آمپر

دیدگاه

منبع تغذیه سیم 800 3 آمپر هست و nodemcu دو آمپر
      همونطور که گفتم nodemcu ریست میشه و این دوتا هیچ ارتباط سیمی با هم ندارن
      سیم 800 به درستی کار میکنه
      از خازن های 100 نانو و 470 میکرو هم استفاده کردم توی تغذیه nodemcu ولی همچنان مشکل پابرجاست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط qmars_farahani نمایش پست ها
        منبع تغذیه سیم 800 3 آمپر هست و nodemcu دو آمپر
        همونطور که گفتم nodemcu ریست میشه و این دوتا هیچ ارتباط سیمی با هم ندارن
        سیم 800 به درستی کار میکنه
        از خازن های 100 نانو و 470 میکرو هم استفاده کردم توی تغذیه nodemcu ولی همچنان مشکل پابرجاست
        سلام این ایراد شما هم میتونه به اشتباهی در سیم کشی برگرده و هم به اشتباه در کد نویسی ، در nodemcu میتوان با فرامینی ماژول رو ریست کرد (به صورت نرم افزاری) ، برای ایراد یابی بهتر در صورت امکان شماتیک و سورس کدتون رو ارسال کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

دیدگاه

زمانی میتونه نرم افزاری باشه که اتصال سریال برقرار باشه و تغییری توی روند برنامه ایجاد بشه
          روند برنامه ثابته و فقط زمانی که سیم800 تماس دریافت میکنه یا تماس میگیره یا sms دریافت میکنه این اتفاق میفته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X